Schaffhausen Institute of Technology

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Pohonte transformační pokroky ve vědě, výzkumu a technologii

Proč jiná univerzita

 • Nemoci a stárnutí
 • Životní prostředí a globální oteplování
 • Sociální spravedlnost a chudoba
 • Války a násilí
 • Výzvy v oblasti vesmíru a vesmíru

V našem světě existuje mnoho globálních problémů, ale počítače jim mohou pomoci předpovědět; proto nás moderní fyzika a mnoho dalších moderních věd vede do počítačového světa.

Potenciál moderních digitálních počítačů je bohužel omezený - problémy v reálném světě potřebují lepší počítače, potřebujeme nové počítače, které využívají nové fyzikální principy. Vytváření nových počítačů však vyžaduje průlom v mnoha oblastech: pro nové počítače potřebujeme pokročilé materiály, stavět spoustu nového hardwaru, vytvářet nový software pro navrhování těchto počítačů, vyvíjet nové operační systémy pro jejich provozování a také potřebovat stavět nové algoritmy a aplikace. To jsou velké výzvy a měly by být vyřešeny, protože pokud je vyřešíte, můžete vyřešit mnoho lidských problémů.

Z tohoto důvodu jsme založili novou univerzitu - Schaffhausen Institute of Technology , který se zaměřuje na vědu, technologii a vzdělávání - obrovský (asi 10T $) trh pro počítače, fyziku a podnikání, který vytváří neomezený tok příjmů prostřednictvím nemovitostí, vzdělávání, transformace vědy služby, spin-off a startupy, financování rizik, učení a systém řízení univerzity.

137097_pexels-photo-1438072.jpeg

Schaffhausen Institute of Technology do roku 2030

Univerzita SIT

 • Top 50 pod 50
 • Global Top 100 v CS, fyzika, podnikání
 • 2 500+ studentů v hlavním kampusu
 • 25 000+ smíšený stupeň
 • mimoškolní studenti
 • 250 000+ on-line nestudujících studentů

Výzkumné centrum SIT

25 + židle v: kybernetická bezpečnost a integrita informací, AI / ML, softwarové inženýrství, robotika a autonomní stroje, kvantové technologie, pokročilé materiály, digitální zdraví, digitální sporty, řízení obchodní činnosti nové generace, umělá inteligence v oboru umění a počítače, digitální právo

SIT Tech Park

 • 250+ SIT's startupy a výzkumná a vývojová centra
 • 100+ průmyslových partnerů - v docházkové vzdálenosti od univerzity

Fakta SIT

 • 100 milionů dolarů + investice za 8 let
 • 500 milionů USD + roční příjem za 15 let
 • 2.5B + tržní limit za 15 let (40% + IRR)
 • 5+ kampusů po celém světě
 • 500 000+ m2 nemovitostí po celém světě

Našich 5 kampusů soustředí své úsilí na tyto konkrétní oblasti a plánujeme dosáhnout rozsahu přibližně 2 000 studentů v hlavním kampusu, přibližně 25 000 studentů kombinovaného stupně mimo akademický areál a velmi velkého počtu online studentů bez vysokoškolského studia. Vsadíme se na tyto tři oblasti, protože věříme, že budoucnost spočívá konkrétně v kybernetické bezpečnosti a integritě informací, umělé inteligenci a strojovém učení, softwarovém inženýrství, robotice a autonomních strojích, kvantových technologií a pokročilých materiálů a také v řadě oblastí obchodní vědy.

137099_pexels-photo-1595391.jpeg

Jak SIT dosáhne úspěchu

Budujeme univerzitu ve spolupráci s Carnegie Mellon, která je číslo tři v první pětce v každém ročníku počítačové vědy na světě a Národní univerzitě v Singapuru (NUS). Stavíme to pomocí našich rad: předsedou naší strategické poradní rady je nositel Nobelovy ceny za fyziku Konstantin Novoselov, jejími členy je Nicolas Gisin - jeden z nejznámějších podnikatelů v kvantové technologii a který je také jedním z nejcitovanějších žijících fyziků mimo ze Švýcarska na univerzitě v Ženevě, Artur Ekert v NUS, Michail Lukin v Harvardu, Mark Kamlet, který byl provost v Carnegie Mellon.

Naše vize a hodnoty

Posláním SIT je řídit transformační pokroky ve vědě, výzkumu a technologii. SIT se zaměřuje na strategické oblasti výzkumu kvantové technologie, pokročilé materiály, umělá inteligence, hluboké učení a kybernetickou bezpečnost.

Zahrnují jak základní, tak aplikovaný výzkum v oblasti softwaru, hardwaru, systémů, sítí, webu, databází, internetu věcí a informací, jakož i lidských, právních a soukromých aspektů. Ve všech těchto oblastech se SIT zaměřuje na základní vědu a rozvíjí ji prostřednictvím aplikací a vytváření společností.

SIT je designově interdisciplinární a slučuje tradiční a progresivní přístupy k výuce se silným virtuálním a rozšířeným prvkem.

Proč Schaffhausen

SIT doma v Schaffhausen, Švýcarsko, je jen 45 km od Curychu, s přístupem k největší průmyslové a technologické základně v Evropě, zahrnující Švýcarsko, jižní Německo a severní Itálii.

Ekonomika společnosti Schaffhausen se vyznačuje vzrušující kombinací mezinárodních poskytovatelů obchodních služeb a inovativních podniků s vysoce rozvinutými technologickými schopnostmi. Kantonská vláda v posledních 20 letech soustavně sledovala cílenou strategii, která přilákala kolem 600 podniků k zahájení činnosti v Schaffhausenu. Ty nyní tvoří součást místního podnikatelského prostředí spolu s vysoce inovativními podniky specializujícími se na moderní výrobu a výzkum a vývoj.

Místa

Schaffhausen

Adresa, 1. řádek
Schaffhausen Institute of Technology,
Vordergasse 59

8200 Schaffhausen, Schaffhausen, Švýcarsko

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium