SBS Swiss Business School

Úvod

Read the Official Description

SBS Swiss Business School je průkopnický vedení pracoviště zaměřené na přípravu studentů na kariéru globální ekonomiky v mezinárodním managementu, financí, marketingu a dalších oborů. Jsme kvalitní-řízený nika hráč.


Učíme stav teorie umění, ponořit studentů v mezinárodních zkušeností, a napojit je na nejlepší praxi v podnikání. Účastníci našich programů dozvědět mnohem víc než jen teorie a praxe řízení; získávají nové způsoby myšlení, které mohou zásadně změnit své životy a úspěch jejich organizace.

Aby co nejvíce z vašeho investmentWe jsou jedinečné Školní z několika důvodů:

- Pohodlné, cenově učení

- Mezinárodní až do morku kostí

- Plně akreditované instituce, které můžete důvěřovat

- Firemní Připojení

- Umístil v Curychu

- Mezinárodní MBA Forum a Magazine CEO (září 2010) zařadit programy SBS MBA patří mezi špičku v Evropě

Mezinárodní až do morku kostí


Jsme skutečně zaměřena na světě. Z unikátního úvodního kurzu v bakalářském programu na pokročilém kurzu v programu Doctor of Business Administration, zkušenost SBS je zcela mezinárodní. Více než polovina našich studentů pochází z Evropy, Asie a Latinské Ameriky. Našim účastníkům zážitek, který připravuje je pracovat s lehkostí napříč hranicemi a kulturami - v prostředí, které ceny různorodost a schopnost přinést celosvětového pohledu ke studiu podnikání.

Plně akreditované instituce, které můžete věřit


SBS Swiss Business School je plně akreditována Mezinárodní shromáždění pro Collegiate Business Education (IACBE), americkým široká akreditačního orgánu. Národní akreditace je nejvyšší forma akreditace, které instituce mohou přijímat. IACBE chválil SBS jako inovátora v oblasti podnikového vzdělávání.

Firemní připojení

SBS je také certifikován Eduqua, certifikace Swiss Quality Assurance pro vysoké školství. Bere v úvahu několik kritérií, aby byla zajištěna kvalita institucí a je revidován na tříleté bázi.

SBS je úzce spojena se světem podnikání prostřednictvím své výuky, schopnost, události a umístění v síti. Vedoucí pracovníci často navštěvovat školu mluvit se studenty nebo pro výuku kurzů, a poskytnout studentům s přímými příležitosti k učení o state-of-the-art obchodní praxe. Firmy mají zájem o navazování nových vazeb se vyzývají, aby kontaktovat náš výběr umístění Office.

Třídy často používají aktuální obchodní problémy jako jejich předmětu. Studenti konzultace s odborníky a účastníky v jejich rozhodování, a prezentovat své konečné závěry vedoucích pracovníků společnosti. Prostřednictvím těchto "live" případové studie, které sledovat problémy, jak se vyvíjejí v čase a mít prospěch z učení, jak aplikovat poznatky k nejnovějšímu vývoji globální ekonomiky.

Nakonec nejsilnější připojení k podnikání jsou prostřednictvím sítě našich zaměstnavatelů kontaktů. SBS má záviděníhodnou záznam o umístění své absolventy s předními firmami a institucemi po celém světě. Řada zaměstnavatelů školu navštívit každý rok k identifikaci vhodných absolventy k vyplnění pozic ve svých firmách. Naše umístění Office udržuje pravidelný dialog s potenciálními zaměstnavateli a je připravena přivítat do areálu.

Nachází se v Curychu

Curych byl souhlasně zařazen jako číslo jedna město na světě pro kvalitu života, takže je ideální místo ke studiu mezinárodního managementu.

Mnoho nadnárodních společností se nachází v regionu, vzhledem k centrální poloze Curychu v srdci Evropy. Je to jen jedna hodina letecky z Londýna, Paříže, Bruselu či Berlíně. Curych je finanční a ekonomický kapitál Švýcarska.

Kvalita a rozmanitost Curych kulturního života, s četnými divadel, muzeí a na mezinárodních konferencích, dělá to správné místo získat globální vzdělání.

V ideálním případě se nachází na břehu jezera Curychu, město nabízí výborné venkovní sportovní aktivity.

A konečně, město je kosmopolitní charakter, s téměř 100 národností z celého světa, dělá každý cítit jako doma.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět BBA programy » Vidět Kombinované MBA » Vidět DBA » Vidět EMBA » Vidět MBA »

Contact
Adresa destinace
SBS Swiss Business School
Balz-Zimmermannstrasse 34

Zurich, CH - 8302 CH