Glion Institute of Higher Education

Úvod

Read the Official Description

Glion Institute of Higher Education poskytuje špičkové vzdělání na úrovni univerzity v oblasti řízení pohostinství a řízení událostí, sportu a zábavy. Od roku 1962 Glion přeměňuje studenty z celého světa na špičkové profesionály pro globální odvětví služeb a úspěch absolventů Glionu získal instituci vynikající pověst mezi průmyslovými profesionály, kteří hlasovali Glion za "nejlepší školu řízení v oblasti pohostinství" na Celosvětové ceny za pohostinství v roce 2015.

Cílem společnosti Glion je především poskytnout pětiměsíční zkušenosti studentů od začátku až do konce, včetně personalizovaného akademického mentoringu, aktivit v oblasti vývoje vedoucích pracovníků a nejmodernějších zařízení. Pod akreditací NEASC (USA), Glion poskytuje bakalářské a magisterské studium s výběrem specializací.

Školy ve Švýcarsku a Londýně dávají studentům šanci zažít dvě globální centra cestovního ruchu a obchodu s jednoduchými možnostmi přesunu mezi místy. Studenti získají globální kulturní porozumění v multikulturním studentském organismu a vytvářejí profesionální spojení s vedoucími pracovníky v oboru prostřednictvím kontaktů s hotely, konferenciami, přednášejícími a sítí absolventů 13 000 odborníků.

Po absolvování studia mají studenti mnoho pracovních příležitostí, ačkoli školní partneři v oblasti průmyslu, mezi něž patří špičkové světové značky pohostinnosti, luxusní značky, zábavní společnosti, agentury pro události a mezinárodní sportovní federace.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MSc » Vidět BBA programy » Vidět 1-year MBAs » Vidět Kurzy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

MSc - Mezinárodní Hotelový Management

Campus forma Denní studium 1 rok February 2018 Švýcarsko Montreux

Master of Science (MSc) v mezinárodním hotelového managementu je zaměřen na rozvoj dovedností pro vedení lidí, provoz a podnikání v hotelech a pohostinství firem. [+]

Zvyšte se na vrchol pohostinského průmyslu

Master of Science (MSc) v mezinárodním hotelového managementu je zaměřen na rozvoj dovedností pro vedení lidí, provoz a podnikání v hotelech a pohostinství firem.

Chcete-li vytvořit základy manažerských dovedností hotel, první semestr se vztahuje na řízení hotelových provozů. Odtamtud, studenti absolvovat kurzy na vyšší úrovni ve vedení pohostinnosti, včetně financí, marketingu, lidských zdrojů a správy příjmů. Program skončí s stáž pro hands-on zkušeností, která dává studentům možnost procvičit své nové dovednosti v pracovním prostředí reálného světa.

Tento program je určen novým absolventům, kteří mají bakalářský titul, včetně těch, které se netýkají pohostinského průmyslu.... [-]


Videos

About us!

Contact

Glion Institute of Higher Education

Adresa, 1. řádek Glion Campus Glion Institute of Higher Education Route de Glion 111
1823 Montreux, Švýcarsko
Website http://www.glion.edu/
Telefonní číslo +41 26 919 78 78

Glion Institute of Higher Education

Adresa, 1. řádek Glion Institute of Higher Education Bulle Campus Rue de l'Ondine 20
1630 Bublina, Švýcarsko
Website http://www.glion.edu/
Telefonní číslo +41 21 966 35 35