GITI - Geneva Information Technology Institute

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Ženeva IT Institute je škola informační technologie se sídlem v Ženevě ve Švýcarsku.

Od roku 1996 s mezinárodní studentský sbor a fakulty, že se zaměřuje na vzdělávání a přípravy systémů praxi orientovaný s kompletními programy, které se připravují na vysoké úrovni, diplomů a titulů reaguje na rostoucí požadavky trhu IT.

Hlavní cíl:

Hlavním cílem je reagovat na požadavky průmyslu a trhu tím, že větší význam praktických důvodů. Metoda výuky se opírá o efektivní, malé skupiny, dílenské tréninku.

Charakteristika našich kurzů:

Naše kurzy jsou orientovaná praxe. Naše kurzy odpovídají na rychle rostoucí potřebu technologie sítí.

Naše cíle jsou:

Trénovat studenty, aby si osvojili praktické znalosti v oblasti počítačových technologií. Pozorně sledovat vývoj počítačových technologií a odpovídající pedagogiku. Splňují požadavky trhu ekonomiky a pracovních míst. Udržet kvalitu naší výuky na nejvyšší mezinárodní úrovni.

Naše metoda výuky:

Tato metoda je vývojové, snadné a vyučoval v laboratořích a dílnách, jakož i ve třídách. Je to práce a pracovní příležitosti orientované na základě učení. Malé skupiny 5-6 pro každou třídu. Všechny naše kurzy jsou uvedeny buď ve francouzštině nebo v angličtině. Učebny a laboratoře. jsou moderní a dobře vybavené. Aplikujeme vážnou kontrolu na znalosti a pokrok každého studenta. Podporujeme studenti mají potíže uplatněním zvláštní zasedání. Naši instruktoři jsou všechny specializované odborníků v oblasti IT. Pocházející z různých částí světa, kteří jsou držiteli diplomů vysoké úrovni a s několikaletou praxí v oblasti pedagogické praxe. Naši studenti jsou z různých původů, které navštěvují pro středně a dlouhodobých kurzů za účelem doplnění nejsofistikovanější vzdělávací program pro odborníky v oblasti IT. Náš administrativní personál se postará o veškeré formality, pokud jde o studentské povolení, ubytování a zdravotní pojištění.

  • Upozorňujeme, že Giti neposkytuje žádné stipendium nebo sponzorování.

Místa

Ženeva

Adresa, 1. řádek
GITI 54bis route des Acacias -
1227 Carouge

Tel: +41/ 022 301 22 44
info@giti-edu.ch
www.giti-edu.ch

1227 Ženeva, Ženeva, Švýcarsko