Thunderbird Europe

Úvod

Read the Official Description

Od svého založení v roce 1946, Thunderbird bylo synonymem světovému prvenství v oblasti podnikového vzdělávání.

Toto vedení je rozpoznán hlavních publikací na celém světě, které se soustavně jmenoval Thunderbird jako vůdce v globální obchodní vzdělání.

  • # 1 v mezinárodním obchodě (celkově instituce seznam)
  • # 3 v Executive MBA (nejnovější žebříčku Wall Street Journal)
  • # 8 Worldwide v Executive Education (remizoval s INSEAD), Financial Times 2010
  • Top 15 Executive MBA mezi institucemi se sídlem v USA, Financial Times 2010

Executive MBA - Evropa (Ženeva)

Thunderbird nyní nabízí naše top-zařadil Executive MBA program v modulárním formátu od Ženevy, sídla Thunderbirdu pro vzdělávání vedoucích pracovníků pro jednotlivce a klientských firem v Evropě, na Středním východě av Africe.


Pro pohon skutečně udržitelného růstu podniku, dnešní globální lídři potřebují širší pohled nad rámec standardního programu MBA. Kromě postupů řízení světové třídy, které potřebují cross-kulturní komunikace a vyjednávací schopnosti, spolu se schopností rychle se přizpůsobit měnícímu se prostředí. Potřebují horlivé chápání politických a ekonomických faktorů, které utvářejí každého regionu obchodní krajinu - a repertoár dovedností reagovat na síly, které pohánějí změnu.

Program Thunderbird Executive MBA-Evropa rozvíjí tyto dovednosti ve formátu vhodném pro zaneprázdněné profesionály z celé Evropy a Středního východu. Program je založen v Ženevě ve Švýcarsku, vlivný rozbočovač pro mezinárodní záležitosti a regionálních ředitelství pro velkých nadnárodních korporací, a využívá znalosti síť Thunderbird odborníků a absolventů v celém regionu.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Programs

Tato škola dále nabízí: