Glion Institute of Higher Education

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Glion Institute of Higher Education poskytuje špičkové vzdělání na úrovni univerzity v oblasti řízení pohostinství a řízení událostí, sportu a zábavy. Od roku 1962 Glion přeměňuje studenty z celého světa na špičkové profesionály pro globální odvětví služeb a úspěch absolventů Glionu získal instituci vynikající pověst mezi průmyslovými profesionály, kteří hlasovali Glion za "nejlepší školu řízení v oblasti pohostinství" na Celosvětové ceny za pohostinství v roce 2015.

Cílem společnosti Glion je především poskytnout pětiměsíční zkušenosti studentů od začátku až do konce, včetně personalizovaného akademického mentoringu, aktivit v oblasti vývoje vedoucích pracovníků a nejmodernějších zařízení. Pod akreditací NEASC (USA), Glion poskytuje bakalářské a magisterské studium s výběrem specializací.

Školy ve Švýcarsku a Londýně dávají studentům šanci zažít dvě globální centra cestovního ruchu a obchodu s jednoduchými možnostmi přesunu mezi místy. Studenti získají globální kulturní porozumění v multikulturním studentském organismu a vytvářejí profesionální spojení s vedoucími pracovníky v oboru prostřednictvím kontaktů s hotely, konferenciami, přednášejícími a sítí absolventů 13 000 odborníků.

Po absolvování studia mají studenti mnoho pracovních příležitostí, ačkoli školní partneři v oblasti průmyslu, mezi něž patří špičkové světové značky pohostinnosti, luxusní značky, zábavní společnosti, agentury pro události a mezinárodní sportovní federace.

Místa

Montreux

Glion Institute of Higher Education

Adresa, 1. řádek
Glion Campus
Glion Institute of Higher Education
Route de Glion 1111823 Montreux, Vaud, Švýcarsko
Telefonní číslo
+41 26 919 78 78

Bulle

Glion Institute of Higher Education

Adresa, 1. řádek
Glion Institute of Higher Education
Bulle Campus
Rue de l'Ondine 20

1630 Bulle, Fribourg, Švýcarsko
Telefonní číslo
+41 21 966 35 35