Business School Lausanne

Úvod

Read the Official Description

Business School Lausanne, je předním inovátorem v podnikové vzdělávání. BSL programy zahrnují BBA, specializované programy Master, modulární MBA, Executive MBA a DBA. BSL také nabízí MBA úrovni řízení vzdělávacích seminářů pro kvalifikované profesionály. BSL má pragmatický přístup k učení, použitím teorie k praxi. BSL byla založena v roce 1987.

&nbsp

Business School Lausanne

Hodnoty a vize

&nbsp

My jsme všichni podnikatelé

&nbsp

V BSL, jsme přesvědčeni, že podnikání je především postoj. Kdokoliv může být podnikatel - na jakékoliv úrovni jakékoliv organizace.

Best-selling autor Dr. podnikání Marshall Goldsmith posiluje BSL víra v jeho článku, který říká, "to líbí nebo ne, i když začnete se s velkou organizaci, budete se podnikatel."

Dr. Goldsmith v článku


Všechno, co děláme, a sice na BSL je poháněn a motivován podnikatelské postoje.

&nbsp

BSL Hlavní zásadou

&nbsp

Vytvořením nejlepší a bezpečné prostředí pro vzdělávání, je věnována BSL přinášet to nejlepší z našich partnerů * a sami sebe.

* Uvažujeme všichni pracujeme - naše studenty, klienty, dodavateli, novináři, podnikatelé a vedení podniků - jako naši partneři.

&nbsp

Hodnoty BSL

&nbsp

Učení


Vítáme změnu a objevování. Vážíme si toho, co je nového a odlišného. Jsme ochotni změnit naše myšlení a chování. My transformovat každý rozdílný názor na zdroj pro růst.

&nbsp

Profesionalismus


Držíme dohody. Dodáváme konzistentní vysokou kvalitu výsledků na základě systematického přístupu a relevantní. Požadujeme nejlepší ze sebe a ostatní. Jsme připraveni a včas.

&nbsp

Partnerství


Společně pracujeme na společné hodnoty a cíle. Budeme respektovat a stavět na rozmanitost myšlení, kultury a přístupu. Jsme si vědomi, příspěvek na sobě a vzájemně si pomáhat růst.

&nbsp

Odvážný vedení


Vytváříme prostředí důvěry a respektu. Děláme to, co říkáme. Pro zlepšení, budeme navzájem povzbuzovat, aby se odvažují myslet jinak a najít nové způsoby, jak dělat věci, včetně dělat chyby.

&nbsp

Podnikání


Každý z nás má vlastnictví naší části v BSL. Zkoumáme nové obzory se ptát proč, co a proč ne. Jsme flexibilní. My překonávat těžkosti a problémy. Děláme nové věci.

&nbsp

Odpovědnost


My naslouchat a reagovat s roztokem-orientované myšlenky a akce. Staráme se o svět, ve kterém žijeme Bez ohledu na to, co se stane, ptáme se: co je moje role v tomto, a co mohu dělat?

&nbsp

Mezinárodně uznávaná

&nbsp

Důležitým faktorem, který odděluje Business School Lausanne z jiných škol je pro nás úspěch v získání nezávislých uznání kvality našich programů.

BSL je jediná obchodní škola s plnou ACBSP akreditace a certifikace ISO 9001.

&nbsp

Člen Lemania skupiny švýcarských soukromých škol

BSL je součástí skupiny Lemania švýcarských škol soukromých. Společnost byla založena v roce 1908 a skládá se z 12 škol, Lemania se stala jedním z nejdůležitějších skupin soukromých škol ve Švýcarsku.

&nbsp

ACBSP Akreditace

&nbsp

Akreditace je proces, se sídlem zhodnotit programy, které nabízejí školy z hlediska jejich účinnosti při přípravě osob pro vybrané profese. Asociace Collegiate Obchodní školy a programy (ACBSP) je jedním ze dvou organizací ve Spojených státech, které poskytují profesionální akreditaci na obchodních školách.

V roce 1996 Business School Lausanne se stal prvním obchodní škole v Evropě mají své programy akreditovány ACBSP.

&nbsp

Osvědčení ISO 9001

&nbsp

Mezinárodní organizace pro normalizaci je celosvětovou federací národních normalizačních orgánů. Od roku 1987, mají zveřejněných norem pro systémy managementu jakosti. Systém řízení jakosti je způsob, jakým organizace řídí a kontroluje ty podnikatelské činnosti, které jsou spojené s kvalitou, a poskytuje zlepšení produktů a služeb, aby byly uspokojeny požadavky zákazníků '.

Osvědčení ISO 9001 je uznána podniky po celém světě jako záruka kvality. Tyto podniky jsou budoucí zaměstnavatelé našich absolventů.

&nbsp

Členství EFMD

&nbsp

Evropská nadace pro rozvoj managementu je mezinárodní organizace členství, se sídlem v Bruselu, Belgii. S téměř 700 členských organizací z akademické obce, podnikatelské, veřejné služby a poradenství v 79 zemích, EFMD poskytuje jedinečné fórum pro informace, výzkum, vytváření sítí a diskusi o inovaci a osvědčených postupů v oblasti rozvoje managementu.

&nbsp

Delta Mu Delta

&nbsp

BSL je první obchodní škola ve Švýcarsku poskytnout studentům příležitost k získání členství v prestižní mezinárodní ocenění společnosti Delta Mu Delta.

Společnost byla založena v roce 1913 potvrdit výjimečné studenty v oblasti obchodu, Delta Mu Delta členství představuje nejvyšší mezinárodní uznání obchodní student může vydělat.

BSL ocenění top 20% absolventů BBA a MBA program s členstvím v tu čest společnosti exkluzivní síť špičkových obchodních studentů.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Zobrazit magisterské programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Mib - Magistr V Mezinárodním Obchodě

Campus forma Denní studium 18 měsíců September 2017 Švýcarsko Lausanne

BSL MIB - Master in International Business je určen pro studenty, kteří se chtějí připojit k programu MBA před spuštěním do jejich kariéry. [+]

 

MIB - Master in International Business Dálnice na mezinárodní úspěch

 

 

Rozdíl BSL

V BSL my tě poznat. Nabízíme osobní služby a zapojit vás do učení.

Slibujeme:

* Mezinárodní atmosféra-s více než 40 národností v našem studentů, budete mít jedinečnou příležitost k síti a získat přátele na celý život.

* Celosvětově uznávaný stupeň - akreditované akreditaci rady Obchodní školy a programy (ACBSP) ve Spojených státech a podporované Evropskou nadací pro rozvoj managementu (EFMD) v Evropě, získáte cenný titul.

* Interaktivní třídy-dané fakultě v podnikání s prověřenými úspěchu, budete se podílet v malých třídách a bude obohacena o skutečné obchodní znalosti. ... [-]


MSC Finance - Magistr V Oblasti Financí

Campus forma Denní studium 18 měsíců September 2017 Švýcarsko Lausanne

BSL MSc financí je inovativní akademický program začlenění přípravy na CFA. Je určen pro studenty, kteří chtějí obejmout svou kariéru v investičním bankovnictví, nebo obecněji v oddělení Corporate Finance. [+]

 

MSc Finance - Master of Science v oboru Finance Začlenění CFA Příprava Odrazový můstek pro investiční bankovnictví a podnikové finance

 

Rozdíl BSL

V BSL my tě poznat. Nabízíme osobní služby a zapojit vás do učení.

Slibujeme:

* Mezinárodní atmosféra-s více než 40 národností v našem studentů, budete mít jedinečnou příležitost k síti a získat přátele na celý život.

* Celosvětově uznávaný stupeň - akreditována Akreditační rada obchodních škol a programy (ACBSP) ve Spojených státech a podporované Evropskou nadací pro rozvoj managementu (EFMD) v Evropě, získáte cenný titul. ... [-]


Videos

The BSL Experience

The BSL MBA

The BSL BBA

The BSL Master's Programs