Mente Argentina

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Umístěný v Buenos Aires, Argentina Mente je organizace založená na poskytují mezinárodní vzdělávací příležitosti a prvotřídní osobní podporu pro zahraniční studenty prostřednictvím dynamických, individualizované programy ponoření. Snažíme se poskytovat inovativní programování, která umožňuje studentům, aby si Argentina v jedinečné a jiným způsobem, zatímco ve stejnou dobu, což usnadňuje akademický úspěch a podporovat globální kompetence a osobní růst.

Dnes, Mente Argentina je lídrem organizace studia v zahraničí, španělština, stáže a dobrovolnických programů v Argentině.

Ať už je to studovat na semestr, sleduje hlavní titul, internovat s argentinským organizací nebo se účastní zábavné krátkého kursu, programy Mente Argentina 's jsou určeny pro studenty, kteří chtějí zažít Argentinu z místní perspektivy. Prozkoumat Argentina, dělat to, co vás baví nejvíc, a vydejte se na toto nezapomenutelné jízdy s Mente Argentinou!

Proč si vybrat Mente Argentina?

Mente Argentina je uznáván jako přední a největší organizace v studium v zahraničí, španělský, stáže a dobrovolnické programy v Argentině. Jako přední organizace v Argentině, Mente Argentina vyvinula různé způsoby, jak podpořit zahraniční studenty, jak se orientovat v mnoha výzvám - akademické, finanční a kulturní - na příchod do Argentiny studovat, zkušenosti, učit se a růst.

S Mente Argentině, máte možnost zaměřit se na tom, že student, zlepšit své španělské jazykové znalosti, získat globální kompetence, a vychutnat si město dynamickém světě. Naši studenti nejen svědkem jiné kultury, ale i aktivně zkušenosti a podílet se na argentinské způsobu života prostřednictvím přístupu ponorné bázi.

Zde na Mente, milujeme Argentinu a poskytování mezinárodní vzdělávací zážitky pro studenty z celého světa. Tato vášeň je přímo přeložena do našich programů a jedinečné služby, které dodáváme. Protože nabízíme programy výhradně v Argentině, máme k dispozici velké množství specializovaných znalosti místního prostředí jsme nadšeni sdílet s našimi účastníky.

Výběrem Mente Argentina, máte skutečnou místního partnera pro pozitivní a obohacující zkušenost v Buenos Aires, Argentina.

Místa

Buenos Aires

Adresa, 1. řádek
Mente Argentina
Av. Santa Fe 3192 4"B"

Buenos Aires, Buenos Aires, Argentina