Franklin University Switzerland - GRADUATE STUDIES PROGRAM

Úvod

Read the Official Description

Franklin University Švýcarsko je americký svobodných umění instituce vyššího vzdělání, které je akreditován ve Spojených státech na Blízkém státy Komise o vysokoškolském vzdělávání a ve Švýcarsku Konferenci švýcarských univerzit.

Posláním Franklin University Švýcarska je poskytnout multikulturní a mezinárodní akademické prostředí, ve kterém studenti získají základní znalosti a kritické, kreativní a analytické schopnosti nezbytné k dosažení úspěchu ve zvoleném kariéry a žít kulturně obohacené a odměňující životy.

Master of Science v International Management (MSIM) je 12-měsíční kohorta program, určen na rozvoj zodpovědné, spolupráce a inovativní globální vůdce firem a organizací. Program studia a praxe kreativně integruje správu a obchodní koncepty s mezinárodními a profesní zkušenosti. Program zahrnuje celoroční vývoj vedení zkušenosti, Academic Travel ™ a dva měsíce v létě stáž který začne po dokončení kurzu koncem jara.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MSc »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

Magistr In International Management (msim)

Campus forma Denní studium 12 měsíců August 2017 Švýcarsko Lugano

Jeden rok, plný úvazek Master of Science v International Management Franklin University Švýcarsku v Lugano, Švýcarsko, která zahrnuje dvouměsíční stáž, program rozvoje vedení, mini-MBA, a akademické Travel ™. [+]

Master of Science v International Management (MSIM) MS in International Management je 12-měsíční kohorta program, určen na rozvoj zodpovědné, spolupráce a inovativní globální vůdce firem a organizací. Program studia a praxe kreativně integruje správu a obchodní koncepty s mezinárodními a profesní zkušenosti. Program zahrnuje Akademický Travel ™, dvouměsíční letní stáž, která začíná po dokončení kurzu na konci jara a celoroční zkušenosti s vývojem vedení. Odpovědný Leadership Development je základním kamenem MS v International Management. Celoroční Leadership Development přes Action Learning Seminář byl určen na základě konzultací s odborníky ve vývoji vedení a výkonných trenéry, kteří pracují s představiteli žebříčku Fortune 100 společností. Program zahrnuje: před a po posudky, simulace chování, případové studie, reflexe papíry, budování týmu cvičení, a další transformativní učení zkušenosti. Tyto zkušenosti jsou navrženy tak, aby poskytnout studentům vhled do své osobnosti, styly vedení a hodnot. Franklin University Švýcarsko je signatářem Zásad pro odpovědného řízení vzdělávání (PRME). PRME jsou inspirovány mezinárodně uznávanými hodnotami jako jsou zásady Organizace spojených národů Global Compact. Osnovy a Program MSIM byly navrženy tak, aby vyvinout novou generaci vedoucích pracovníků schopných řídit složité problémy, kterým čelí podniky a společnosti v 21. století. Kohorta Model Všichni studenti následovat plně plánované osnov podle společného plánu. V MSIM studenti přicházejí do programu s různých profesí, kultur a vzdělávací experiences- některé s předchozím obchodním stupni, některé s titulem v svobodných uměních nebo humanitních vědách. To bude znamenat, že některé z nich jsou lépe připraveny než jiné pro každou z témat zahrnutých v kohortě programu. Studenti se zapisují jako... [-]