Malmö University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis


Malmö University snaží být součástí společnosti na všech úrovních. Ať už je to regionální, celostátní či globální, jeho pozornost je tím, že svět dělá lepší a spravedlivější místo.

Máme poslání být aktivním centrem pro výzkum, vzdělávání a inovace. Náš výzkum je často multidisciplinární a realizuje se ve spolupráci s partnery mimo univerzitu.

Proč si vybrat Malmö University ?

Malmö University je ...

Spolupracující

Nabízí vysoce kvalitní vzdělání, kde učitelé a studenti úzce spolupracují, a vysokoškoláci jsou považováni za důležitý přispěvatel k procesu učení.

Podnikatelský

Podporuje podnikatelské a inovační učební prostředí, které ovlivňuje a je ovlivňováno vzděláváním a výzkumem na Malmö University .

Multidisciplinární

Disponuje multidisciplinárními programy, díky nimž se studenti učí z různých fakult, což je zásadní význam pro stále složitější pracovní trh.

Rozmanité

Skvělá mezinárodní učebna, kde asi třetina studentů má mezinárodní zázemí - neocenitelné pro studenty, kteří hledají globální kariéru.

Velký, ale ne příliš velký!

Devátá největší vysoká škola ve Švédsku s 24 000 studenty.

Globální

Studenti mají možnost studovat v zahraničí. Máme dohody s přibližně 250 univerzitami po celém světě.

Pohodlné

Kodaňské mezinárodní letiště Kastrup (Dánsko) je vzdálené pouhých 20 minut jízdy vlakem a kodaňské město vzdálené 30 minut. Síťové odkazy odtud můžete dopravit vlakem po celé Evropě a letadlem, kdekoliv na světě!

Malmo University

Místa

Malmö

Malmö University

Adresa, 1. řádek
Nordenskiöldsgatan 1
211 19 Malmö, Skåne County, Švédsko

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium