Přečtěte si oficiální popis

35 let zkušeností, A udržitelného rozvoje a konstantní

V Vatel, připravíme provozní pracovníky a manažery Mezinárodního pohostinství a cestovním ruchu. Se zkušenostmi 35 let, naše 31 škol na celém světě učí svým 7,000 studenty stejný program, založený na internacionalizaci a založený na střídání teoretických znalostí a odborné praxe.

Tento koncept byl velmi úspěšný: naši absolventi 29,000, nazývané "Vatelians" cvičit v nejprestižnějších závodů na světě. 80% z nich následovat kariéru v pohostinství a cestovním ruchu, zabírat pozice generálního ředitele v hotelových řetězců a nezávislých zařízení, provozního ředitele, správní, prodej, marketing, lidské a finanční zdroje. Také jsou Manažeři Public Relations, akce, recepce manažer ... Pokud jde o zbývajících 20% je najat jiných odvětvích, zejména v luxusním průmyslu, která byla svedena svými schopnostmi.

Všechny "Vatelians" představuje dynamickou, pevnou a cenné sítě, a to jak pro studenty, kteří se snaží realizovat své postupy, a nedávný absolvent hledá práci v každém regionu světa. Vatel, dnes přední světový skupina ve výuce hotelnictví a turismus Management, splňuje všechny podmínky pro jeho absolventů mají mezinárodní a multikulturní profil uspět ve své kariéře.

Posláním Vatel: aby se připojil k profesionální realitu

Připravit mladé generace budovat svou vlastní budoucnost v oblasti cestovního ruchu a mezinárodní pohostinnosti.

Odvětví cestovního ruchu přináší vpřed po dobu 20 let. Tváří v tvář ekonomické, politické a sociální krize, zůstává v bezpečí dlouhodobou hodnotu.

Jako důkaz dlouhodobé prognózy Světové organizace cestovního ruchu:

Počet zahraničních turistů cestovat po celém světě zvýší o 3,3% ročně v letech 2010 až 2030 dosáhl 1,800 milionu na druhé; V letech 2010 a 2030 se očekává nárůst počtu cestovat do rozvíjejících destinací zvýšil dvakrát rychleji (+ 4,4% ročně) než ve vyspělých ekonomikách (+ 2,2% ročně) Tržní podíl rozvíjejících se ekonomik se zvýšil z 30 na 47% v letech 1980 a 2012 a měla by dosáhnout 57% do roku 2030, což odpovídá více než jednu miliardu mezinárodního turistického cestování

V důsledku toho mezinárodní skupiny hotelů nadále množit ve světě. Doprovázet svůj růst, potřebují provozní zaměstnance a manažery, který je schopen pracovat v multikulturním prostředí, aby vedl tým, bez ohledu národností, které ji tvoří. Hledají mladé absolventy správcům, kteří získali vědomosti nejen velké školy obchodního řízení, ale také schopnosti a vědí, jak se chovat vlastnosti hotelu.

Globálně, vidíme dva různé typy řízení podniku v hotelové skupin:

Evropské řízení. Byla postavena v průběhu dvou staletí dějin hotelu. Je orientován na kvalitu služeb a spokojenost zákazníka. Bere v úvahu všechny kulturní aspekty klienta, v zemi, kde je implementována zřízení a personál s využitím ... Vedení anglosaský. Mnohem novější je řízen požadavkem finančních výsledků a navrhuje postupy, které musí dodržovat zaměstnanci

Vatel přijal postoj Evropské výuky řízení a přenášení umění příjem francouzsky, uznávaný po celém světě jako znamení kvality, vkusu a dokonalosti.

Cílem Vatel: úspěch svých žáků

Rozvíjet své schopnosti Dejte jim prostředky k dosažení své profesní ambice Navrhnout vzdělání, které splňuje očekávání profesního světa

Všechny Vatel pedagogika je tedy připravena k tomuto účelu. Vatel duch, hodnoty získané pro život

To spočívá na pěti pilířích:

Vytvořit úzké vazby mezi studenty a jejich školy Vatel, který je přesvědčen jim všechny prostředky k úspěchu v jejich budoucí kariéru Vytvořit dynamické učení, která umožňuje studentům:

vstřebat teoretické znalosti postupně k jejich provedení a později použít ve svých odborných praxí
Být schopen vytvořit svůj profesionální projekt

Přenášet dovednosti, které přenášejí studenty k srdci profesionálního reality a umožnit jim, aby podrobně znát úkoly, které musí dodržovat nebo prosazovat později Začít studenty naučit se chovat, aby konkrétní hodnoty pohostinnosti a to jak v šatech a jazyku, přátelský postoj, úcta k druhým, otevřenost k různým kulturám a jazykových dovedností linguistiques správné. Způsobení blízký vztah s odborníky z cestovního ruchu a pohostinství, pozitivní a trvalé díky setkání, účasti na různých setkáních a integrace do dynamické sítě 29.000 Vatelians

Učitelé, kteří pracují v součinnosti.

Učební týmy Vatel skupiny se skládají stejně jako s univerzitními profesory a renomovaných světových odborníků ve svém oboru.

Předají své znalosti, dovednosti jeho vášní. Jsou neustále informováni o novinkách v oblasti technického vzdělávání a odborné techniky. Díky svým interaktivních metod, založených na obvyklých dynamiky společností, dát studentům prostředek, jak rozvíjet jejich analytické schopnosti, získat dovednosti potřebné v hotelech a cestovního ruchu, a prohloubit obchodní řízení v podmínkách real.

Programy se vyučují na:
Angličtina
španělština

El Grupo Vatel

Ubicación de Vatel en Buenos Aires