Glion Institute of Higher Education

Úvod

Read the Official Description

Glion Institut vysokého školství - "náboru a výběru zaměstnanců manažeři patří Glion mezi top 3 vedení školy pohostinství ve světě pro mezinárodní kariéru."
Taylor Nelson Sofres (TNS) - 2007

&nbsp

Glion Institut vysokého školství: hotelová škola


Glion Institut vysokých škol je mezinárodní pohostinnost řízení univerzitě ve Švýcarsku. Otevřel na podzim roku 1962 v bývalém hotelu Bellevue, Glion Hotelová škola (jak to bylo pak jmenoval) byl prvním soukromým, univerzitní úrovni-švýcarského hotelového managementu školy.

Více než jednoduchý hotelová škola, Glion nabízí studijní programy, které kombinují znalosti odvětví s manažerské dovednosti a osobní rozvoj. Čtyři stupně skladby patří:

  • Mezinárodní Pohostinství stupňů řízení Bachelor
  • Událost, Sport a zábava stupňů řízení Bachelor
  • Postgraduální diplom v oboru mezinárodní hotelová
  • MBA v pohostinství, cestovního ruchu a služeb průmyslu

Každý rok, Glion poskytuje post-sekundárního vzdělávání pro cca 1500 studentů z 90 zemí celého světa. Úspěch našich absolventů lze přičíst čas-testovaných sloučení Glion je mezi univerzitní akademické obce s švýcarský model hotel školy, úzké vazby se pohostinství a mezinárodní univerzitní prostředí. Více než 40 let, tisíce absolventů prošlo "Glion zkušenost "a jsou přepravovány na slavný" Glion Spirit "reprezentovat naší instituci jako vedoucí v oblasti pohostinství.

&nbsp

&nbsp

Akreditace a uznávání


Institucionální kvality


Nová Anglie sdružení škol a vysokých škol


Glion institut vysokoškolského vzdělání je akreditován na univerzitní úrovni v New England Sdružení škol a vysokých škol, Inc prostřednictvím své komise o vysokých školách.


Akreditace New England Sdružení škol a vyšších odborných škol (NEASC) naznačuje, že Glion splňuje nebo překračuje normy pro institucionální zajištění kvality, která jsou pravidelně vyhodnocována pomocí procesu vzájemného hodnocení. Akreditované vysoké škole nebo vysoké škole má potřebné prostředky k dosažení uvedeného účelu prostřednictvím vhodných vzdělávacích programů, je v podstatě dělá tak, a dává přiměřené důkazy, že to bude tak činit i nadále v dohledné budoucnosti. Institucionální integrity je také řešena prostřednictvím akreditace.

&nbsp

Akreditace NEASC není stranický, se vztahuje na instituce jako celku. Jako takový, toto uznání není zárukou každého kurzu nebo program nabízí, nebo pravomoci jednotlivých absolventů. Nicméně, akreditace poskytuje přiměřenou jistotu o kvalitě služeb a příležitostí k dispozici studentům, kteří navštěvují instituci.

&nbsp

&nbsp

Život na Glion a Bulle areály

&nbsp

* Areálu Glion: Život na švýcarské riviéře

Školní areál Glion je výchozím bodem pro všechny bakalářské programy a místo, kde se studenti učí přes hands-na praxi. V tomto hotelu-školním prostředí, je osobní disciplína zdůraznit rozvoj odborných dovedností a postojů.

Glion areálu s výhledem na kouzelné Ženevského jezera a čelí jak švýcarské a francouzské Alpy. Nabízí jedinečný pohled na "švýcarské riviéry", které není tak snadno zapomenout. Tato oblast má nezvykle mírné mikro-klima, které umožňuje palem a dalších exotických rostlin rostou v regionu. Mnoho lidí považuje za jedno z nejkrásnějších míst na planetě.
Pohled na Glion Campus.


Glion se nachází přímo nad Montreux, svět-slavný letovisko. Dobře známý pro své jazzové a klasické hudby festivaly, Montreux je hostitel pro mezinárodní populace a mnoho kulturních aktivit. Oblast je bohatá na obou letních sportů (fotbal, tenis, cyklistika, plachtění, volejbal) a zimní sporty (lyžování, snowboarding, lední hokej). Pokud jde o večer, je zde velké množství možností, s kluby, bary, restaurace, kina, divadla a koncerty.

Glion je také jen 25 minut jízdy autem nebo vlakem z Lausanne, hlavního města kantonu Vaud, a jen jednu hodinu od mezinárodního města Ženevy.

&nbsp

&nbsp

* Bulle Campus: Mladé a dynamické

&nbsp

Titul studenti obvykle přesunout do areálu Bulle v druhém nebo třetím roce, kdy se do našich postgraduálních studentů. Bulle je moderní, akademický kampus, speciálně pro vyšší vzdělání. V tomto univerzitním prostředí, studenti jsou odpovědné za řízení jejich čas, organizovat svou práci a rozvíjet své analytické a kritické myšlení přes výzkum, skupinové a individuální projekty.

Bulle se nachází v samém srdci Gruyère, nádherný region známý pro své cestovní ruch, sýry a další potravinářské speciality. Bulle nabízí živý kulturní život a zábavu (kluby a bary), spolu s množstvím sportovních aktivit, včetně cross-country lyžování, jízda na horském kole, canyoning, rafting, horolezectví, paragliding a jízda na koni. Bulle areálu je jen pár minut chůze od centra tohoto malebného města, kde studenti naleznou širokou škálu denní i noční aktivity, jako jsou restaurace, bary, noční kluby a mnoho obchodů a butiků.

Student Výbor organizuje akce a tematické party na akademické půdě a v blízkém klubu "Globull", největší noční klub v regionu nabízí živou hudbu a DJs.

Vycházky a výlety jsou organizovány pravidelně a zahrnují jak kulturní a sportovní činnosti. Bulle je jen 30 minut jízdy od Montreux, a trochu víc než hodinu od Ženevy. Lyžařské svahy jsou jen na prahu školního areálu se resort Moléson a více prestižní středisku Gstaad méně než 45 minut.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MSc »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

MSc - Ese řízení

Campus forma Denní studium 1 rok February 2018 Švýcarsko Montreux

Tento magisterský program připravuje absolventy a profesní měniče na manažerských pozicích v mezinárodních akcí, sportovních federací a zábavního průmyslu podniky. [+]

Tento magisterský program připravuje absolventy a profesní měniče na manažerských pozicích v mezinárodních akcí, sportovních federací a zábavního průmyslu podniky. Studenti se seznámí se základy plánování akcí a řízení provozu, následuje obchodních kurzů zaměřených na konkrétní události a sport v oboru funkce. Prostřednictvím pohlcující kurzy a stáže, budou studenti procvičovat manažerských dovedností událost, a integrovat poznatky zábavní průmysl s přístupem kariéru budovy. Tento program je dodáván ve Švýcarsku, v areálu Bulle, ideální místo pro studenty, aby byli svědky fungování velkých sportovních organizací jako je UEFA a Mezinárodním olympijským výborem a četných politických a kulturních akcí po celý rok. Jak se postarat se o univerzitních akcích na a mimo akademickou půdu, postgraduální studenti před dokončením jedno, 6-měsíční stáž průmysl rozvíjet své dovednosti projektového řízení a obchodní prozíravost. MSC ESE PROGRAM PŘEHLED Základní údaje Doba trvání: 1,5 roku Akademické semestry: 4 studijní bloky na akademické půdě a 1 stáž; nebo 2 studijní bloky na akademické půdě, on-line kurzů a 1 stáž Místo: Švýcarsko (Bulle campus) Přívody: leden, duben, červenec a říjen (od roku 2017) Osnovy Semestr 1 (Studijní bloky 1 a 2) - na koleji (15 kreditů) Graduate Cvičení (ESE) ESE Legislativa kulturní Communications Sportovní etika a správa Strategické Plánování události Podnikatelská Potraviny a nápoje management Semestr 2 (Studijní bloky 3 a 4) - na koleji (18 kreditů) Manažerské Finanční účetnictví Pohostinství služby Marketing Řízení lidských zdrojů Globální strategické řízení Vedení příjmy Industry Research Project Stáž (3 kredity) Mastering Zpráva o hospodaření [-]

