Örebro University

Úvod

Read the Official Description

Örebro University je jedním z nejrychleji rostoucích univerzit ve Švédsku. Máme 17.000 studentů a 1200 zaměstnanců.

Univerzita poskytuje vzdělání a výzkumu v humanitních oborech, právo, společenské vědy, přírodní vědy, technologie, zdravotní péče, lékařství, vzdělávání, hudby a sportu vědu. Univerzita nabízí 800 kurzy, 60 programy vysokoškoláka a 30 postgraduální programy.

Örebro University spolupracuje s obchodem a průmyslem, krajských úřadů, obcí a organizací v regionu, stejně jako národní i mezinárodní úrovni.

Örebro University je mladá, moderní a rychle rostoucí univerzita s ambiciózní program pro budoucnost. Nabízíme pestrou škálu vysoce kvalitních kurzů v angličtině, v prostředí, které je jak stimulující a podpůrné, a že nabízí prvotřídní zázemí pro studenty i zaměstnance. Náš školní areál, který se nachází tři kilometry od centra města, je také hostitel na výběr kaváren a restaurací, stejně jako velkého sportovního komplexu s state-of-the-art cvičení centra. A co víc, mnoho národností představované studentů a zaměstnanců půjčovat mezinárodní příchuť k našemu areálu.

Nachází se v samém srdci Švédska, Örebro je dynamický a živé město v blízkosti jezera Hjälmaren. Jeho hlavní lokalita s Stockholmu, Göteborgu a Oslu ve snadném dosahu z něj činí ideální místo. Nenechte se v malém městečku vn zmást. Jako student na univerzitě Örebro Zažijete jedinečný smysl pro komunitu, mají snadný přístup k široké škále aktivit pro volný čas a dělat přátele na celý život.

Örebro University nabízí řadu vysoce kvalitních mezinárodních programů magisterských v různých oborů. Naše silné stránky jsou naše dynamické a dobře zavedené výzkumné prostředí - kde na vás jako mistr žáka bude hlavním přispěvatelem. Zavázali jsme se k vysoké kvalitě výuky a výzkumu, jakož i na podnikání, a s naší kariéry orientovaných studijních programů, naši studenti jsou schopni těžit z výhod jednoho z nejvyšších zaměstnanosti úspěšnost v zemi.

This school offers programs in:
  • Angličtina
  • švédský

Zobrazit magisterské programy » Vidět Magistr - HealthcareStudies »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Magisterský Ve Strategické Komunikaci

Campus forma Denní studium 1 rok August 2018 Švédsko Orebro

[+]

Náklady a poplatky

První splátka: 48756 SEK, Celkový poplatek: 97512 SEK

Pokud máte občanství v zemích Evropské unie (EHP) nebo v Evropském hospodářském prostoru (EHP) nebo ve Švýcarsku, NESMÍTE se platit žádost nebo školné.

[-]

Magisterský Ve Veřejném Plánování Pro Udržitelný Rozvoj

Campus forma Denní studium 1 rok August 2018 Švédsko Orebro

Zaměření programu je trvale udržitelný rozvoj jako zásadní výzva pro naši společnost, které je třeba vážně řešit vládami a orgány veřejné správy. Program je spolupráce mezi sociální geografie, politologie a sociologie, a je jeden rok mistr, 60 kreditů. [+]

Chtěli byste rozvíjet dovednosti a nástroje, které vám umožní přispět k udržitelnější společnosti? Pokud tomu tak je, je tento program na míru pro vás!

