The European Wellness Aesthetic Academy (EWAA)

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Co je to bioregenerativní věda?

Bioregenerativní věda (BRS) je interdisciplinární odvětví (pole) biologické vědy, které zkoumá a vede dialogy o používání látek přírodního původu, přírodně se vyskytujících látek a produktů biotechnologického výstupu, zacílení na poškozené buňky, opravy a / nebo nahrazování poškozených tkání a orgány, jakož i působením prostřednictvím interference a stimulace biologických procesů na buněčné úrovni, což vede k obrácení biologického věku, obrácení patologických mechanismů, které jsou základem degenerace a aktivace opravných Pathways .

Překlenovací věda a estetika

V bioregenerativní estetice se bude zaměřovat na to, jak může BioRegenerativní věda obnovit přirozený stav integrálního (kožního) systému a jeho odpovídající patofyziologii, estetickou farmakologii bio regenerace, zvládání bolesti, estetickou dermatologii a mnohem více. Program je také navržen tak, aby poskytoval potřebné obchodní manažerské a podnikatelské dovednosti, které jsou nezbytné pro estetiky, aby byli schopni úspěšně provozovat své podnikání a dokonce postupovat směrem k franšízingu.

135160_photo-1522202176988-66273c2fd55f.jpg

Jaká je průmyslová mezera, kterou vyplňuje EWAA?

  • Vážný nedostatek profesionálního akademického orgánu, který by mohl sloužit růstu odborníků v oboru regenerativní vědy.
  • Zásadní mezera spočívá v oblasti kontinuálního odborného vzdělávání pro rozvoj regenerativní vědy mimo konvenční vnímání vědy.
  • Nevyhnutelný fakt, že praxe regenerační vědy roste chvályhodným tempem blesku, zanechává propast nezaznamenaných, neanalyzovaných a neuznaných nepřeberných znalostí.
  • Rostoucí inkvizice kolem Regenerativní vědy, která ironicky nemá jedinečný kampus, který by měl poskytovat potřebné vědecké vstupy a zpětné vazby jak před, tak po porodním pracím nadšených studentů a praktiků, kteří neustále rostou v celosvětovém měřítku.

Vize

Být uznáván jako přední instituce, která bude referencí a světovým standardem vyvíjejícím se, analyzujícím, hodnotícím, inovujícím výzkumem a andragogickými opatřeními - vědami bioregenerativní vědy v oblasti krásy a estetiky.

Záměrem bude tato instituce směřovat bioregenerativní vědy k rozsáhlé inkluzivní povaze, kde se vývoj řešení a vědy o řešeních studují na jasně definované výsledky. Tato instituce je také žádoucí institucí pro spolupráci s průmyslem a dalšími institucemi, které jsou zaměřeny na regenerativní vědu nebo věří ve schopnost řešení v této oblasti vědy.

Když s námi cestujete, vystoupáte v mistrovství v tom, jak byste vykonávali činnost klientských úředníků, formulovali řešení na základě přesných řešení pro jejich estetické cíle a rozhodně se stanete lídrem v tomto odvětví s kvalifikací, na kterou budete hrdí mít. Kromě toho budete také začleněni do stále rostoucí mezinárodní skupiny European Wellness (EW), kde je mezinárodní vědecký přínos stále dynamický a přinese vám nesmírně příznivé výnosy jako praktikujícímu bio-Renegerative Esthetician.

Předmluva z EW Academy

Správní rada EWA.

Vzdělávání je velmi důležité pro celkový pokrok společnosti a dobré životní podmínky člověka. V této moderní době mají Bioregenerativní vědy schopnost změnit způsob, jakým lidé stárnou, s neustálým dilematem stále rostoucího stresu a výzvami v jeho řízení. Těmto výzvám je možné se věnovat a efektivně je řešit, když kruhy průmyslu spolupracují a pracují souběžně jako velký tým, který řídí, řídí a ovlivňuje výsledek s pohledem z ptačí perspektivy a naopak, s mikroskopickou analýzou.

Pouze s ovládáním vědecky podložených konceptů bude Esthetician schopen poskytovat služby mimo služby, které obvykle nabízí. Bioregenerativní věda, která se učí našim studentům, jako taková přidá do jejich dosavadní praxe jedinečnou váhu a utvářejí budoucnost pro začátečníky, kteří se právě do odvětví pustí.

Jinými slovy, když lékařské bratrství neustále inovuje etické způsoby, jak zvládat stárnutí a související problémy, je potřeba, aby zdravotníci a estetičtí / kosmetičtí pracovníci a další zúčastněné strany usilovali o dosažení jediného velkého cíle vedle vědeckého a lékařského bratrství. Jediným způsobem, jak můžeme pracovat napříč obory, jsou společné znalosti. Tyto znalosti jsou dynamické a začátek cesty studentů je pouhým zapálením zkušenosti celoživotního učení.

Přeji vše nejlepší těm, kteří mají, a těm, kteří přijdou na palubu této cesty znalostí s námi, když společně propagujeme, obhajujeme a rosteme v této oblasti společně! Děkujeme za vaši víru v nás!

Místa

Lugano

Adresa, 1. řádek
Lugano, Ticino, Švýcarsko

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: