Malmö University

Úvod

Read the Official Description

Malmö univerzita byla založena v roce 1998. Nachází se v centru Malmö v Universitetsholmen, univerzita hraje ústřední roli v transformaci Malmö z průmyslového města na centrum vzdělávání.

&nbsp

Malmö se nachází v jižním Švédsku, Dánsku a v blízkosti se snadným přístupem k Evropě pevniny.

&nbsp

Malmö University se snaží být otevřené pro všechny univerzity, univerzity, která je strukturována tak, aby vyrovnat s neustále se měnícím pracovním trhu prostřednictvím multidisciplinárního přístupu, který překračuje tradiční školy a fakulty hranice. To je také jeden z důvodů, proč se snažit přilákat studenty, které přicházejí z prostředí, kde vysokoškolské vzdělání není nutně byla součástí jejich tradice. V současné době jsou téměř 1800 zahraničních studentů hlášena na univerzitě. Celkem máme 25.000 úplné nebo částečný úvazek studentů.

&nbsp

Celkem Malmö univerzita má více než 90 samostatných vzdělávacích programů a 500 kurzů. Učíme 18 studijních programů a 90 kurzů v angličtině.

&nbsp

Evropští občané mohou mít opožděné uplatnění na některé naše bakalářské 's stupňů. Ačkoli oficiální lhůta pro podání žádostí pro master 's míře také uzavřen, je stále možné pro zahraniční studenty, aby se opožděné uplatnění.

&nbsp

Ve Švédsku, stát je zodpovědný za chod národních škol a univerzit. Švédská vláda určuje pravidla a zákony týkající se vysokého školství ve Švédsku a Národní agentura pro vysoké školství dohlíží na vládní rozhodnutí.

&nbsp

Jako orgány veřejné správy, musí být vysoké školy proto v souladu se zásadou volného přístupu k veřejným záznamů.Pravidla pro provoz vysokých škol jsou upraveny vyšší univerzitní vzdělání vyhlášky.

&nbsp

Malmö univerzita je nejvyšším rozhodovacím orgánem je rada. Univerzita je generálním ředitelem a nejvyšším orgánem je Vice-kancléř. Univerzita je management zahrnuje mimo jiné od vicekancléř, náměstek vicekancléř, Fakulta děkani, vedoucí správy a vedoucí informací.

&nbsp

Společný správní jednotka má celkovou odpovědnost za univerzity a jeho administrativní funkce.

Zobrazit magisterské programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Počítačová Věda

Campus forma Denní studium September 2017 Švédsko Malmo

Náš jeden rok magisterský program si klade za cíl prohloubit své znalosti v oblasti aktuálního zájmu v rámci počítačové vědy, stejně jako rozvíjet své vědecké schopnosti. [+]

Program je zaměřen na realizaci inovativních IT služeb a systémů. Dozvíte se o technologie a koncepty nezbytné pro rozvoj moderních informačních systémů, které jsou zpravidla komplexní a zahrnují kooperativní komponenty. Takové technologie a koncepty zahrnují softwarové agenty, orientované na služby výpočetní techniky, middleware a ontologie. Dozvíte se také, jak mohou být tyto technologie použity na obchodních systémů a dalších podpůrných činností, které jsou důležité pro společnost [-]