SBS Swiss Business School

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

SBS Swiss Business School je průkopnická řídící instituce zaměřená na přípravu studentů na kariéru globální ekonomiky v oblasti mezinárodního managementu, financí, marketingu a dalších oblastí. Jsme kvalitní hráč.

Učíme nejmodernější teorii, ponořujeme studenty do mezinárodních zkušeností a propojujeme je s nejlepšími postupy v podnikání. Účastníci našich programů se učí mnohem víc než teorie a praxe řízení; získávají nové způsoby myšlení, které mohou výrazně změnit svůj život a úspěch své organizace.

Využijte své investice co nejvíce. Jsme jedinečná škola z několika důvodů:

- Pohodlné a cenově dostupné vzdělávání

- Mezinárodní k jádru

- Plně akreditovaná instituce, kterou můžete věřit

- Firemní připojení

- Nachází se v Curychu

Mezinárodní k jádru

Jsme skutečně zaměřeni na svět. Od jedinečného úvodního kurzu v bakalářském programu až po pokročilý kurz v programu Doktor podnikatelské správy je zkušenost SBS důkladně mezinárodní. Více než polovina našich studentů pochází z Evropy, Asie a Latinské Ameriky. Nabízíme našim účastníkům zkušenosti, které jim připravují, aby fungovaly bez problémů přes hranice a kultury - v prostředí, které oceňuje rozmanitost a schopnost přivést celosvětovou perspektivu ke studiu podnikání.

Plně akreditovaná instituce, kterou můžete věřit

SBS Swiss Business School je plně akreditována Mezinárodním shromážděním pro kolektivní obchodní vzdělávání (IACBE), americkým akreditačním orgánem. Národní akreditace je nejvyšší formou akreditace, kterou může instituce získat. IACBE ocenila SBS jako inovátor v oblasti obchodního vzdělávání. SBS je akreditována britskou akreditační radou jako nezávislá vysokoškolská instituce.

Firemní připojení

SBS je rovněž certifikována certifikačním certifikátem Swiss Quality Assurance Eduqua pro vysokoškolské vzdělávání Eduqua. Berou v úvahu několik kritérií pro zajištění kvality instituce a jsou tříletá.

SBS je úzce propojena se světem podnikání prostřednictvím své sítě výuky, fakulty, událostí a umístění. Vedoucí pracovníci často navštěvují školu, aby mluvili se studenty nebo aby učili kurzy a poskytovali studentům příležitost seznámit se s nejmodernějšími obchodními praktikami. Společnosti, které mají zájem o vytvoření nových odkazů, se mohou obrátit na náš Office pro stáže.

Třídy často používají jako své předměty aktuální obchodní problémy. Studenti konzultují s odborníky a účastníky své rozhodování a své závěrečné závěry předkládají vrcholovým manažerům společnosti. Prostřednictvím takových "živých" případových studií sledují problémy, které se vyvíjejí v průběhu času, a těží z učení, jak aplikovat znalosti na nejnovější vývoj globální ekonomiky.

Nakonec nejsilnější spojení s obchodem probíhá prostřednictvím sítě kontaktů zaměstnavatelů. SBS má záviděníhodný záznam o umístění svých absolventů na přední firmy a instituce po celém světě. Řada zaměstnavatelů každoročně navštěvuje školu, aby identifikovala vhodné absolventy, aby obsadily pozice ve svých společnostech. Náš pracoviště pro stáže udržuje pravidelný dialog s potenciálními zaměstnavateli a je připraven přijmout je do areálu.

Nachází se v Curychu

Curych byl neustále zařazen jako město číslo jedna na světě pro kvalitu života, což je ideální místo pro studium mezinárodního managementu.

Mnoho nadnárodních společností se nachází v regionu díky centrální poloze v centru Curychu v srdci Evropy. Jedná se o jednu hodinu letecky z Londýna, Paříže, Bruselu nebo Berlína. Curych je finanční a hospodářský kapitál Švýcarska.

Kvalita a rozmanitost kulturního života v Zurichu, díky četným divadlům, muzeím a mezinárodním konferencím, činí z něj to pravé místo pro získání globálního vzdělání.

V ideálním případě se nachází na břehu jezera Curychu, město nabízí vynikající venkovní sportovní aktivity.

A konečně, kosmopolitní postava města, s téměř 100 národnostmi z celého světa, činí každý cítit jako doma.

Místa

Curych

Adresa, 1. řádek
SBS Swiss Business School
Flughafenstrasse 3

CH - 8302 Curych, Curych, Švýcarsko

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium