MoT Executive MBA

Úvod

Read the Official Description

MD Executive MBA se opírá o tři hlavní faktory, které mají zásadní význam v dnešním obchodním prostředí. Existují dva druhy vůdců, kteří mohou skutečně změnit svět byznysu: podnikatelé (vytváření a rozvoji nového podniku) a Intrapreneurs (vytváření a rozvíjení nových činností v rámci existujícího podniku). MD Executive MBA Program je určen zejména pro těchto profilů.

Inovace, zda odvozený z Hi-Tech nebo z biologických věd, je klíčovým faktorem, aby byly konkurenceschopné. Chcete-li plně využít inovací z obchodního hlediska, je nutné spojit řízení a technologie dohromady. Program se zaměřuje na tyto hlavní rozměry.

Nakonec se uznává, že v globálním světě, rostoucí trh s největším potenciálem je Čína. V důsledku toho program také koná v Peking a Shanghai a navázala partnerství s top zařadil institucí, jako University of Pekingu, S cílem umožnit účastníkům, aby podnikání v Čína. Od prvního dne programu, proces učení je především orientován na tento projekt s cílem zajistit, aby různá témata jsou okamžitě použitelná v globálním světě. Campus Životní prostředí University of Lausanne a Ecole Polytechnique Fédérale se nacházejí v blízkosti Lake Ženeva, S výhledem na Alpy. Centrem metropolitní oblasti 280,000 lidí, Lausanne prospěch z podnikání, kulturních, sportovních a vzdělávacích zařízení, které přilákaly mezinárodní společenství. Některé nadnárodní firmy mají své celosvětové či evropské sídlo zde nebo v rámci 30-minut jízdy (Nestlé, Logitech, Merck Serono-, Hewlett Packard, Dupont, Medtronic, Motorola abychom jmenovali alespoň některé).

Světová obchodní organizace (WTO), Světová organizace duševního vlastnictví (WIPO), Evropské středisko pro jaderný výzkum (CERN), jakož i Mezinárodní olympijský výbor (MOV), mají své sídlo v okolí. Zahraniční studenti tvoří velkou část studentů a pestrý výběr kulturních a sportovních aktivit (plachtění, lyžování, atd.) přispěje k příjemné a atraktivní studentského života.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Certificates » Vidět Certifikáty » Vidět 1-year EMBAs »

Videos

MoT EMBA Alumni

MoT EMBA Students