Zaměření programu je trvale udržitelný rozvoj jako zásadní výzva pro naši společnost, které je třeba vážně řešit vládami a orgány veřejné správy. Program je spolupráce mezi sociální geografie, politologie a sociologie, a je jeden rok mistr, 60 kreditů. První semestr budete mít víceoborové kurzy, které se zaměřují na udržitelný rozvoj jako politické a profesní výzvu, a přispívají k teoretické a empirické poznatky do složitosti různých environmentálních problémů a jejich napojení na sociální a ekonomické rozměry. Můžete rozvíjet porozumění toho, jak environmentální problémy jsou zarámovány a jak tyto rámce dopad na jaké strategie a řešení jsou vybrány, stejně jako pomoci vysvětlit, proč jsou některé problémy nejsou řešeny vůbec.... [-]


Magistr Chemie V Oblasti životního Prostředí Forenzní

Campus forma Denní studium 1 - 2 let August 2018 Švédsko Orebro

Mistr chemie v environmentálních Forenzní nabízí vzrušující vzdělání pomocí aktivního učení a poskytuje praktické zkušenosti v úzké spolupráci s průmyslem a výzkumnými pracovníky v oblasti životního prostředí. [+]

Mistr chemie v environmentálních Forenzní nabízí vzrušující vzdělání pomocí aktivního učení a poskytuje praktické zkušenosti v úzké spolupráci s průmyslem a výzkumnými pracovníky v oblasti životního prostředí.

Forenzní životního prostředí je systematické a vědecké zhodnocení používání různé disciplíny za účelem vývoje obhajitelné vědeckých a právní závěry, pokud jde o zdroje, stáří a dějin chemických škodlivin vypouštěných do životního prostředí. Ty, spolu s průmyslem a předních výzkumných pracovníků, mají možnost rozvíjet znalosti potřebné pro vás přispět k budoucí společnosti odolné vůči.

Vzdělávání nabízí pohled do několika oborů, včetně analytické a ekologických analýz s cílem charakterizovat zdroje a množství chemických škodlivin v životním prostředí, stejně jako popisující jejich historii. Aby se usnadnilo široké pochopení specializací zabývajících se forenzní problematikou v oblasti životního prostředí, obsahují učební osnovy širokou škálu multidisciplinárních odborných znalostí v přírodních vědách, jako jsou přírodní vědy, chemie izotopů, odběr vzorků v životním prostředí, lidské zdraví, pokročilé statistiky a dopravní modelování. Aby bylo zajištěno, že studenti získají praktické zkušenosti z terénu, případy reálného života jsou poskytovány ve spolupráci s průmyslem. Použití vzdělání Problém-založené učení (PBL) podporovat aktivní učení a vyvinout řešení problémů schopnosti. Tyto schopnosti budou použity k identifikaci zdroje a historii znečištění životního prostředí. ... [-]


Master in Applied Statistics

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Švédsko Orebro

[+]

Komunikace s non-statisticiany se uskutečňuje po celý program. Během prvního roku budou studenti navíc trvat dva kurzy v ekonometrii, dva kurzy na teoriích a metodách v oblasti metodiky průzkumu a kurzy výpočetní statistiky a Bayesian statistiky.

[-]

Master in Economics and Econometrics

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Švédsko Orebro

Dvouletý program MSc v oboru ekonomie a ekonometrie na univerzitě v Örebrou usiluje o to, aby studenti získali širokou úroveň kompetencí v oblasti ekonomické teorie a kvantitativních metod. [+]

[-]

Master in Information Systems - Information Security Management

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Švédsko Orebro

[+]

Pokud máte občanství v zemích Evropské unie (EHP) nebo v Evropském hospodářském prostoru (EHP) nebo ve Švýcarsku, NESMÍTE se platit žádost nebo školné.

[-]

Master in Robotics and Intelligent Systems

Campus forma Denní studium 1 - 2 let September 2018 Švédsko Orebro

[+]

Navíc, znalost anglického jazyka, která odpovídá kurzu "Angličtina B" nebo "anglický 6" od švédské střední školy a je nutné. [-]

Master in Social Analysis

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Švédsko Orebro

[+]

Získáte znalosti o konstrukci sociálních problémů a získáte znalosti a rozvíjejte znalosti a reflexivní dovednosti týkající se konstrukce a vnímání sociálních problémů, stejně jako způsobu, jakým se vědecké problémy týkají různých sociálních otázek.

[-]

Contact

Örebro universitet

Adresa, 1. řádek Örebro University
SE-701 82 Orebro, Švédsko
Website http://www.oru.se/english
Telefonní číslo +46 19 30 30 00