American University of Armenia

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

o AUA

Americká univerzita v Arménii (AUA) je soukromá instituce vyššího vzdělání, které nabízejí globální výchovy v Arménii.

AUA je spojen s University of California a akreditované WASC Senior College a univerzitní komise, 985 Atlantic Avenue, # 100, Alameda, CA 94501, 510.748.9001.

AUA která byla založena v roce 1991, poskytuje vysoce kvalitní, absolventa a vysokoškolské vzdělání, které podporuje občanskou angažovanost a podporuje demokratické hodnoty, podporovat stipendium v ​​prostředí, které oceňuje a rozvíjí vynikající akademické kvality, bezplatné dotaz, integritu, stipendium, vedení a službu pro společnost.

postgraduální studium v ​​AUA nabízí magisterské tituly v osmi studijních oborech: Business Administration, Průmyslové inženýrství a řídících systémů, počítačové a informační vědy, politologie a mezinárodních vztahů, ekonomie, veřejné zdraví, právo, a výuku angličtiny jako cizího jazyka. Tyto programy jsou určeny k prohlubování kritickou analýzu a hloubku znalostí pomocí pokročilé ročníkové práce, nezávislé studie a výzkum.

program vysokoškoláka AUA nabízí bakalářské tituly v angličtině a komunikace, výpočetní vědy a podnikání. Prostřednictvím svých vysokoškolských kursů, univerzita nabízí studentům hluboké znalosti pro přípravu kariéry a další studie, jakož i šíři a základ všeobecných znalostí a dovedností pro celoživotní učení.

Americká univerzita v Arménii je registrována jako American University of Arménie Corporation, 501 (c) 3 neziskové organizace ve státě Kalifornie a je také registrován jako American University of Armenia Foundation- nadace (Հիմնադրամ) v Arménské republice.

Místa

Jerevan

American University of Armenia

Adresa, 1. řádek
40 Marshal Baghramyan Ave.

0019 Jerevan, Jerevan, Arménie
Telefonní číslo
(+374 60) 69 40 40