Örebro University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Örebro University je mladá, moderní a rychle rostoucí univerzita s ambiciózním programem pro budoucnost. Naši studenti a vědci jsou živým důkazem našeho cíle vytvořit atraktivní místo pro práci i studium.

Main Campus - ORU

Naše vize - odvaha k revizi a schopnost se vyvíjet - tvoří základ naší každodenní práce. Naši mistrovští studenti pocházejí z celého světa a těží z úzkého kontaktu s ostatními studenty, učiteli, vědci a profesory - naše třídy nikdy nepřesahují 30 studentů.

Nabízíme vysoce kvalitní mezinárodní magisterské programy v různých oborech: sociální věda, komunikace, statistika, informatika, chemie, robotika, medicína, fyziologie a ekonomie.

Máme dva kampusy - hlavní kampus a náš specializovaný lékařský kampus.
Oba jsou dobře napojeni na centrum města Örebro a jsou blízko přírody.

Örebro má také jeden z nejrozsáhlejších výběrů sportů a akcí dostupných v jakémkoli městě ve Švédsku a je dobře umístitelné - do Stockholmu, Göteborgu a dokonce z Osla se dostanete přímo z Örebra.

Máme řadu oddělení, která pomáhají y OU od registrace zájmu po registraci ke studiu. Jako budoucí student může y OU získat přímou pomoc s procesem žádosti; jakmile budou přijaty, nabízíme specializovanou podporu s ubytováním, vízovými dotazy a dalšími. Když y OU dorazí do Örebra, y OU přivítá náš tým podpory studentů, který organizuje komplexní úvodní program pro nové příjezdy.

Pokud y OU se snaží studovat vysokou kvalitu magisterského studijního programu a zažít to nejlepší, že Švédsko má nabídnout, zvážit Örebro University jako první volby.

Místa

Örebro

Örebro universitet

Adresa, 1. řádek
Örebro University

SE-701 82 Örebro, Kraj Örebro, Švédsko
Telefonní číslo
+46 19 30 30 00