Mälardalen University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Mälardalen University ( MDH ) se nachází v hustě osídlené a rozlehlé oblasti kolem jezera Mälaren, asi hodinu jízdy vlakem ze Stockholmu a letiště Arlanda. Většina studentů univerzity absolvuje kurzy v jednom ze svých dvou ústředních budov v Eskilstuně a Västerås.


MDH provádí vynikající výzkum v oblasti budoucí energetiky a zabudovaných systémů a významného výzkumu v oblasti zdraví a dobrých životních podmínek, jakož i technologických a inženýrských oborů v oblasti inovace a realizace produktů.

Primárním úkolem zavedených oblastí výzkumu v oblasti vědy a matematiky, průmyslové ekonomiky a managementu a studií pracovního života je poskytnout výzkumnou základnu pro každý předmět studia na úrovni prvního a druhého cyklu.


MDH je charakterizována úzkými partnerstvími s podniky a veřejným sektorem v regionu, díky nimž je naše univerzita přitažlivá pro studenty - a pro studenty atraktivní na trhu práce. Asi 85% našich studentů má práci do jednoho roku od ukončení studia.


MDH je environmentálně certifikovaná a upřednostňuje udržitelný rozvoj komunity ve všech svých aktivitách.


Proč studovat zde?

  • Spolupráce, z níž budete mít prospěch z našeho vzdělávání, se vyznačuje vysokou kvalitou a úzkým kontaktem s výzkumem, mezi studenty i mezi studenty a učiteli. Mälardalen University je známá naší spoluprací s okolní společností a víme, že naši studenti jsou na trhu práce atraktivní. Více než 84% našich studentů má zaměstnání ve svém oboru v prvním roce po ukončení studia. Prostřednictvím kvalitního vzdělávání a spolupráce s veřejným sektorem, společnostmi a průmyslem vás připravujeme na pracovní život. Naše studijní programy jsou koncipovány ve spolupráci se zaměstnavateli a jsou neustále vyhodnocovány - což pomáhá sladit naše programy a kurzy s požadavky profesionálního světa. Mnoho nadnárodních společností, jako je ABBand Volvo, se nachází v blízkosti Eskilstuna a Västerås a naši studenti z toho těží.

Mezinárodní atmosféra Mälardalen University budete cítit jako doma a být zde spíše jako součást mezinárodního společenství než v určité zemi. Mälardalen University má mezinárodní atmosféru se studenty a zaměstnanci z celého světa. Máme také partnerské univerzity v asi čtyřiceti zemích po celém světě a studenti i zaměstnanci mají vynikající příležitost strávit nějaký čas na jednom z těchto dalších míst učení.

· Cenná podpora a aktivity Univerzita nabízí studentům mnoho studijních pomůcek, mimo jiné ve formě kurzů ve studijní technice a komunikaci. Ke konci studijního programu nabízíme také kariérové ​​poradenství. Studentský svaz organizuje spoustu společenských aktivit a nabízí cennou podporu zejména našim zahraničním studentům.

· Dobré ubytování Pomáháme našim studentům najít místo k životu buď v Eskilstuně nebo ve Västerås. Během semestrů, od pondělí do pátku, nabízíme také bezplatné autobusové cesty mezi městy, jak pro studenty, tak pro zaměstnance.

· Vynikající zařízení k dispozici Zařízení jsou moderně vybavené světlými budovami, které byly postaveny speciálně pro univerzitu. Existuje spousta přednáškových sálů a míst pro setkání studentů, ale i pěkné nádvoří a tiché studovny. Existuje spousta pracovních stanic, které mohou naši studenti používat, a přístup k bezdrátové síti pro přenosné počítače.

· Vysoce kvalitní výuka založená na výzkumu Existuje silná souvislost mezi naším vzděláním a naším výzkumem. Naši studenti získají dobrý pohled na svět výzkumu a nejnovější poznatky.

· Vzdělávání se zaměřením na zaměstnatelnost Jako student z Mälardalen University budete atraktivní na trhu práce. Prostřednictvím kvalitního vzdělávání a spolupráce s okolní komunitou se připravujeme na pracovní život. Naše studijní programy jsou navrženy ve spolupráci se zaměstnavateli a jsou jim průběžně vyhodnocovány - což pomáhá přizpůsobit naše programy a kurzy požadavkům trhu práce. Naši studenti jsou v neustálém úzkém kontaktu se svými vrstevníky, učiteli, výzkumnými pracovníky a budoucími zaměstnavateli a mnoho našich vzdělávacích programů se vyznačuje praktickými prvky. To může mít podobu například studentů, kteří píší své studijní projekty společně s firmou nebo univerzitou, která vyzývá zástupce podnikání jako hostující lektory.

· Blízkost studentů univerzity často oceňuje skutečnost, že je snadné se dostat do kontaktu s profesory a že v MDH je neformální atmosféra. Vysokoškolští studenti, doktorandi a profesoři se často setkávají v kontextu různých projektů. Vážíme si toho, když se studenti aktivně účastní vzdělávání, a proto vás vyzývají k tomu, abyste co nejlépe využili svého času studia.

Místa

Eskilstuna

Mälardalens högskola

Adresa, 1. řádek
Mälardalen University
Västerås, Högskoleplan 1
Eskilstuna, Drottninggatan 12

Eskilstuna, Kraj Södermanland, Švédsko
Telefonní číslo
+46 21 10 13 00