Přečtěte si oficiální popis

Umístěný v Buenos Aires, Argentina Mente je organizace založená na poskytují mezinárodní vzdělávací příležitosti a prvotřídní osobní podporu pro zahraniční studenty prostřednictvím dynamických, individualizované programy ponoření. Snažíme se poskytovat inovativní programování, která umožňuje studentům, aby si Argentina v jedinečné a jiným způsobem, zatímco ve stejnou dobu, což usnadňuje akademický úspěch a podporovat globální kompetence a osobní růst.

Dnes, Mente Argentina je lídrem organizace studia v zahraničí, španělština, stáže a dobrovolnických programů v Argentině.

Ať už je to studovat na semestr, sleduje hlavní titul, internovat s argentinským organizací nebo se účastní zábavné krátkého kursu, programy Mente Argentina 's jsou určeny pro studenty, kteří chtějí zažít Argentinu z místní perspektivy. Prozkoumat Argentina, dělat to, co vás baví nejvíc, a vydejte se na toto nezapomenutelné jízdy s Mente Argentinou!

Proč si vybrat Mente Argentina?

Mente Argentina je uznáván jako přední a největší organizace v studium v zahraničí, španělský, stáže a dobrovolnické programy v Argentině. Jako přední organizace v Argentině, Mente Argentina vyvinula různé způsoby, jak podpořit zahraniční studenty, jak se orientovat v mnoha výzvám - akademické, finanční a kulturní - na příchod do Argentiny studovat, zkušenosti, učit se a růst.

S Mente Argentině, máte možnost zaměřit se na tom, že student, zlepšit své španělské jazykové znalosti, získat globální kompetence, a vychutnat si město dynamickém světě. Naši studenti nejen svědkem jiné kultury, ale i aktivně zkušenosti a podílet se na argentinské způsobu života prostřednictvím přístupu ponorné bázi.

Zde na Mente, milujeme Argentinu a poskytování mezinárodní vzdělávací zážitky pro studenty z celého světa. Tato vášeň je přímo přeložena do našich programů a jedinečné služby, které dodáváme. Protože nabízíme programy výhradně v Argentině, máme k dispozici velké množství specializovaných znalosti místního prostředí jsme nadšeni sdílet s našimi účastníky.

Výběrem Mente Argentina, máte skutečnou místního partnera pro pozitivní a obohacující zkušenost v Buenos Aires, Argentina.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Manažerské kurzy

Mente Argentina

Mente Argentinský magisterský studijní program v mezinárodních vztazích byl navržen pro studenty z celého světa, kteří nejen chtějí, aby si jejich Mistr je v mezinárodníc ... [+]

Magisterského studia v mezinárodních vztazích

&nbsp

Mente Argentinský magisterský studijní program v mezinárodních vztazích byl navržen pro studenty z celého světa, kteří nejen chtějí, aby si jejich Mistr je v mezinárodních vztazích, ale také usilovat o mimořádné vzdělávací zkušenost v Buenos Aires, Argentina. Naše mezinárodní vztahy Program vám nabídne nejvyšší kvalitu vzdělání na jedné z nejprestižnějších univerzit v Latinské Americe.

Mezinárodní vztahy Program nabízí Mente je 15 měsíců dlouhý v jejímž průběhu budou mít studenti možnost absolvovat kurzy ve specializovaných koncentracích v závislosti na jejich osobními zájmy. Po ukončení programu IR, bude absolvent mít solidní znalosti o mezinárodní politice, světové ekonomiky a mezinárodní bezpečnosti s důrazem na Latinskou Ameriku.... [-]

Argentina Buenos Aires
Únor 2020
Denní studium
15 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Mente Argentina

V Mente Argentina Magisterský program v žurnalistiky je určen pro studenty z celého světa, kteří nejen chtějí získat magisterský žurnalistiky, ale i pro ty, kteří hledají ... [+]

Mistr žurnalistiky v Buenos Aires, Argentina V Mente Argentina Magisterský program v žurnalistiky je určen pro studenty z celého světa, kteří nejen chtějí získat magisterský žurnalistiky, ale i pro ty, kteří hledají mimořádnou vzdělávací zkušenosti v Buenos Aires, Argentina.

Mente Argentinský Žurnalistika Program se zaměřuje na prosazování schopnost žáků hlásit pomocí písemné a on-line médií. Studenti také studovat oblasti související s žurnalistice, například, týmová práce, řízení a využívání technologií v médiích.

Náš program je 12 měsíců. Během této doby studenti se budou učit a účastnit se seminářů dané místně a mezinárodně uznávaných novinářů, stejně jako tiskové konference o politice, kultuře, hospodářství a sportu.Kromě toho budou studenti dělat stáž v jedné z nejvýznamnějších novin v Argentině, vytvořit komplexní portfolio a dokončit závěrečnou práci. ... [-]

Argentina Buenos Aires
Únor 2020
Denní studium
12 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině