University of Business and International Studies Geneva (UBIS)

Úvod

Read the Official Description

Univerzita obchodu a mezinárodních studií Ženevě (UBIS) je švýcarský mezinárodní univerzity, která vítá studenty z celého světa a nabízí bakalářské a magisterské tituly v oboru Business Administration, mezinárodní vztahy, média a komunikační a informační systémy. &nbsp Studenti a pracujících osob z různého kulturního původu budou mít prospěch z akreditovaných univerzitních studijních programů a high-kvalitní vzdělání v angličtině, které jim umožní být úspěšný a hodnotné organizacím v rychlém globalizujícím kontextu moderního světa. Se studenty v současné době zařazeno více než 31 zemí z celého světa, UBIS je skutečně globální univerzity. Některé z těchto zemí jsou: Albánie, Alžírsko, Belgie, Botswana, Kamerun, Kanada, Kolumbie, Chorvatsko, Egypt, Francie, Gruzie, Ghana, Řecko, Indie, Írán, Itálie, Keňa, Kosovo, Lesotho, Libye, Nepál, Nigérie , Pákistán, Portugalsko, Rusko, Švýcarsko, Jižní Afrika, Uganda, Velká Británie, Ukrajina, Spojené státy americké. &nbsp&nbsp University of Business a mezinárodních studií v Ženevě (UBIS) bude: &nbsp - Poskytnout studentům základy silnou akademickou a podpořit zájem studentů o učení prostřednictvím přístupu k informacím s využitím moderních informačních technologií; &nbsp - Zajistit vzdělávacích zdrojů a podpory nezbytné pro akademické požadavky otevřeného přiznání systému; &nbsp - Napomohla věk studentů rozvíjet své dovednosti ve vedení pro činnosti v globálním obchodě a v mezinárodním prostředí; &nbsp - Staňte se poskytovatel vzdělávání výběru pro manažery lidských zdrojů a vzdělávání v oblasti Ženevě; &nbsp - Maximalizovat vzdělávacích příležitostí, které vznikají z multi-kulturní prostředí; &nbsp - Pokračovat v oblasti výzkumu, vývoje a inovací, které přispívají k řešení problémů ve společnosti, životní prostředí a ekologické ství, a &nbsp - Místo nejvyšší důraz na rozvoj fakulty a zaměstnance.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MA - Magistr » Vidět EMBA - OnlineStudies » Vidět MBA - OnlineStudies » Vidět MA - OnlineStudies » Vidět BBA programy » Vidět BA programy » Vidět EMBA - MBAStudies » Vidět MBA - MBAStudies »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MA

Master Of Arts V Mezinárodních Vztazích - Ma-ir

Campus nebo Online Denní studium Kombinované 15 - 24 měsíců February 2018 Švýcarsko Ženeva + 1 více

Program UBIS MA-IR byla vyvinuta předními profesory v Ženevě ve Švýcarsku a umožňuje studentům sledovat a dostat do kontaktu s multilaterálních organizací, OSN a jejích poboček, nevládními [+]

Program UBIS MA-IR byla vyvinuta předními profesory v Ženevě ve Švýcarsku a umožňuje studentům sledovat a dostat do kontaktu s multilaterálních organizací, OSN a jejích poboček, nevládní organizace (NGO), neziskových organizací, nebo humanitární organizace. Program je ideální pro ty, kteří chtějí získat znalosti a dovednosti potřebné dnes špičkových mezinárodních vztahů (IR) profesionály. A co víc, naše na místě studenti těžit z našich Ženevských zařízení a mezinárodní životní styl: žít a učit se v samém srdci mezinárodních vztahů, mezinárodních organizací a diplomatických ústředí.

MA-IR hostů:

"Vybral jsem si tento program, protože jsem hledal mezinárodních záležitostech, diplomacii a několik kulturních problémů." - Dina M., švýcarský, Master in International Relations... [-]


Videos

Welcome message from UBIS Dean

UBIS Private Equity Helps Education

UBIS on The Gulf

Job Opportunities in the Crisis

A Strategy For Growth