MSc - Mezinárodní Hotelový Management

Campus forma Denní studium 1 rok February 2018 Švýcarsko Montreux

Zaměřuje se na rozvoj dovedností pro vedení lidí, provoz a podnikání v hotelech a pohostinství firem. [+]

Master of Science (MSc) v mezinárodním hotelového managementu je zaměřen na rozvoj dovedností pro vedení lidí, provoz a podnikání v hotelech a pohostinství firem. Chcete-li vytvořit základy manažerských dovedností hotel, první semestr se vztahuje na řízení hotelových provozů. Odtamtud, studenti absolvovat kurzy na vyšší úrovni ve vedení pohostinnosti, včetně financí, marketingu, lidských zdrojů a správy příjmů. Program skončí s stáž pro hands-on zkušeností, která dává studentům možnost procvičit své nové dovednosti v pracovním prostředí reálného světa. Kdo to je? Tento program je určen pro čerstvé absolventy, kteří mají určitý stupeň pohostinství, cestovní ruch nebo Event Management, nebo pro absolventy, kteří mají obchodní stupeň nesouvisí s pohostinství. MSC Hotel Management Přehled programu Základní údaje Časová náročnost: 1,5 Years Akademické Semestry: Dva semestry (4 studijní bloky) na akademické půdě a 1 stáž. Některé z kurzů semestr 2 (studijních bloků 3 a 4) mohou být přijata online, v závislosti na dostupnosti kurzu. Praxe: 1 (6 měsíců) Spuštění programu Termíny: lednu, dubnu, červenci nebo října Místo: Švýcarsko (Bulle campus), nebo Glion Londýn, Velká Británie Curriculum SEMESTRÁLNÍ 1 (studie bloku 1 a 2) - na koleji (15 kreditů) Graduate Cvičení (pohostinství) Řízení hotelových provozů kulturní Communications Advanced Ubytování Správa Strategické Plánování události Podnikatelská Potraviny a nápoje management Semestr 2 (studie bloky 3 a 4) - na koleji (18 kreditů) Manažerské Finanční účetnictví Pohostinství služby Marketing Řízení lidských zdrojů Globální strategické řízení Vedení příjmy Průmysl Výzkumná zpráva STÁŽ (3 kredity) Mastering Zpráva o hospodaření [-]

MSc - Mezinárodní Pohostinství Finance

Online & Campus forma Kombinované 2 semestry February 2018 Švýcarsko Bublina Montreux + 1 více

MSc v mezinárodním Hospitality Finance je vysoce koncentrovaný program, který zahrnuje principy a postupy finančního řízení a praktických aplikací v pohostinství. Prostřednictvím programu MSc, budete rozvíjet dovednosti a analytické nástroje pro finanční rozhodování a osobních strategií pro vytváření inovačních řešení složitých finančních problémů. [+]

Program MSc je rozdělen do jednoho semestru akademického roku v Bulle akademické půdě, a on-line segmentu, který může být dokončen za 6 měsíců.

Přípravný Znalost Program (PKP) M912 Business Computing

Základní kurzy (30 kreditů)

Campus základě Segment M923 dat Driven Rozhodování (3 kredity) M933 International Manažerské finance (3 kredity) M943 Revenue Management (3 kredity) M934 trendy ve finančních inovací (3 kredity) M935 podnikatelského Wealth Management (3 kredity) M936 finančního vedení (3 kredity )

Online Segment M960 Property a Asset Management (3 kredity) M961 Finanční strategie a plánování (3 kredity) M903 Applied práce (6 kreditů)... [-]


Videos

About us!

Contact

Glion Institute of Higher Education

Adresa, 1. řádek Rue de l'Ondine 20
1630 Bulle, CH
Website http://www.glion.edu/
Telefonní číslo +41 26 919 78 78

Glion Institute of Higher Education

Adresa, 1. řádek Glion Rd 111
1823 Glion-sur-Montreux, Switzerland
Website http://www.glion.edu/
Telefonní číslo +41 21 966 35 35