SSTH Swiss School of Tourism and Hospitality

Úvod

Read the Official Description

O nás

Již 50 let je Švýcarská škola cestovního ruchu a pohostinství SSTH zárukou vynikajícího vzdělání a synonymem švýcarské pohostinnosti.

Nejvyšší standardy výuky

Kvalita vzdělání je nejprve u nás. Důraz je kladen na současné trendy a vývoj v neustálém zlepšování našich studijních programů, aby se přizpůsobili stále se měnícím požadavkům trhu.

Švýcarsko

Aplikovaná teorie

"Řekni mi a já zapomenu; Ukažte mi a já si pamatuji; Zapojit mě a já pochopím "Tento citát Konfucius podepírá naši filozofii výuky. Ponořeni do prostředí hotelu, studenti dávají teorii do praxe, připravují, vaří a servírují kolegy a hosty v naší elegantní jídelně. Jako součást mezinárodních projektových týmů studenti rozvíjejí a realizují řešení a profesionální obchodní plány pro reálné scénáře. Jsme přesvědčeni, že pouze tím, že podstoupí tento postup krok za krokem a zažijí všechny aspekty této profese, získají dostatečné znalosti a sebevědomí, aby dokázali vyniknout.

"Staráme se"

Věříme silně, že kvalita přichází před množstvím. Každým rokem je přijímán pouze omezený počet studentů, aby bylo učení stále náročné a zaměřené na studenty. Malé velikosti tříd mají za následek vyšší osobní a akademický výkon a naše kompaktní velikost je tak naší konkurenční výhodou!

Interkulturní kompetence

Ve světě globalizace jsme hrdí na skutečnost, že přijímáme kulturní individuality. Tímto způsobem zůstáváme jedinečná a méně citlivá na srovnání. Oceňujeme kulturní dědictví a inspirativní pomáhá udržovat prostředí otevřeného myšlení. Vzhledem k tomu, že přibližně polovina studentské populace je švýcarská, druhá polovina z více než 40 národností, mezikulturní kompetence je každodenní realitou na SSTH.

Švýcarsko

Náš přístup k výuce

Švýcarská škola cestovního ruchu a pohostinství se svými třemi programy nabízí kvalitní vzdělání na různých úrovních vzdělávání. Všechny programy mají konzistentní přístup k výuce: SSTH sleduje výcvikový přístup, v němž se zaměřuje individuální vývoj každého studenta.

Naše učební plán je navržen tak, aby rozvíjel potřebné kompetence - na nejvyšší úrovni kvality - aby se naši absolventi stali skutečnými odborníky a profesionály v oblasti pohostinství a cestovního ruchu. V zájmu udržení aktuálnosti s novými požadavky na trh SSTH úzce spolupracuje s různými zástupci národního a mezinárodního průmyslu.

Náš profil

Od roku 1966 připravila SSTH Švýcarská škola cestovního ruchu a pohostinství mladé lidi pro svou profesionální kariéru, se zvláštním zaměřením na pohostinnost a gastronomii. Všechny naše programy na všech úrovních vzdělávání mají velký důraz na praktické zkušenosti. Díky znalostem a praktickým zkušenostem z praxe jsou naši absolventi okamžitě zaměstnatelní a připraveni přijmout odpovědnost.

Během výuky SSTH jsou naši studenti v poptávce jako zaměstnanci v pohostinském průmyslu. S jejich kompetentním know-how v oblasti služeb a jejich zdvořilým a efektivním způsobem podporují naši studenti místní hotely na zvláštních akcích a banketách. A není to bez pýchy, když říkáme, že SSTH je jediná hotelová škola, která se každoročně účastní účastníků Světového ekonomického fóra v Davose.

Vedle externích akcí mají studenti také příležitost zapojit se do banketů a dalších aktivit organizovaných ve školním hotelu. Mohou to být až pro 200 hostů nebo dokonce více než 2000, jak tomu je u našeho každoročního Festivalu potravin. Každé jaro přichází Festival potravin, který přitahuje návštěvníky z celého světa, aby si vychutnali uvolněnou atmosféru plnou hudby a přehlídek a doprovázeli multikulturní jídla připravená a obsluhovaná našimi studenty.

Všechna tato praktická zkušenost je základem pro manažerské dovednosti, které jsou naši absolventi dobře známi. Stejně jako první dva semestry jsou naplněny provozními zkušenostmi, poslední dva semestry nastaví studenty na úkoly dohledu a řízení, které jsou neocenitelné pro pochopení a učení dovedností potřebných pro jejich budoucí kariéru.

S pouze asi 300 studenty je osobní kontakt v rámci našeho blízkého společenství studentů, zaměstnanců a fakulty jednou z hlavních silných stránek SSTH. Stanovili jsme vysokou hodnotu pro naše učební prostředí, které zahrnuje kombinaci důvěry, respektu a profesionality.

Švýcarsko
This school offers programs in:
  • Angličtina
  • Němec

Vidět Přípravný ročník » Vidět BSc programy » Vidět Kurzy »

Videos

Best campus for hotel restaurant studies: SSTH Swiss School of Tourism & Hospitality

Why study at SSTH Swiss School of Tourism and Hospitality?

Contact

SSTH Swiss School of Tourism and Hospitality AG

Adresa, 1. řádek Hauptsrasse 12
7062 Chur, Švýcarsko
Website http://www.ssth.ch/
Telefonní číslo +41 81 255 11 11