Sustainability Management School

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Proč Sustainability Management School?

Cílem Sumas je vychovávat společensky odpovědné globální rozhodovací pravomocí z budoucnosti, kteří budou dělat skutečný rozdíl ve světě. Jejím cílem je dodávat inovativní mix zvuku obchodní znalosti a hluboké pochopení udržitelného rozvoje.

Proč udržitelnost?

Udržitelná budoucnost je již volba nebo volba, to se stalo nutností. Přicházející generace manažerů bude muset přehodnotit obchodní praktiky umožňující udržitelný dopad na životní prostředí, pro hospodářský rozvoj, a na společnost jako celek.

Proč Švýcarsku?

Studium ve Švýcarsku poskytuje jedinečnou příležitost k učení švýcarských hodnot, jako je integrita, respekt k životnímu prostředí, a tolerance k odlišnostem. Sumas je obchodní škola založená zcela na udržitelnost, a to je první svého druhu.

Campus

Ústředí Mezinárodní unie pro ochranu přírody (IUCN) v roce žlázy, Švýcarsku, poskytuje ideální prostředí pro tento jedinečný zážitek studovat na Sumas.

Tento inovativní budova, otevřena v červnu 2010, je certifikován Minergie ECO-P a zaměřuje se na nejvyšší úrovni v USA certifikací LEED.

Místa

Žláza

Adresa, 1. řádek
Sustainability Management School - 28 Rue Mauverney
CH-1196 Žláza, Vaud, Švýcarsko

Švýcarsko online

Adresa, 1. řádek
Švýcarsko online, Švýcarsko

Milán

Adresa, 1. řádek
Via Tortona, 56
20144 Milán, Lombardie, Itálie

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium