Alfred Nobel Open Business School

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Alfred Nobel Open Business School

Alfred Nobel Open Business School sro je profesionální zastřešující holding, který využívá svých institucionálních vztahů k poskytování nejvyšších standardů akademických aktivit. Jsme hrdí na to, že outsourcingem dalších prestižních univerzitních a vysokoškolských partnerů a jejich uznávaných učitelů a učebních plánů usilujeme o vědeckou excelenci z pragmatické, podnikatelské perspektivy.

Tato soudržná strategie nám umožňuje hrát vedoucí úlohu ve světě distančního vzdělávání na čtyřech kontinentech. Současně využíváme nejen nejvyšší technologické zázemí SAR Hongkongu, ale také jeho flexibilních vzdělávacích právních norem.

Holdingová společnost registrovaná v Hongkongu zvláštní administrativní oblast PR China (reg. Č. 1709134) získala podporu vládou akreditované ZSKF King Sigismund College (Budapešť), jedné z nejvýznamnějších vysokých škol maďarské instituce a dalších strategických univerzitních partnerů v Asii a nejvíce rozvinutých zemí Asie.

Na základě našeho silného partnerství s několika evropskými a asijskými vysokoškolskými partnery získáváme rostoucí pověst pro on-line postgraduální kurzy. Zůstáváme však i nadále v souladu s naším závazkem k dokonalosti ve výuce a úzkém kontaktu mezi studenty a členy fakulty. Nabídka světa možností, všechny školní tradiční otevřené MBA, přípravné a doktorské programy byly značně internacionalizovány, aby poskytly studentům globální kompetence, které potřebují k soutěžení jak ve svých zemích pobytu, tak v zahraničí.

"Znovuzrozené znalosti." Toto je naše velmi důležité heslo v době světových krizí a představuje to, jak cítíme příležitosti a povinnosti. Připojením se k nám na Alfred Nobel Open Business School se můžete setkat s různými příležitostmi v souladu s posláním a pokračujícím závazkem obchodní školy.

Díky našim novým standardům v otevřeném obchodním vzdělávání získáte teoretické a praktické znalosti potřebné pro život v informovaném světě a dosažení úspěchu potřebného pro uspokojivý profesní život.

Místa

Curych

.

Adresa, 1. řádek
Löwenstrasse 20
8001 Curych, Curych, Švýcarsko