University of Lucerne

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Univerzitě v Lucernu je mladý člověk. Přestože jeho kořeny sahají až k roku 1600, to byla pouze jednou z dvanácti švýcarských univerzit od roku 2000. T HREE fakulty   Univerzita Lucern má jen tři fakulty a se vyznačuje efektivní a jasně identifikovatelného profilu. Tři fakulty (teologie, právo, humanitní a společenské vědy), aby se univerzita zaměřit se na tři klíčové oblasti, čímž jsou seskupeny svou pravomoc v humanitních a studenty školení práva.     Future-orientovaný systém studia   Systém studia na univerzitě v Lucernu odpovídá na celoevropské úrovni v souladu s modelem Boloňského procesu. Studie jsou uspořádány podle třístupňového systému. Bakalářský titul je udělen po 6 semestrů. Studenti pak mohou získat magisterský titul po dalších 3-4 semestrů. V závislosti na dosažení potřebné kvalifikace, mohou studenti pak trvat až doktorské studium. Tento systém studia byl realizován ve všech třech fakultách.

Interdisciplinární, flexibilní, osobní Pohodlné Velikost univerzitě v Lucernu poskytuje studentům s velkou mírou svobody a umožňuje inovativní kombinace předmět. Studijní kurzy jsou nabízeny v tradičních předmětech, stejně jako v překrývajících integrovaných předmětů. Studenti mohou také kombinovat prvky z různých fakult. Vynikající podpory studentů systém je zvláštním rysem univerzitě v Lucernu.

Místa

Vojtěška

Adresa, 1. řádek
University of Lucerne
Frohburgstrasse 3
P. O. Box 4466

6002 Vojtěška, Vojtěška, Švýcarsko

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: