Přečtěte si oficiální popis

OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland je certifikována systémem EFMD pro online certifikaci kurzů (EOCCS), který je velkým důkazem kvality v oblasti on-line a distančního vzdělávání. EFMD je největší asociace evropských sítí v oblasti rozvoje managementu. ABMS je první virtuální univerzitou v Evropě a je registrovanou ochrannou známkou pro vzdělávání ve Švýcarsku pod č. 690804 Švýcarského federálního institutu duševního vlastnictví. OUS je oprávněn provozovat a vydávat diplomy ve Švýcarsku podle čísla dopisu (DBK DBKS 6/33/60236) vydaného Výborem pro vzdělávání a kulturu ve státě Zug.

Nabízíme celou řadu on-line studijních programů od bakalářského titulu až po doktorský titul , včetně magisterských a bakalářských studijních programů, všechny naše studie mohou být provedeny v JEDNOM akademickém roce na částečný úvazek (od pátku do neděle).

Akademie je celosvětovým lídrem v Online Business Education vynikající pověst -

OUS je " Premier Accredited University " akreditační službou pro mezinárodní vysoké školy

Společnost OUS je certifikována podle normy ISO 9001: 2008. OUSis uznává ASIQUAL (Mezinárodní akademické kvalifikace a kvalifikace).

Hlavním jazykem našich studijních programů jsou anglicky specializovaní pracovníci z celého světa.

OUS je akreditován Evropskou radou pro přední obchodní školy (ECLBS) a Evropskou radou pro distanční vzdělávání (EUCDL).

Vytvořili jsme zkušenost online, která vám umožní efektivně komunikovat s fakultami a dalšími studenty, vše, co potřebujete, je počítač s připojením k internetu a jeho vzdělávání podle vašich podmínek.

Povzbuzujeme lidi, aby si uvědomili, co učí a uplatňují ve svém vlastním životě.

Náš cíl

  • Úspěšná budoucnost pro všechny naše studenty
  • Mezinárodní prostředí
  • Vynikající lektoři
  • Vysoký standard kvality
  • Posloužit studentům z celého světa

Třídy

Naše on-line kurzy jsou udržovány v malých zatáčkách, abyste se intenzivněji vzdělávali Prostředí, snažíme se udržet naše studenty - lektory poměrně malý, všechny naše programy jsou vyučovány v angličtině, naše hlavní zaměření je poskytnout vám skvělé firemní propojení tím, že vám nabízíme studijní program na částečný úvazek online, který vás udržuje v kontaktu s vaší vlastní společností nebo zaměstnáním. Další informace naleznete na adrese ABMS - Open University of Switzerland www.abmswiss.com

Programy se vyučují na:
  • Angličtina