Academy of Art and Design FHNW, Visual Communication Institute

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

HGK FHNW (Akademie umění a designu FHNW) je místo pojmů, výroby a kritickou reflexi.

The Akademie umění a designu FHNW s deseti instituty, 750 studentů a 200 fakulty vidí sebe jako živé živná půda pro nápady, jako kulturně-politický katalyzátor a jako seismograf detekční sociálně příslušných polí v umění, designu a vědy, které jsou pak rafinovaný, zpracovávat a sdělovat v příkladné fashion přes teorie a praxe. Na základě diferencovaného vnímání a reflexe, osobní vize a porozumění, Academy vidí svou roli čelí dnešní problémy prostřednictvím různých tvůrčích prostor a profesních perspektiv.

HGK FHNW je místo rozmanitosti postojů a otevřenosti

Přes integrační infrastruktury a trinational rámec, objevil Areál umění umožňuje interdisciplinární a mezioborové vzdělávání, výzkumu a výroby. Studenti mohou v současné době vybrat ze sedm BA a čtyři MA programy. Práce na projektu na bázi tvoří jádro programů, kombinování, jako je tomu v oblasti výzkumu, experimentálního umělecky, kreativní, technologické a vědecké přístupy. S cílem trvale vytvářet prostor pro vnímavé práce, vysoce kvalitní artefaktů a výrobních procesů Akademie aktivně podporuje a propaguje rozšířily možnosti experimentování a vytváření sítí na rozdíl od konvenční produkce znalostí.

HGK FHNW je místo pro dialog - mezi studenty a učiteli, oborů a kultur, akademické obce a veřejnosti.

V rámci mezinárodní sítě, Academy vědomě vyhledává výměnu s vedoucí partnerských institucí, které fungují v podobné kritického diskurzu, průkopník řešení pro budoucí kontexty a kultur, a aktivně vytváří veřejné mínění. Tam, kde je výuka žil a oznámeny jako synergickým proces pohybující se mezi společnosti, umění, politice a ekonomice. Ústřední sociální poslání akademie je výchova budoucích generací svobodomyslných a sebevědomě příslušných umělců a designérů.

Vizuální komunikace Institute / Basel School of Design

The Vizuální komunikace Institute / Basel School of Design je dnes Ústav Univerzita aplikovaných věd severozápadního Švýcarska (FHNW), Akademie výtvarných umění a designu (HGK). Nabízíme vzdělávací programy na bakalářské a magisterské úrovni v oblasti vizuální komunikace s mezinárodní akreditací (BA, MA, MDE). Členové fakulty jsou aktivními účastníky vzoru Společenství a jsou zapojeny do projektů aplikovaného výzkumu. Ústředním prvkem všech aktivit je vytváření obrázků pro komunikaci. Vizuální komunikace institut vyvinul z vlivného tradice Basel School of Design začíná v roce 1960. Rozšířili jsme toto pozadí řešit výzvy 21. století. Jsme součástí mezinárodní sítě umění a designu školy, které nabízí mnoho příležitostí pro studenty i učitele.

Basel School of Design

The Basel School of Design a jeho studenti ovlivnily mezinárodní grafický design společenství od roku 1960. Pod vedením Armin Hofmann a Emil Ruder kurzů pro grafický design a typografie byly vyvinuty. Byly neuhrazené modely pro modernistický design vzdělání.

Od roku 2000, švýcarský vzdělávací systém prošel překvapivě rychlý proces přizpůsobování svých vzdělávacích institucí s mezinárodními standardy bakalářských a magisterských studijních programů na vysokých školách. V tomto procesu Visual Communication oddělení se stal samostatným ústavem ze školy odborné úrovni designu (Schule für Gestaltung Basel). Nyní jsme součástí systému univerzity Northwest Švýcarska a vyvinuli osnovy pro univerzitní úrovni s mezinárodní akreditací.

Tento University úroveň institut je oficiálně nazývá «vizuální komunikace institut / Basilejské School of Design» a formy spolu se sedmi dalšími Design a umění orientované ústavů Akademie umění a designu Basel (Basilej), HGK jako oddělení Vysoké škole Sciences Severozápad (FHNW).

Dnes Vizuální komunikace Institute / Basel School of Design nabízí bakalářský titul PROGRAM, mezinárodní magisterský studijní program, mezinárodní letní workshopy, a podílí se na mnoha národních i mezinárodních projektů v oblasti výzkumu a vývoje.

Jsme hrdí na to, co náš ústav dosáhl v posledních několika letech. Ústav má vzdělávací program pro dnešek i zítřek design svět pokračuje v bohaté tradici švýcarského designu a typografie.

Akreditované britskou Skill Funding Agency (PCDL uvedené instituce.

Místa