Zurich University of the Arts, Department of Design

Úvod

Read the Official Description

  Curych University of Arts (ZHdK) &nbsp Dne 1. srpna 2007 škola umění a designu v Curychu (HGKZ) a škola v Curychu hudby, drama a tanec (HMT) se ponořil se stát jedním z největších evropských univerzit umění: v Curychu University of Arts (Zürcher Hochschule der Künste , ZHdK). Zahrnující více než 2000 studentů, univerzita nabízí jedinečnou škálu programů z možností dalšího vzdělávání na bakalářském, magisterském a tituly za výzkum v oblasti designu, filmu, umění, média, hudba, tanec, divadlo a výtvarné výchovy. &nbsp Naším posláním je být na špici vzdělávání, výzkumu a praxe. Zatímco větší zakotvena v Curychu, náš vliv sahá daleko za Švýcarsko na mezinárodní scéně. Úzce vyrovnání výuku a výzkum, jsou naše programy k podpoře mezioborové práce. Nabízíme most mezi vysokoškolským vzděláváním, odbornou praxi a široké veřejnosti představí výsledky našich pracovníků a studentů na univerzitě vlastních výstavních prostor, divadla, tance a koncertní sály, včetně proslulých Curychu Muzeum designu a nově vzniklé divadlo umění (dříve Divadlo Sihl). Jsme tak významně přispět ke kulturnímu životu ve městě a regionu Curychu. &nbsp&nbsp ZHdK oddělení designu &nbsp V rámci systému umění, design stává kontinuální proces redefinice a konvergence, která bude vycházet ze tří hlavních oblastí výzkumu. První je oblast významnosti a smyslové vnímání, nebo jak se tvoří viditelné prostřednictvím tématických propojení, contextualisations a jejich projevy: výrobních procesů, produktů a inscenací. Za druhé, na poli multimediálních vztahů zkoumá procesy přírody, která poruší to, co smysly mohou vnímat, odhalit v nejširším smyslu směny, otvory, a technologií v designu i přenos procesů a interakcí. Za třetí, téma identity a její rozmanité způsoby usazení zahrnuje generativní paradigmata sebe a jiných, a zkoumá dvojznačnosti, kulturní okolnosti, komunikace a návyky uživatelů.

Vidět MA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MA

Master Of Arts V Designu

Campus forma Denní studium February 2018 Švýcarsko Curych

Master of Arts v návrhu programu se zaměřuje na podporu vynikající kvality a schopnosti, aby odpovídaly požadavkům na komplexní, design orientované prostředí. Celoroční připravuje ... [+]

 

Master of Arts v designu

 

Nachází se v samém srdci vzkvétající městské prostředí, je Curychu University of Arts (ZHdK), ideální pro poskytování špičkové Master of Arts v designu. Náš program se zaměřuje na podporu vynikající kvality a schopnosti, aby odpovídaly požadavkům na komplexní, design orientované prostředí. Celoroční připravuje studenty pro jejich budoucí profesní kariéry přes péči o individuální zájmy na inovativní myšlení a situační jednání. Náš program se proto zaměřuje na zpracování zaměřených na výzkum a aplikace zaměřené na konstrukční řešení.

 

 

Obsah předmětu a struktura ... [-]