Umeå University - Faculty of Science and Technology

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Univerzita Umeå byla založena v roce 1965 a je pátou nejstarší švédskou univerzitou. Dnes máme silnou mezinárodní a multikulturní účast se studenty, učiteli a výzkumníky z celého světa. Jako jedna z předních globálních univerzit v zemi žijeme s nadšením, kreativitou a novými myšlenkami.

Neustále se snažíme stát se jedním ze Skandinávie a nejlepším prostředím Evropy pro vzdělávání , výzkum a zapojení se do komunity, která splňuje výzvy neustále rostoucí globální společnosti.

Naše kampusy

Umeå univerzitní kampus Umeå je hlavní areál a je vzorován po modelu amerického kampusu. V důsledku toho se téměř všechny kurzy a programy, které se vyučují v angličtině, konají na Campus Umeå nebo v sousední Fakultní nemocnici.

Campus Umeå

Ve městě Umeå, největším městě v severním Švédsku, existují dva areály. Campus Umeå je hlavním areálem a centrem univerzity Umeå a většina kurzů a programů se koná v mnoha budovách a zařízeních. Univerzitní knihovna s 1,2 miliony svazků a Universum, školní areál, s hospůdkami, kavárnami, restauracemi, knihkupectvím, studentskými studovnami a tak dále, se nacházejí také na Campus Umeå

Umeå Arts Campus

Umeå Arts Campus (konstnärligt campus) - v současné době se vyvíjí - se nachází na východní straně města malebnými břehy řeky Umeå a je v krátké pěší vzdálenosti od kampusu Umeå. Je hostitelem Institutu designu Umeå, Akademie výtvarných umění Umeå a školy architektury Umeå. HUMlab-X také získal místo v tomto kampusu Arts spolu s Bildmuseet, muzeum současného umění a vizuální kultury univerzity Umeå.

Online vzdělávání

Kromě školního areálu mají tisíce lidí, kteří jsou zapsáni v našem širokém výběru kurzů a programů dálkového studia, flexibilitu především v domácím prostředí.

Místa

Umeå

Adresa, 1. řádek
Campus Umeå
Petrus Laestadius väg

SE-901 87 Umeå, Västerbotten County, Švédsko

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium