James Lind Institute - Switzerland

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

JLI je mezinárodní vzdělávací instituce s hlavním kampusem ve Švýcarsku. Připravujeme studenty na kariéru v oblasti veřejného zdraví, zdravotnictví, farmaceutických věd, klinického výzkumu, klinických věd, zemědělství a podnikového managementu.

Se studenty z více než 80 zemí a více než 5000 absolventů po celém světě je naše rostoucí globální komunita důkazem vynikajícího vzdělání a dovedností studentů na JLI. Našim studentům nabízíme flexibilní výukové prostředí s vlastním tempem, které lze přizpůsobit individuálním potřebám každého studenta. Naše fakulta je směsicí odborníků z akademické a průmyslové sféry, takže studenti jsou vystaveni jak teoretickým, tak praktickým aspektům svého studijního oboru.

Naše mise

Poskytovat vynikající vzdělání našim studentům prostřednictvím komplexních a integrovaných akademických kurzů zdokonalených technologií, koordinovaného interdisciplinárního přístupu s globálním dosahem, zahrnující výzkum, vědecké činnosti a příslušnou účast v průmyslu.

Naše vize

Naší vizí je, že James Lind Institute (JLI) bude zdrojem volby pro vysokoškolské vzdělávání a revoluční učení. JLI bude zásadním přispěvatelem ke kvalitnímu vzdělávání, které splňuje požadavky rostoucího průmyslu. Ukážeme společný, technologicky založený a interdisciplinární přístup ke vzdělávání a školení pro nadcházející profesionály v různých průmyslových odvětvích. Představujeme si JLI jako místo v akademické obci, kde se talent a průmysl přibližují vzájemnému konstruktivnímu úsilí.

Naše hodnoty

 • Vzdělávání orientované na kariéru je v centru všeho, čeho se snažíme dosáhnout.
 • Neustále zlepšujeme zkušenost s učením a jeho význam pro ty, kterým sloužíme prostřednictvím inovací, bezchybnosti a rozvoje cesty k profesnímu zabezpečení.
 • Naše přístupy k učení se řídí nejvyšším stupněm etiky, integrity a sociální odpovědnosti, projevují se prostřednictvím transparentnosti, otevřenosti, důvěry a spolehlivosti.
 • My v JLI máme nekonečný přístup k překonání očekávání kvality a služeb ve všem, co děláme. Tvoření kariéry našich studentů je v centru všeho, co děláme. Pro dosažení tohoto cíle jsou zkoumány všechny potenciální prostředky, od mentoringu po prezentaci a odkazování před příslušným odvětvím.
 • Vážíme si všech našich studentů a investujeme do jejich osobního a profesního růstu a rozvoje a pomáháme jim v jejich profesní dráze od základních potřeb k seberealizaci.
 • Našim studentům plánujeme obezřetné plánování sledováním klíčových změn v oboru a přijímáním vhodných opatření, která je připraví v předstihu k řešení budoucích výzev.132041_pexels-photo-1438072.jpeg Buro Millennial / Pexels

Proč se přihlásit na James Lind Institute (JLI)

Proč jsou online programy Jamese Linde Institute (JLI) nejlepší?

 • Učební plán je připraven a přezkoumán zkušenými odborníky v oboru.
 • Uživatelsky přívětivý, snadno použitelný online virtuální areál.
 • 24/7 přístup k učebním materiálům a flexibilní doba studia.
 • Zkušený mentor pro každého jednotlivého studenta.
 • Online zadávání úkolů / projektových prací.
 • Online testy.
 • Pokyny pro přípravu životopisu s fiktivními pohovory.
 • Průběžné hodnocení výkonu se zpětnou vazbou.
 • Přístup k online diskusím o virtuálním kampusu.
 • Hraní rolí pro požadovaná témata.
 • Přístup do deníkových klubů.
 • Live chat podpora v celém programu pro technickou pomoc.
 • Nepřetržité kariérové poradenství a podpora.
 • Možnosti výuky pro vynikající studenty a absolventy.
 • Vyhrazený „Student Success Team“ pro podporu a vedení při umístění.
 • Studenti pocházející z 80 zemí pokrývajících 5 kontinentů.
 • ISO 9001: 2015 Certified Institute s mezinárodně přijímanými online programy.
 • Zaručené příležitosti na volné noze, zejména pro lidi, přijaté do lékařských písemných vzdělávacích programů.

