IIMT University of Fribourg

Úvod

Read the Official Description

Iimt je vedoucí kompetenčního centra pro informační a komunikační technologie (ICT) a Utility (elektřina, plyn a voda) Management nabízí výkonné vzdělávacích programů a výzkumu. Prostřednictvím svých vysoce rozvinutou mezinárodní síť partnerů a sponzorů z oblasti průmyslu a akademické obce, iimt neustále zlepšuje své schopnosti a vezme vynikající a konkurenční pozici v národním i globálním trhu. Dále posílit svou síť, je iimt členy prestižních organizací a podporuje prostřednictvím svých orgánů.

Část z University of Fribourg

&nbsp

Univerzita Fribourg je jedinou zcela dvojjazyčné univerzity v Evropě. Obě města Fribourg a univerzity představují místem setkání dvou odlišných kultur: francouzštině a němčině. V návaznosti na tuto kulturní rozmanitost, v prosinci 1995, University of Fribourg založil mezinárodní institut managementu v oblasti technologií (iimt) ve spolupráci s průmyslem.

&nbsp

Institut je podporován ve velké míře o financování ze strany průmyslu, který doplňuje financování z univerzity. V důsledku pokračování ústavu a jeho práce si být jisti, aniž by byla ohrožena jeho akademické nezávislosti.

&nbsp

&nbsp

Iimt dnes

&nbsp

Iimt je pouze vysokoškolský ústav v Evropě, nabízí programy vzdělávání vedoucích pracovníků se zvláštním zaměřením na informační a komunikační technologie nebo Utility Management. Iimt kombinuje nejnovější teoretické koncepce řízení s praktickou znalost mezinárodních informačních a komunikačních technologií nebo odvětví Utility, přičemž vhled do velmi odlišných kultur a mentalit, a umožňuje přesné vyhodnocení podmínek na jiných trzích.