Alfred Nobel Open Business School

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Alfred Nobel Open Business School

Alfred Nobel Open Business School je profesionální zastřešující podnik, který svými institucionálními vztahy poskytuje nejvyšší standardy akademických aktivit. Jsme hrdí na outsourcing dalších prestižních univerzitních a vysokoškolských partnerů a jejich renomovaných učenců a studijních plánů tím, že usilujeme o dokonalost vědy z pragmatičtějšího obchodního hlediska.

Tato soudržná strategie nám umožňuje hrát vedoucí roli ve světě distančního vzdělávání na čtyřech kontinentech.

Na základě našeho silného partnerství s evropskými vysokými vzdělávacími partnery máme stále větší reputaci pro online postgraduální kurzy. Rovněž však zůstáváme věrni našemu závazku k dokonalosti ve výuce a úzkém kontaktu mezi studenty a členy fakulty. Všechny tradiční školy otevřené MBA a DBA, které nabízejí svět možností, byly rozsáhle internacionalizovány, aby studentům poskytly globální kompetence, které potřebují, aby mohly konkurovat jak ve své zemi pobytu, tak v zahraničí.

"Znovuzrozené znalosti." Toto je naše velmi důležité heslo v době světových krizí a představuje to, jak cítíme příležitosti a povinnosti. Připojením se k nám na Alfred Nobel Open Business School se můžete setkat s různými příležitostmi v souladu s posláním a pokračujícím závazkem obchodní školy.

Díky našim novým standardům v otevřeném obchodním vzdělávání získáte teoretické a praktické znalosti potřebné pro život v informovaném světě a dosažení úspěchu potřebného pro uspokojivý profesní život.

Místa

Curych

.

Adresa, 1. řádek
Löwenstrasse 20
8001 Curych, Curych, Švýcarsko

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium