CIES - International Centre for Sports Studies

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

CIES - International Centre for Sports Studies je nezávislé studijní centrum se sídlem ve švýcarském Neuchâtelu. Vznikl v roce 1995 jako základ mezi Fédération Internationale de Football Association (FIFA), Univerzitou Neuchâtel, městem a státem Neuchatel.

Obrázek: Mistrovství FIFA 18. vydání v domě FIFA přivítalo prezident FIFA Gianni Infantino a generální tajemník Fatma Samoura.

Používání multidisciplinárního přístupu CIES poskytuje výzkum, špičkové vzdělání a poradenské služby pro sportovní svět s cílem překonat složitost sportu v dnešní společnosti a zlepšit jeho řízení a řízení ve všech sportech.

Jako mezinárodní centrum udržuje CIES kvalifikovaný a rozmanitý personál a neustále rozšiřuje své partnerství s jednotlivci, univerzitami a sportovními organizacemi po celém světě.

NAŠE MISE

CIES podporuje trvalý pokrok a udržitelný rozvoj v řízení sportu po celém světě tím, že plně využívá své mezinárodní sítě partnerů. Aktivně podporujeme probíhající výměnu znalostí a zkušeností všech našich partnerů v oblasti výzkumu a vzdělávání. je místo, kde se akademický výzkum setkává s praktickým řízením, což vede k řešení založenému na výzkumu, která může být přizpůsobena místním potřebám a požadavkům.

Místa

Neuchâtel

CIES International Centre for Sports Studies

Adresa, 1. řádek
International Centre for Sports Studies
c/o Hôtel DuPeyrou
Avenue DuPeyrou 1

2000 Neuchâtel, Neuchâtel, Švýcarsko
Telefonní číslo
+41 32 718 39 09

Leicester

Adresa, 1. řádek
Leicester, Anglie, Spojené království

Milán

Adresa, 1. řádek
Milán, Lombardie, Itálie