Swiss Hotel Management School

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Přehled

Chtěli byste praktický přístup ke svému vzdělávání v působivém kulturně citlivém prostředí orientovaném na služby?

Velkorysé vybavení Swiss Hotel Management School umístěné v bývalých tradičních švýcarských hotelech v Cauxu a Leysinu, umožňuje praktickou dodávku programů pro správu hotelů, resortů, událostí a lázní.

Tento přístup „Učení se do práce“ je již dlouho pevností tradičního švýcarského pohostinství. Pěkné banketové sály, velké divadlo, plně vybavené mokré a suché lázně a množství inkluzivních restaurací s různými možnostmi kuchyně umožňují studentům zažít pohostinnost z první ruky. Ve spolupráci se silným britským univerzitním partnerem škola rozvíjí absolventy, kteří mohou implementovat své nápady v pracovním prostředí a vést požadované procesy, což je činí zcela připravenými na zaměstnání.

Swiss Hotel Management School nabízí vzrušující škálu programů založených na mezinárodně uznávaných švýcarských tradicích a zaměřuje se na globální trendy, obchodní strategii a provozní vedení. Studenti, kteří se připojí k mezinárodní hotelové škole, se učí umění Swiss Hospitality Management a rozvíjejí principy Swiss Hospitality Touch.

Studenti z více než 80 národností studují ve dvou výjimečných prostředích, které nabízejí jedinečné prostředí pro učení, ponořené do dědictví švýcarské pohostinské tradice. Historický areál Caux Palace má výhled na Švýcarskou riviéru a areál Leysin sídlí ve dvou bývalých hotelech v nádherných švýcarských Alpách.

Partnerství

Přineste průmysl do třídy

Studenti Swiss Hotel Management School těží z našich navázaných partnerství s vedoucími pohostinství a akreditací různých akademických orgánů, včetně University of Derby pro naše bakalářské a magisterské studium.

Naše kurzy jsou navrženy pro váš budoucí profesní úspěch, a proto úzce spolupracujeme s několika průmyslovými partnery, abychom našim studentům poskytli praktické příležitosti, návštěvy a případové studie.

Akademické partnerství

Univerzita v Derby

Titul Bachelor of Arts Honors a Master of Science (MSc) je udělen v akademickém partnerství s University of Derby, UK University of Derby je Top 50 UK University * a poskytuje studentům nejlepší možný start v jejich kariéře díky vynikající výuce , dodávané v nejmodernějších zařízeních pracovníky, kteří jsou odborníky ve svém oboru. 96% studentů University of Derby je v práci nebo dále studuje do šesti měsíců od ukončení studia **.

* The Guardian University Guide 2017

** HESA 2016, absolvování třídy nad 2000

Apple Distinguished School

Apple Distinguished Schools jsou centry vůdcovství a excelence ve vzdělávání, které demonstrují vizi společnosti Apple v učení se s technologiemi.

EduQua

EduQua zajišťuje kvalitu vzdělávacích institucí stanovením minimálních standardů a podporuje zvyšování kvality ve svých certifikovaných institucích.

LED

Mezinárodní centrum excelence v cestovním ruchu a vzdělávání v pohostinství (THE-ICE) je mezinárodní akreditační organizace, která se věnuje uznávání, srovnávání, rozvoji a podpoře kvalitních programů v oblasti cestovního ruchu, pohostinství, akcí a kulinářského umění, vzdělávání a výzkumu. .

Konfederace cestovního ruchu

Master of International Business v hotelu, resort

ICHRIE a EuroCHRIE

  • SHMS se kvalifikuje na prémiové členství v ICHRIE a EuroCHRIE.
  • Rada pro hotel, restauraci

120336_pexels-photo-1595391.jpeg

Průmyslová příslušnost

Swiss Hotel Management School je také členem následujících sdružení:

  • Americký hotel
  • Mezinárodní CHRIE - Rada pro hotely, restaurace a institucionální vzdělávání
  • EURO-CHRIE - Evropská kapitola hotelové restaurace
  • EUHOFA International - Asociace ředitelů hotelové školy a děkanů vysokých škol a univerzit
  • Institut pohostinství, Velká Británie
  • Švýcarská federace soukromých škol (SFPS)
  • Registr švýcarské soukromé školy
  • Ženevské soukromé švýcarské školy - AVDEP

Švýcarská vzdělávací skupina

Swiss Education Group je vaše švýcarská aliance soukromých škol pro správu pohostinství. S 5 školami založenými na 7 kampusech po celém Švýcarsku má každá škola výhody ze svých jedinečných silných stránek a funkcí a poskytuje perfektní fit, který nejlépe vyhovuje vašemu hledání.

119937_pexels-photo-1438072.jpeg

Místa

Montreux

Adresa, 1. řádek
Caux Campus,
Caux Palace

CH-1824 Montreux, Vaud, Švýcarsko

Leysin

Adresa, 1. řádek
Leysin Campus,
Mont-Blanc Palace,
Avenue Léopold de Reynier 2

CH-1854 Leysin, Vaud, Švýcarsko

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium