Přečtěte si oficiální popis

Vítejte v GBS!

Geneva Business School (GBS) je přední institucí, která poskytuje špičkové švýcarské vzdělávání v oblasti kvality. Naše programy jsou vyučovány 100% v angličtině a naše areály jsou umístěny ve velkých evropských městech, jako je Ženeva a Barcelona.

Naše inovativní metodika znamená, že studenti jsou vyučováni v malých a soustředěných učebnách pečlivě vybranými členy fakulty, z nichž všichni jsou špičkoví odborníci, kteří se věnují vedení na jejich cestě k tomu, aby se stali budoucími obchodními vedoucími.

GBS nabízí celou řadu bakalářských, magisterských a doktorských programů.

Studenti se mohou rozhodnout, že se specializují na jednu z našich mnoha velkých společností, jako jsou mezinárodní vztahy, sportovní management, digitální marketing a mezinárodní finance.
Školní areály GBS jsou strategicky umístěny ve dvou z nejvíce multikulturních a dynamických měst v Evropě.

Školní areály GBS jsou strategicky umístěny ve dvou z nejvíce multikulturních a dynamických měst v Evropě.

Ženevský kampus se nachází v centru čtvrti Ženevské mezinárodní organizace, která je jedním z největších center diplomatické, finanční a obchodní činnosti na světě. Naše zařízení patří nejmodernější hlediště a mnoho studijních center, speciálně navržených tak, aby nabídly současný vzdělávací zážitek s velkým studentským prostředím.

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Manažerské kurzy

Geneva Business School (GBS)

Master of Science in Finance se specializací na mezinárodní finance je navržen tak, aby vyzval a rozvíjel své chápání globálních financí prostřednictvím přísného školení ... [+]

Master of Science in Finance (MSc.F) se specializací na mezinárodní finance je navržen tak, aby zpochybnil a rozvíjel vaše chápání globálních financí prostřednictvím důkladného školení v koncepčních, analytických a empirických složitostech moderních mezinárodních financí a investic. Chápete makroekonomické síly, které dnes formují svět, jak posoudit rizika a reagovat na vznikající finanční a investiční výzvy.

V průběhu programu budou studenti:Získat znalosti o mezinárodním zdanění a plánování majetku.Naučte se řízení rizik a získáte hluboké znalosti o pojišťovnách.Dokáže provádět technickou analýzu.Poznejte analýzu a správu hedgeových fondů.Prozkoumejte analýzu finančních výkazů pro vedoucí pracovníky.... [-]
Švýcarsko Geneva Španělsko Barcelona
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
22 - 1 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Let's get started!

Geneva Campus

Life in Geneva

Adresa, 1. řádek
Chemin de la Voie-Creuse 16
1202 Geneva, Geneva, Švýcarsko
Adresa, 1. řádek
Geneva Business School Gran Via de les Corts Catalanes, 617 ppl. Barcelona España
08007 Barcelona, Catalonia, Španělsko
Adresa, 1. řádek
Calle Baltasar Gracián, 4
2815 Madrid, Community of Madrid, Španělsko