Přidané výhody e-learningových programů JLI

Proces přijetí - velmi jednoduchý. Stačí si vytvořit účet, vyplnit online formulář a odeslat ho.

Programový poplatek - velmi rozumný. Pomocí kalkulačky online můžete zjistit, kolik bude pro vás použitelné.

Trvání programu - Optimální. Téměř všechny programy JLI jsou zahrnuty v období 6-8 měsíců

Další výdaje - žádné. Pouze školné.

Studijní materiál - zcela interaktivní s audiovizuálními přednáškami, prezentacemi diapozitivů, videi, podcasty a přidanými učebními materiály pro každou lekci.

Podpora mentorů - rychlé odpovědi na všechny dotazy ve virtuálním kampusu.

Flexibilita v učení - učení je samohybné a studenti mají neomezený nepřetržitý přístup ke všem studijním materiálům ve virtuálním kampusu. Vše, co potřebujete, je připojení k internetu.

Celková kvalita - velmi vysoká. Vzhledem k tomu, že se jedná o vzdělávací institut potvrzený normou ISO 9001: 2008, akreditovaný IAO a vzdělávací iniciativu organizace pro výzkum smluv, mají všechny programy prováděné JLI celosvětovou přijatelnost a vysokou kvalitu. Pozadí našich studentů jsou různorodé a pocházejí z více než 40 zemí světa.

Interaktivita - vysoce interaktivní prostřednictvím interaktivního studijního materiálu a našich diskusních fór online.

Online výukový přístup

Cvičný přístup, který implementujeme, má za cíl identifikovat specifické potřeby školení a profesní ambice každého jednotlivce. Na základě tohoto porozumění je zavedeno nejefektivnější personalizované řešení mentoringu, aby jedinec mohl ze vzdělávacího programu vytěžit maximum.

Pevně věříme v představu, že každý člověk má své silné stránky a že je lze využít prostřednictvím správné vzdělávací platformy a přístupu. Studenti JLI si plně uvědomují, že sebepoznání má stejný význam jako akademické znalosti.

Věříme, že internet je nejúčinnějším výukovým nástrojem na světě, a proto jej využíváme k tomu, abychom našim studentům poskytli znalosti.

Statistiky nám říkají, že v současné době je na internetu dnes celkem 1668 870 408 uživatelů a toto číslo neustále roste.

Dnešní generace chce okamžitý přístup ke všemu, kdykoli to chtějí a kdekoli to chtějí. Totéž platí pro školení a vzdělávání. Studenti a pracující profesionálové chtějí školení na cestách a JLI využívá sílu internetu, aby jim to umožnilo efektivně a odstranilo všechny překážky na cestě.

V JLI využíváme internet k maximalizaci efektivity učení v moderním prostředí a zároveň poskytujeme studentům veškeré znalosti, které potřebují k tomu, aby se dostali do farmaceutického / klinického výzkumu / zdravotnictví.

JLI zaměstnává velké množství vysoce kvalifikovaných odborníků z oboru jako mentorky pro studenty, aby jim poskytli reálné průmyslové perspektivy. To pomáhá našim začínajícím profesionálům dosáhnout rozhraní se samotným odvětvím. Mentorship poskytuje řadu rad ohledně školení a plánování kariéry.

Studenti JLI jsou vyzváni, aby se zapojili do nejmodernějšího doučovacího centra online kampusu nebo OCTC, které bylo vytvořeno pro efektivní sdílení informací mezi studenty a fakultou.

Věříme v přípravu našich studentů na reálné situace prostřednictvím zkušeností z první ruky, implementací falešných lekcí prostřednictvím našich účinných online vzdělávacích platforem.

Místa

Ženeva

Adresa, 1. řádek
Rue de la Cité 1
Ženeva, Ženeva, Švýcarsko

Programy

Tato škola dále nabízí: