IMI International Management Institute Switzerland

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

IMI International Management Institute ve Švýcarsku je soukromá škola pohostinství a managementu podnikání založená v roce 1991. Nabízíme rodinnou atmosféru a osobní vzdělávání a podporu kariéry.

Naše vysokoškolské tituly v oblasti pohostinství, obchodu a marketingu jsou ověřeny Manchester Metropolitan University a náš kulinářský titul na Oxford Brookes University.

Nabízíme MBA titul v oboru pohostinství (ověřený Manchester Met.) A MSc v pohostinství a událostí plus postgraduální diplomy specializující se na hotel a události nebo kulinářské.

Náš Diplom HF v oboru International Hospitality Management nabízí tři odborné stáže vedle tří studijních semestrů se silným zaměřením na jazykové znalosti.

Kombinace kvalitní akademické výuky, švýcarského praktického výcviku, vynikajících kontaktů s průmyslem a dechberoucí scenérie jsou receptem na úspěch. Naši absolventi se nacházejí na pozicích vedoucích pracovníků po celém světě. Jejich úspěch ukazuje, že pro dosažení vrcholu se vyplatí začít na vrcholu!

Místa

Vojtěška

IMI University Centre

Adresa, 1. řádek
IMI International Management Institute Switzerland
Seeacherweg 1

6047 Vojtěška, Vojtěška, Švýcarsko
Telefonní číslo
+41 41 349 60 00

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium