Stockholm University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Přírodovědecká fakulta na Stockholm University je největší vědeckou fakultou ve Švédsku a patří mezi 100 nejlepších vědeckých fakult na světě v žebříčku Šanghaje. Fakulta nabízí prvotřídní vzdělávání v řadě programů a kurzů, na magisterské úrovni je poskytováno více než 30 studijních programů v angličtině.

Proč studovat na největší vědecké fakultě ve Švédsku?

Vědecký výzkum zahrnuje vše od studia nejmenších složek hmoty po objevení a analýzu mezihvězdných jevů. Ale je toho víc než výzkum.

Kombinace přírodovědných oborů se studiem jazyků, ekonomie nebo dokonce komunikace by mohla zvýšit vaše přitažlivost a profil na trhu práce. Stockholm University nabízí studentům tuto možnost prostřednictvím širokého spektra kurzů společenských věd a humanitních věd. Vědci a matematici se nacházejí v nejrůznějších pracovních pozicích od finančních analytiků, vyšetřovatelů, autorů, konzultantů, prodejců nebo projektových manažerů v mnoha různých oborech. Široká škála nabízených kurzů, jak ve vědě, tak v dalších oblastech, jakož i možnost zvolit si pro vás nejvhodnější směr - s další možností pozdější změny trasy nebo doplnění studia o nové téma - zvýší vaše šance na úspěch na trhu práce.

Vědci a matematici na celém světě pracují s budoucností. Může se jednat o spolehlivější předpovědi počasí, vývoj nových a lepších léků, zlepšit ochranu životního prostředí nebo vytvořit zdravější potraviny. V mezinárodním průzkumu o zaměstnatelnosti vysokoškolských absolventů získala Stockholm University nejvyšší ve Švédsku, druhá ve Skandinávii a 62 ve světě.

Fakulta nabízí jak programy, tak kurzy na bakalářské a postgraduální úrovni v angličtině. Obecná úroveň angličtiny ve Švédsku je podle indexu anglické způsobilosti velmi vysoká. Od doby, kdy byl index spuštěn před šesti lety, se Švédsko zařadilo mezi 5 nejlepších a bylo třikrát zařazeno na číslo jedna. Kromě obecné úrovně angličtiny má Stockholm University mezinárodní pedagogické a výzkumné pracovníky a dlouholeté zkušenosti s poskytováním kurzů angličtiny.

Naše kurzy úzce souvisejí se současným výzkumem prováděným na vědecké fakultě a většina našich pedagogických pracovníků jsou aktivní výzkumní pracovníci. Více informací o našich mezinárodních magisterských programech.

Život jako student ve Stockholmu

Stockholm je hlavním městem Švédska a jedním z nejvýznamnějších akademických center v severní Evropě. Město je tvořeno několika ostrovy a je obklopeno vodou. Voda je tak čistá, že ve skutečnosti můžete plavat uprostřed města. V létě slunce nikdy zcela zapadá a lidé se shromažďují v otevřených barech, restauracích a parcích, aby si užívali světla a mírného podnebí. V zimním období je často možné bruslit uprostřed města.

Stockholm nabízí vysokoškolské vzdělání nejvyšší mezinárodní úrovně na uznávaných univerzitách a vysokoškolských vysokých školách, včetně významných institucí, jako je Karolinska Institutet, KTH Royal Institute of Technology, Stockholmská ekonomická škola a Stockholm University .

V průběhu let působilo na těchto univerzitách a vysokých školách v oblasti fyziologie a medicíny, fyziky, ekonomie a chemie nejméně dvanáct laureátů Nobelovy ceny.

Místa

Östermalm

Adresa, 1. řádek
Universitetsvägen,10 A
106 91 Östermalm, Kraj Stockholm, Švédsko

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium