Přečtěte si oficiální popis

O

American University in Switzerland se připravuje na podnikání zítřka a je jednou z předních švýcarských mezinárodních obchodních univerzit v La Tour-de-Peilz na krásném břehu Ženevského jezera v blízkosti olympijského hlavního města Lausanne a Ženevy, střediska diplomacie. .

Během své 45leté historie připravil AUS studenty mezinárodního obchodu se znalostmi, nástroji a školením, aby dnes pozitivně přispíval k obecnému řízení jakékoli obchodní organizace zítřka.

AUS nabízí přizpůsobené vzdělávání v mezinárodním a multikulturním prostředí s praktickými a teoretickými kurzy, které jsou relevantní pro dnešní trh, a má nového, dynamického a ambiciózního personálu, který poskytuje osobní přístup - jak ve třídě, tak mimo školu - pro všechny studenty. .

Mise a vize

Poslání American University in Switzerland představuje naši filosofii a vede nás při formulaci naší strategie směrem k neustálému zlepšování jako prvotřídní instituce.

AUS připravuje studenta mezinárodního obchodu se znalostmi, nástroji a školením tak, aby pozitivně přispíval k obecnému řízení jakékoli obchodní organizace .

Tři pilíře obecného řízení AUS jsou:

  • Znalosti: AUS se snaží poskytovat znalosti a učit, kde najít odpovědi na jakékoli mezery ve znalostech.
  • Nástroje: AUS se snaží učit používání analytických nástrojů pro řešení problémů a složité rozhodování.
  • Školení: AUS se snaží zdokonalovat osobní dovednosti pomocí disciplinovaného školení.

Vizí AUS je poskytovat vzdělávání a školení kompetentním a odpovědným obchodním vedoucím zítřka. Všechny programy AUS jsou navrženy tak, aby kultivovaly porozumění lidskému chování, kulturní citlivosti a globální perspektivě v podnikání a politice.124342_pexels-photo-1595391.jpeg

Členství v akreditaci

Národní

AVDEP - Association Vaudoise des Ecoles Privées (Člen)

Asociativní síť - nezisková a apolitická - soukromých škol, která přeskupuje obecné vyučovací a profesní výcvikové organismy, denní nebo internátní školy, zřízená v kantonu Vaud a určená žákům a studentům všech věkových a původních skupin, bez diskriminace rasa nebo přiznání.

Panel výukových programů učebních osnov vysokoškolského vzdělávání a vzdělávacích služeb v prestižním multikulturním prostředí. Diplomy, uznávané po celém světě, potvrzují kvalitu a pověst pedagogické známky „Švýcarské školy“.

Skupina internátních škol s mezinárodním povoláním a renomé, které nabízejí vysoce kvalitní, vzdělávací podmínky a vystoupení, reagující na potřeby a požadavky všeho druhu a původu.

FSEP - Fédération Suisse des Ecoles Privées (Člen)

Cílem Švýcarské federace soukromých škol je prokázat a zajistit významnou hodnotu švýcarských vzdělávacích zařízení po celém světě.

Švýcarsko-americká obchodní komora (člen)

Švýcarsko-americká obchodní komora hraje zásadní a aktivní roli při pomoci švýcarským společnostem ve Spojených státech a americkým společnostem ve Švýcarsku při rozšiřování jejich podnikání.

Mezinárodní

IACBE - Mezinárodní akreditační rada pro obchodní vzdělávání (akreditace)

IACBE je uznána Radou pro vysokoškolskou akreditaci (CHEA). Účelem CHEA je prozkoumat a potvrdit kvalitu regionálních, víry založených, soukromých kariér a programových akreditačních organizací. IACBE akredituje obchodní programy, které vedou k získání titulu na přidružené, bakalářské, magisterské a doktorské úrovni na vysokých školách po celém světě, které poskytují bakalářské a / nebo postgraduální studium.

Americká vysoká škola podnikání získala specializovanou akreditaci pro své obchodní programy prostřednictvím Mezinárodní akreditační rady pro obchodní vzdělávání (IACBE), která se nachází na 11374 Strang Line Road v Lenexa, Kansas, USA.

ECBE - Evropská rada pro podnikatelské vzdělávání (akreditace)

ECBE, Evropská rada pro podnikatelské vzdělávání, je mezinárodní nezisková vzdělávací organizace se sídlem v Bruselu. Je odhodlána podporovat akademické a profesní vzdělávací instituce v podnikání a souvisejících oborech. Poskytuje poradenské a konzultační služby, které povzbuzují a podporují instituce, aby se zavázaly k neustálému zlepšování zapojením do svých akreditačních procesů.

