Mente Argentina

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Umístěný v Buenos Aires, Argentina Mente je organizace založená na poskytují mezinárodní vzdělávací příležitosti a prvotřídní osobní podporu pro zahraniční studenty prostřednictvím dynamických, individualizované programy ponoření. Snažíme se poskytovat inovativní programování, která umožňuje studentům, aby si Argentina v jedinečné a jiným způsobem, zatímco ve stejnou dobu, což usnadňuje akademický úspěch a podporovat globální kompetence a osobní růst.

Dnes, Mente Argentina je lídrem organizace studia v zahraničí, španělština, stáže a dobrovolnických programů v Argentině.

Ať už je to studovat na semestr, sleduje hlavní titul, internovat s argentinským organizací nebo se účastní zábavné krátkého kursu, programy Mente Argentina 's jsou určeny pro studenty, kteří chtějí zažít Argentinu z místní perspektivy. Prozkoumat Argentina, dělat to, co vás baví nejvíc, a vydejte se na toto nezapomenutelné jízdy s Mente Argentinou!

Proč si vybrat Mente Argentina?

Mente Argentina je uznáván jako přední a největší organizace v studium v zahraničí, španělský, stáže a dobrovolnické programy v Argentině. Jako přední organizace v Argentině, Mente Argentina vyvinula různé způsoby, jak podpořit zahraniční studenty, jak se orientovat v mnoha výzvám - akademické, finanční a kulturní - na příchod do Argentiny studovat, zkušenosti, učit se a růst.

S Mente Argentině, máte možnost zaměřit se na tom, že student, zlepšit své španělské jazykové znalosti, získat globální kompetence, a vychutnat si město dynamickém světě. Naši studenti nejen svědkem jiné kultury, ale i aktivně zkušenosti a podílet se na argentinské způsobu života prostřednictvím přístupu ponorné bázi.

Zde na Mente, milujeme Argentinu a poskytování mezinárodní vzdělávací zážitky pro studenty z celého světa. Tato vášeň je přímo přeložena do našich programů a jedinečné služby, které dodáváme. Protože nabízíme programy výhradně v Argentině, máme k dispozici velké množství specializovaných znalosti místního prostředí jsme nadšeni sdílet s našimi účastníky.

Výběrem Mente Argentina, máte skutečnou místního partnera pro pozitivní a obohacující zkušenost v Buenos Aires, Argentina.

Místa

Buenos Aires

Adresa, 1. řádek
Mente Argentina
Av. Santa Fe 3192 4"B"

Buenos Aires, Buenos Aires, Argentina

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium