University of Health Sciences Antigua

Úvod

Read the Official Description

Společnost byla založena v roce 1982, University of Health Sciences Antigua (UHSA) se sídlem v Dowhill, Piccadilly Antigua je vynikající akademická pracoviště zaměřené na vzdělávání příkladné lékaře, zdravotní sestry doktorandy a výzkumníky v souladu s nejpřísnějšími odbornými normami, který bude integrovat klinická, biomedicínský a behavioral znalostí na podporu zdraví a pohodu pacientů a komunit.

Zavázali jsme se k vzdělávání lékařů a zdravotnických pracovníků, kteří budou řešit národní a mezinárodní výzvy v medicíně s důrazem na primární péči a je známé pro vynikající výsledky v praxi, servis, soucitu, kolegiality a vědecké zvědavosti, přičemž musí doložit, citlivost na různých kulturních prostředích, v který lékařská péče je doručena.

Na University of Health Sciences Antigua, jsme aktivně hledá muže a ženy, kteří se zavázali k cíli učinit pozitivní příspěvek ke zdravotní péči. Chcete být součástí této cestě k dosažení tohoto cíle? Zveme vás k pokračovat v hledání a prozkoumat vše, co UHSA má nabídnout.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Health BScs » Vidět Health M.D. »

Contact

University of Health Sciences Antigua

Adresa, 1. řádek UHSA Campus Dowhill Campus, Piccadilly St John’s
Saint John's, Saint John, Antigua a Barbuda
Website http://www.uhsa.ag
Telefonní číslo +1 787-753-0253

U.S. Admissions Office

Adresa, 1. řádek U.S. Admissions Office 900 W. Jackson Blvd. Ste. 7 East
60607 Chicago, Illinois, Spojené státy americké
Website http://www.uhsa.ag
Telefonní číslo +1 787-753-0253

Puerto Rico Administrative Office

Adresa, 1. řádek Puerto Rico Administrative Office 644 Ave. Fernandez Juncos, Miramar District View Plaza, Ste. 301 San Juan, P.R. 00907-3122
San Juan, San Juan, Portoriko
Website http://www.uhsa.ag
Telefonní číslo +1 787-753-0253