ABMS Open University Of Switzerland

Úvod

Read the Official Description

ABMS OTEVŘENÁ UNIVERZITA SWITZERLAND® je certifikována švýcarskou školou EduQua, švýcarskou národní značkou kvality pro vzdělávání a certifikovanou evropským certifikačním systémem kurzů EFMD (EOCCS), který je velkým důkazem kvality v oblasti online a distančního vzdělávání. EFMD je Největší evropská síťová asociace v oblasti rozvoje managementu. ABMS je první virtuální univerzitou v Evropě a je registrovanou obchodní značkou pro vzdělávání ve Švýcarsku pod č. 690804 Švýcarského federálního institutu duševního vlastnictví. ABM je oprávněn provozovat a vydávat diplomy ve Švýcarsku v souladu s písmenem číslo (DBK DBK 6/33/60236), vydané komisí školství a kultury ve státě Zug.

Nabízíme celou řadu on-line studijních programů, počínaje náměstek bakalářského studijního programudoktorát, včetně magisterských a bakalářských studijních programů, všechny naše studie lze provést v jeden akademický rok na částečný úvazek (pátek až neděle).

Akademie je globálním lídrem v oblasti on-line podnikání Vzdělávání vynikající pověst - švýcarské univerzity Příručka (největší vzdělávací portál ve Švýcarsku) zařadil ABM - Otevřená univerzita ve Švýcarsku mezi nejlepší on-line univerzity ve Švýcarsku, z hlediska popularity pro rok 2014.

ABM je "Premier akreditovaná univerzita" Accreditation službou pro mezinárodní Vysoké školy a univerzity ASIC Velké Británii, uznávaným akreditačního orgánu ze strany britské vlády (Home Office / UKVI), člen britského NARIC (UK národní akademické uznávání informační centrum) normy jakosti Group, sesterská akreditační orgán ENQA (Evropská asociace pro zajišťování kvality ve vysokém školství vzdělávání) a člena tím, Chea USA International Group jakosti (Rady pro vysoké školství akreditaci).

ABMS je certifikován podle ISO 9001: 2008. ABMS je uznáván společností ASIQUAL (Academic and Skills International Qualifications).

Hlavním jazykem našich studijních programů v angličtině se věnují práci profesionálů z celého světa.

ABM je akreditována Evropskou radou pro předních obchodních škol (ECLBS) a Evropské rady pro distanční vzdělávání (EUCDL).

Vytvořili jsme on-line zážitek, který vám umožní interaktivní efektivně s fakultou a ostatními studenty, vše, co potřebujete, je počítač s připojením na internet, jeho vzdělání na vašich podmínek.

Doporučujeme lidem, aby se co učit a aplikovat na svůj vlastní život.

Náš cíl

  • Úspěšná budoucnost pro všechny naše studenty
  • mezinárodní prostředí
  • Vynikající lektoři
  • Vysoký standard kvality
  • Chcete-li sloužit studentům z celého světa

TŘÍDY

Naše on-line kurzy jsou vedeny malý, že jej změní intenzivnější učebního prostředí, snažíme se, aby naše studenty - lektory přídělový velmi malé, všechny naše programy jsou vyučovány v angličtině, naším hlavním cílem je poskytnout vám s velkou firemní připojení tím, že nabízí vám part-time-on-line studijní program, který vás udrží ve spojení s vaší vlastní společnosti nebo zaměstnání. Pro více informací prosím navštivte ABM - The Open University Švýcarska www.abmswiss.com

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět DBA » Vidět PhD » Vidět BBAs » Vidět EMBA » Vidět MBA » Vidět Associate Degrees » Vidět Diplomas » Vidět Bakalář - OnlineStudies » Vidět Magistr » Vidět PhDs » Vidět Bakalář - HealthcareStudies »

Videos

ABMS Accreditation, Quality Assurance and Awards

Contact
Adresa
Freilagerstrasse 39
Zurich, CH-8047 CH
Adresa destinace
www.abmswiss.com / www.abms.ch / www.ous.ch
Freilagerstrasse 39

Zurich, 8047 CH