IATA - Mezinárodní sdružení pro leteckou dopravu

Mezinárodní sdružení pro leteckou dopravu (IATA) je obchodní sdružení světových leteckých společností, které zastupuje asi 290 leteckých společností nebo 82% celkového leteckého provozu. Podporujeme mnoho oblastí letecké činnosti a pomáháme formulovat průmyslovou politiku v kritických otázkách letectví.124341_pexels-photo-1438072.jpeg

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Manažerské kurzy

American University in Switzerland

Magisterský program AUS v oboru Aviation Management poskytuje absolventům potřebné dovednosti a znalosti pro kariéru v podnikovém řízení. Osnovy výuky obsahují klíčové ná ... [+]

Přehled titulu

Magisterský program AUS v oboru Aviation Management poskytuje absolventům potřebné dovednosti a znalosti pro kariéru v podnikovém řízení. Osnovy výuky obsahují klíčové nástroje pro rozšíření vaší obchodní kapacity a mají globální povahu, aby se studenti připravili na obchodní výzvy 21. století.

AUS překlenuje propast mezi leteckými zkušenostmi a odborností v oblasti řízení. Na základě tradičního švýcarského školení v oblasti pohostinství a obchodních základů se studenti naučí vytvářet celoživotní zákazníky. Protože v AUS jsme si vědomi, že odvětví letecké dopravy není jen pohybem zákazníků fyzicky, jde o emoční pohyb zákazníků.... [-]

Švýcarsko La Tour-de-Peilz
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
12 - 24 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
American University in Switzerland

Magisterský program AUS Master v oboru mezinárodní obchodní administrativa se specializací na Luxury Management poskytuje absolventům potřebné dovednosti a znalosti pro k ... [+]

Přehled titulu

Magisterský program AUS Master v oboru mezinárodní obchodní administrativa se specializací na Luxury Management poskytuje absolventům potřebné dovednosti a znalosti pro kariéru v managementu luxusních značek. Osnovy výuky obsahují klíčové nástroje pro rozšíření vaší obchodní kapacity a mají globální povahu, aby se studenti připravili na obchodní výzvy 21. století.

Proč titul AUSMalé třídy

Závazek AUS k dokonalým zkušenostem studentů zahrnuje správný počet členů fakulty, kteří garantují malé velikosti třídy a následnou osobní podporu studentů ve třídě i mimo ni. Malé velikosti třídy zajišťují plné zapojení s profesorem, který vede výuku, stejně jako s ostatními studenty z různých profesních a kulturních prostředí.... [-]

Švýcarsko La Tour-de-Peilz
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
12 - 24 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
American University in Switzerland

„Globální trh s kybernetickou bezpečností bude do roku 2024 růst z jeho současné tržní hodnoty přes 120 miliard USD na více než 300 miliard USD.“ Po rozsáhlém průzkumu tr ... [+]

Řízení obchodní kybernetické bezpečnosti

„Globální trh s kybernetickou bezpečností má do roku 2024 růst ze současné tržní hodnoty více než 120 miliard USD na více než 300 miliard USD.“

Proč Cyber Security Business Management?

Po rozsáhlém průzkumu trhu a zpětné vazbě od odborníků v oblasti IT, profesorů a podniků byl zjištěn obrovský nedostatek pracovníků technické kybernetické bezpečnosti s potřebnými obchodními dovednostmi pro přechod do manažerských funkcí. Kariérní příležitosti pro někoho s těmito dovednostmi jsou obrovské a rychle se rozšiřují.

Proč Švýcarsko?

Pohodlně se nachází v blízkosti sídla společnosti pro světového lídra v oblasti digitální bezpečnosti, AUS má jedinečnou pozici, aby svým studentům nabídl přístup k vynikajícím profesorům, stážím a podnikovým návštěvám, které nejsou srovnatelné s jakýmkoli jiným vysokoškolským institutem. Tato jedinečná nabídka pomohla z AUS učinit zlatý standard v oblasti řízení podnikové bezpečnosti v Cybersecurity a velmi vyhledávanou destinací pro studenty z celého světa.... [-]

Švýcarsko La Tour-de-Peilz
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
12 - 24 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině

American University in Switzerland

Adresa, 1. řádek
Chemin du Levant 5
1814 La Tour-de-Peilz, Vaud, Švýcarsko