Academy of Information Technology

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Výběr správného poskytovatele vzdělání je možná nejdůležitější rozhodnutí, které bude někdy dělat. AIT je praktický praktický přístup vám v rozsáhlé zkušenosti a širokou škálu nástrojů pro zajištění váš úspěch v tvůrčích a digitální odvětví.

AIT nabízí hodnosti bakaláře a diplom kurzy, kde se můžete specializovat ve filmu Making, hry design, animace, digitální design, aplikace a vývoj software a podnikání. Naše kurzy jsou silně zaměřeny na zajištění jste 'práce ready "tím, že vám hands-on a individuální výuku, stáže, vývoj portfolia a průmyslu spojení.

Náš holistický přístup k vašemu vzdělání znamená, že jsme se prostě vyrábět návrháře či animátory s jednou dovedností, my vám pomohou stát se profesionály s širokou škálu talentů, kteří mohou přizpůsobit a růst na stále se měnící požadavky průmyslu. Zde je důvod, proč AIT je nejlepší volbou pro kreativní lidi.

Chápeme průmysl Jsme rychle zachytit a přizpůsobovat se stále se vyvíjející trendy, aby zajistily, že naši studenti mají konkurenční výhodu s nejnovější poznatky a praktické dovednosti, které jsou požadované v průmyslu.

Osobní zkušenosti Náš areál je intimní, takže tě znám jménem, ​​a může nabídnout velkou osobní podporu. Naše malé velikosti tříd znamená, se dozvíte v uvolněné a hustá atmosféra, kde je více individuální pozornost věnována vašeho vzdělávací zkušenosti. AIT je skvělé místo pro přijímání pokynů o své kariéře cesty, jak naši učitelé mají svůj úspěch jako jejich prioritou číslo jedna.

Kvalitní kurzy AIT má vynikající pověst nabízí kvalitní kurzy. AIT je uznán australské Computer Society a je první terciární poskytovatel v Austrálii nabídnout Bachelor of IT (vývoj mobilní aplikace). Kurzy AIT vám umožní pokračovat ve své studium na magisterské nebo postgraduální kurzy na předních australských univerzit.

State-of-the-Art Campus Máme živé vzdělávací prostředí, a to jak uvnitř, tak vně areálu, který je soustředěn kolem kreativitu a otevřený prostor. Máme přátelské a multikulturní prostředí, které činí naši studenti cítili jako doma na akademické půdě a dává jim svobodu rozvíjet své tvůrčí schopnosti.

Nejnovější zařízení a softwaru Můžete zvládnout umění interaktivních digitálních médií s naší širokou škálu profesionální multimediální zařízení a softwaru, jako je Austrálie je první Markerless Motion Capture systém, Unreal Development Kit (UDK), silný Autodesk Motion Builder, Autodesk Mudbox a Adobe Creative Cloud Suite.

Získat praktické obchodní zkušenosti Naučíte se základní metody projektového řízení, marketingové dovednosti a obchodní rámce, aby vám vědět, jak se připravit a prezentovat své portfolio prací na trhu. AIT je zaměřen na všechny studenty, aby se práce připraveni "prostřednictvím profesního rozvoje dílen a průmyslových sítí příležitostí.

Široká škála dovedností Studenti AIT studovat širokou škálu témat a metod v rámci digitální mediální sféře. To znamená, že budete rozvíjet významné digitální dovednosti, které mohou být přeneseny přes více polí v kreativních odvětvích. AIT je jedním z mála organizací v Austrálii učit se markerless motion capture systému, což znamená, že bude i absolvent s jedinečným a průmyslu odpovídajícími zkušenostmi.

Fast Track své vzdělání Naše flexibilní struktura Samozřejmě, pravidelné data zahájení a celoroční kurzy znamenají, že můžete rychle sledovat své vzdělání a dokončit bakalářský titul za pouhé 2 roky.

FEL-HELP & VET FEE-HELP Schváleno Domácí mají studenti přístup k FEL-HELP a odborného vzdělávání a přípravy FEE-HELP schválené kurzy, takže si nemusíte vynakládat předem školné a mohou studovat finanční klid.

Cesty k univerzitě Kurzy AIT poskytují cest k University of Sydney, University of Wollongong, Macquarie University, University of Central Queensland a University of Technology Sydney.

Místa

Sydney

AIT Academy of Information Technology

Adresa, 1. řádek
Level 2, 7 Kelly Street
2007 Sydney, Nový Jížní Wales, Austrálie
Telefonní číslo
+61 2 9211 8399

Programy

Tato škola dále nabízí: