Lund University

Úvod

Read the Official Description

Lund univerzita - Švédský Top-zařadil University

Společnost byla založena v roce 1666, Lundova univerzita ve Švédsku je stále zařazena mezi 100 nejlepších světových univerzit (73. místo ve světě a nejvyšší švédská univerzita, QS 2016/17).

Univerzita má 42 000 studentů a více než 7 500 zaměstnanců a nabízí 100 magisterských studijních programů a 6 bakalářských programů vyučovaných v angličtině

Lund je Švédsko je nejatraktivnější studijní destinace. Univerzita nabízí jedno z nejširších rozsahů programy a kurzy ve Skandinávii, založený na interdisciplinárním a špičkového výzkumu. Stupně z Lund University je znakem kvality a to jak ve Švédsku, tak v zahraničí.

Tematické okruhy

Naše osm fakult a řada specializovaných výzkumných center nabízejí vzdělávání v těchto tematických oblastech:

 • Architektura a design
 • Podnikání, ekonomika a řízení
 • Komunikace a média
 • Strojírenská technologie
 • Životní prostředí a udržitelnost
 • Fine & Performing Arts
 • Humanitní obory, jazyky a teologie
 • Mezinárodní studia a společenské vědy
 • zákon
 • Lékařství a zdraví
 • Věda

Studijní příležitosti pro zahraniční studenty

Lund University nabízí 100 magisterských programů a 6 Bachelors programů v angličtině a 700 kurzů vhodné pro vzájemnou výměnu studentů.

Najděte si svůj studijní program: www.lunduniversity.lu.se/programmes~~dobj

Aplikační Období

Hlavní období pro uplatnění v zahraničí je od poloviny října do 15. ledna pro všechny programy, které začínají na podzimním (srpen) semestru každého roku. Malý výběr programů také přijímat žádosti v průběhu června do srpna na jaře (leden) datum semestr zahájení.

Jak se přihlásit ke studiu: www.lunduniversity.lu.se/apply

Poplatky spojené se studiem

Studenti, kteří jsou občany zemí mimo EU / EHP a Švýcarska, jsou obvykle povinni platit školné. Školné neplatí pro občany EU / EHP. Informace o školného jednotlivých programech naleznete www.lunduniversity.lu.se/programmes~~dobj

Štipendijní příležitosti

Studenti, kteří jsou občany zemí mimo EU / EHP mohou požádat o stipendium poté, co žádat o studium u nás. Stipendia jsou udělovány na základě akademických zásluh, nikoliv finanční situaci.

Další informace o poskytování stipendií: www.lunduniversity.lu.se/scholarships~~dobj

Výzkum

Lund je domovem více než 30 předních světových výzkumných prostředích a je umístění pro dva z největších evropských materiály výzkumných zařízení v současné době postaveno; ESS a MAX IV. Lund University, je také členem prestižních výzkumných náročných univerzitních sítí Universitas 21 a Ligy evropských výzkumných univerzit (LERU).

Styl výuky

Kritické myšlení a svoboda mysli, jsou základními kameny akademického života univerzity v Lundu. Zaměření na skupinové práce a další neformálních třídě otevřené prostředí usnadnit učení, vytvořit dialog a pomáhají vytvářet nové nápady.

Lund je mezinárodní místo setkání pro studenty a výzkumníky podobný. To vytváří globální třídy prostředí, kde studenti získají nové kulturní perspektivy a mohou rozvíjet své mezinárodní sítě, které jsou vysoce ceněné zaměstnavateli po celém světě.

Studenti v Lund jsou uvedeny vynikající možnosti pro obchodní interakci. Město Lund má unikátní, prvotřídní prostředí pro technologie, znalosti, inovace a podnikání, a hostí impozantní šíři globálních společností.

Studentský život

Vzhledem k tomu, # 1 volba pro zahraniční studenty, kteří přicházejí do Švédska, Lund je považován za nejlepší studentské město ve Švédsku s jeho jedinečnou kombinací velkých společenských klubů (historický "národů"), studentských organizací a akademické společnosti vytvořit dynamickou a aktivní studentský život.

Město Lund

Nachází se v jižním Švédsku, město Lund se nachází pouhých 10 minut vlakem do Švédska 3. největší město Malmö a pouhých 40 minut vlakem do Kodaň, Dánsko.

Jako jeden z nejstarších měst v Švédsko se datuje do 990, Lund je městem kontrastů, kde navštěvuje 1 000 let historie snoubí s moderním znalostí a nápadů. Ve městě Lund, najdete kouzlo malé malebné, valoun-ukamenován město, side-po boku s velkými městskými atrakcemi, jako jsou služby, obchody, restaurace a kulturní akce. Lund je také domovem významných mezinárodních společností, jako jsou Sony Mobile, Tetra Pak, Ericsson, Alfal Laval a Gambro.

Angličtina je široce mluvený (90% Švédi jsou plynně), což znamená, můžete zažít jedinečnou evropskou kulturu bez jazykové bariéry.

Přečtěte si více o Lund University

Pro více informací prosím navštivte www.lunduniversity.lu.se

Můžete také požádat otázky na naší Facebook stránce www.facebook.com/lunduniversity~~pobj

This school offers programs in:
 • Angličtina

Vidět MA » Vidět MSc - Magistr » Zobrazit magisterské programy » Vidět MSc - OnlineStudies » Vidět MSc - HealthcareStudies » Vidět BA programy » Vidět BSc programy » Vidět LLM »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MA

Msc V Udržitelném Urbanistickém Designu

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Švédsko Lund

Magisterský studijní program v oblasti udržitelného designu na Vysoké škole architektury Urban má dobře zavedenou pověst pro rozvoj humanistické moderní design, který podporuje obyvatelnost, budování společenství a sociální udržitelnost. [+]

Přehled programu

Making rostoucí světovou města zdravý, atraktivní a udržitelný je výjimečný výzvou. Univerzita Lund, která se nachází v dynamickém regionu Kodaň-Malmö, je světovým lídrem v vyvažování růstu měst a rozvoje životního prostředí a nabízí vynikající zdroje pro studium různých aspektů udržitelnosti a designu. Magisterský studijní program v oblasti udržitelného designu na Vysoké škole architektury Urban má dobře zavedenou pověst pro rozvoj humanistické moderní design, který podporuje obyvatelnost, budování společenství a sociální udržitelnost. Kreslení na osvědčených postupech a pokročilého výzkumu do městské formy, kvality městského a udržitelnost, magisterský studijní program produkuje vysoce kvalifikované odborníky, schopné reagovat na výzvu, udržitelné městské designu jako produktivní a úspěšných jedinců, kteří jsou kreativní, bystrý a intelektuálně odborníkům v jejich přístupu k profese a jejich praxe.... [-]


Ma Ve Středních Východních Studiích

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Švédsko Lund

Mezinárodní a interdisciplinární program magisterských studií Středního východu v Středisku pro studium Středního východu (CMES) v Lund vám nabízí příležitost stát se odborníkem na Blízkém východě. [+]

Přehled programu

Dvouletý mezinárodní interdisciplinární program magisterského studia Středního východu v Středisku pro studium Středního východu (CMES) v Lundu nabízí vysokoškolským studentům příležitost stát se odborníky na Blízkém východě. Navíc naše vzdělání nabízí příležitosti pro osobní rozvoj a poskytuje našim studentům potřebné školení a podporu, aby mohli po Lundě uspět.

CMES byla vybrána v roce 2009 k zahájení výzkumného programu Blízký východ v současném světě v rámci strategických výzkumných oblastí švédské Rady pro výzkum. Od té doby se CMES rychle rozrostla do skutečně mezinárodního centra pro výzkum, veřejné informace a kulturní akce se zaměřením na Blízký východ.... [-]


Ma V Aplikované Kulturní Analýzy

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Švédsko Lund

Cílem programu je rozvíjet a prohlubovat znalosti a dovednosti studentů v oblasti aplikované kulturní analýzy, která klade důraz na využití kulturní analýzy v pracovním životě. [+]

Přehled programu

Cílem programu je rozvíjet a prohlubovat znalosti a dovednosti studentů v oblasti aplikované kulturní analýzy. To klade důraz na využití etnografie a kulturní analýzy jako prostředek, jak pomoci organizacím a podnikům rozvíjet jejich služeb a produktů, jakož i řešení problémů, které mohou čelit jako jeden z aspektů své každodenní činnosti. Program posílí teoretické a metodologické dovednosti studentů v etnografii a zároveň rozvíjet pokročilé znalosti různých organizačních kontextů, stejně jako požadavky na tyto místo na řízení projektů, komunikace a vývoje produktů.

Via stáží praxí, projektů a diplomové práce, budete moci rozvíjet a zaměřit své schopnosti na specializované oblasti, ve které chcete do práce po ukončení studia.... [-]


MA in European Studies

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Švédsko Lund

[+]

Tak, náš program nabízí solidní teoretický základ pro studium evropské kultury a identity a rozvíjí praktické dovednosti studentů prostřednictvím kurzu projektového řízení a možnosti stáží.

Jako student v tomto programu se naučíte: [-]

Ma Ve Filmové A Mediální Historie

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Švédsko Lund

Program poskytuje filmovou vědu a historii médií studentům příležitost pro interdisciplinární obor. Název pole, filmové a mediální historie, zdůrazňuje, že mediální projevy studované jsou umístěny v historické a proto společenského, kulturního a politického kontextu. [+]

program přehled

Program poskytuje filmovou vědu a historii médií studentům příležitost pro interdisciplinární obor. Název pole, filmové a mediální historie, zdůrazňuje, že mediální projevy studované jsou umístěny v historické a proto společenského, kulturního a politického kontextu.

Program poskytuje filmovou vědu a historii médií studentům příležitost pro interdisciplinární obor. Název pole, filmové a mediální historie, zdůrazňuje, že mediální projevy studované jsou umístěny v historické a proto společenského, kulturního a politického kontextu. Tato synchronní perspektiva je vedle sebe s diachronním, ve kterém jsou procesy změn v historii médií studoval z ekonomických, technických, společenských a estetických hledisek.... [-]


MM in Church Music, Performance Programme

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Švédsko Lund

[+]

Přehled programu

.

.

Proč Lund University?

Byla založena v roce 1666, Lund University je jedním ze severní Evropy je nejstarší, nejširší a nejlepší univerzity. Pořadí mezi 100 nejlepších světových univerzit v QS Rankings 2017/2018 je univerzita první volbou pro mezinárodní studenty přicházející do Švédska - jedna z nejvíce inovativních, tvůrčích a demokratických zemí světa.

Chcete-li skutečně globální zkušenosti ve třídě, kde můžete začít svůj mezinárodní síť, Lund University je skvělá volba, aby zvážila. Zažijte jiný způsob učení v zemi, která je jednou z nejlepších na světě při poskytování vysokoškolského vzdělávání. Skupinová práce a neformální vztahy mezi učitelem a žákem usnadnit hloubkové úrovně vzdělávání.... [-]


Mfa V Kritických A Pedagogických Studiích

Campus forma Denní studium September 2019 Švédsko Lund

Tento magisterský program se snaží podporovat myšlenkové myšlení v umělecké oblasti: zkoumání toho, jak bychom mohli produkovat a diskutovat o umění a jak mohou být pedagogické strategie považovány za umělecké modely v umělecké praxi a výuce, jsou ústředními tématy. [+]

Přehled programu

Kritická a pedagogická studia je mezinárodní postgraduální studijní program vedoucí k získání titulu Master of Fine Arts, který přesahuje hranice mezi teorií umění, praxí a pedagogikou. Sdružuje postgraduální studenty s BFA a studenty, kteří předtím dokončili studio založenou MFA. Program se snaží podporovat myšlenkové myšlení v umělecké oblasti, zkoumat, jak bychom mohli produkovat a diskutovat o umění, stejně jako zkoumat, jak mohou být pedagogické strategie považovány za umělecké modely v umělecké praxi a jako výuka.

Jedná se o průkopnický program, který se snaží zkoumat způsoby, jak kritická teorie a pedagogika informovat uměleckou praxi. Teorie bude vnímána jako praxe a praxe se domníval. Klíčové otázky a témata diskuse jsou pedagogické strategie, jako jsou umělci, výuka umělce a roli umělce ve zprostředkování na veřejnosti, v kombinaci s kritickým myšlením na umělecké tvorby, s otevřeností učit a experimentovat. Kurikulum je v neustálém vývoji a je vhodný i pro umělce pracující z hybridního nebo rozšířené praxi. Studenti a programoví facilitátoři pracují společně na formování programové struktury prostřednictvím skupinového dialogu a kritického přezkoumání obsahu, který odpovídá zainteresovaným oblastem účastníků, a zároveň reaguje na příslušná témata dneška. Obvykle se jedná o intenzivní semináře a workshopy vedené návštěvními lektory, profesory na Malmö Art Academy a facilitátory kritických a pedagogických studií. Nicméně minulí účastníci také navrhli svůj vlastní organizovaný kurz a pozitivně ovlivnili programovou strukturu zevnitř. Zaměřujeme se na to, jak umělci diskutovat, vyrábět, vzdělávat a komunikovat, jak se snažíme přimět studenty, aby byl kritický jak vzdělávací struktury fungují, a to jak v rámci samotného programu,... [-]


MFA in Visual Arts

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Švédsko Lund

[+]

Přehled programu Struktura programu

Příklady takových seminářích teorie semináře, malířské semináře a koncepce semináře. Zaměření těchto seminářů se mění s ohledem na potřeby a přání studentů.

Semináře se konají jednou za každé dva týdny.

Kariérní vyhlídky

Kromě toho budou studenti získali schopnost pracovat nezávisle a samostatně řízené způsobem, samostatně přemýšlet o, formulování a zpracování uměleckých otázkách s cílem přispět k rozvoji znalostí v oboru. Program také poskytuje vynikající základ pro doktorské studium.

O Malmö Akademii výtvarných umění

Malmö Art Academy sídlí v bývalé školní budově v centru Malmö. Krásně zrekonstruovaného cihlového domu s věžemi přílohy obsahuje dobře vybavené dílny pro kresbu s dřeva, kovu, sádry, hlíny, betonu, fotografie, videa a počítače. ... [-]


Ma V Jazyce A Lingvistice, Arabština / Semitic Jazyky

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Švédsko Lund

Univerzita Lund nabízí jedinečnou příležitost pro pokročilé studium jazyků a lingvistiky na magisterské úrovni. Budete mít přístup k nejmodernějším zdrojům pro výzkum a vzdělávání. [+]

Přehled programu

Univerzita Lund nabízí jedinečnou příležitost pro pokročilé studium jazyků a lingvistiky na úrovni magisterského studia. V centru pro jazyky a literaturu budete mít přístup k nejmodernějším zdrojům pro výzkum a vzdělávání.

Budete studovat společně se studenty z řady různých oborů specializace, jako jsou angličtina, francouzština, němčina, řečtina, řečtina, řečtina, latina, rumunština, španělština, švédština / skandinávské jazyky, rétorika, kognitivní sémiotika, fonetika a obecná lingvistika.

Všichni studenti magisterského studia se účastní povinných kurzů společných pro všechny specializace a současně prohloubí své znalosti ve vlastních kurzech oboru. Program tak kombinuje širokou a zdravou základnu v pokročilé lingvistice se zkušenostmi ve vaší vlastní specializaci.... [-]


Ma V Jazyka A Lingvistiky, čínská

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Švédsko Lund

Univerzita Lund nabízí jedinečnou příležitost pro pokročilé studium jazyků a lingvistiky na magisterské úrovni. Budete mít přístup k nejmodernějším zdrojům pro výzkum a vzdělávání. [+]

Přehled programu

Univerzita Lund nabízí jedinečnou příležitost pro pokročilé studium jazyků a lingvistiky na úrovni magisterského studia. V centru pro jazyky a literaturu budete mít přístup k nejmodernějším zdrojům pro výzkum a vzdělávání.

Budete studovat společně se studenty z řady různých oborů specializace, jako jsou angličtina, francouzština, němčina, řečtina, řečtina, řečtina, latina, rumunština, španělština, švédština / skandinávské jazyky, rétorika, kognitivní sémiotika, fonetika a obecná lingvistika.

Všichni studenti magisterského studia se účastní povinných kurzů společných pro všechny specializace a současně prohloubí své znalosti ve vlastních kurzech oboru. Program tak kombinuje širokou a zdravou základnu v pokročilé lingvistice se zkušenostmi ve vaší vlastní specializaci.... [-]


Ma V Jazyce A Lingvistika, Kognitivní Sémiotika

Campus forma Denní studium September 2018 Švédsko Lund

Univerzita Lund nabízí jedinečnou příležitost pro pokročilé studium jazyků a lingvistiky na magisterské úrovni. Budete mít přístup k nejmodernějším zdrojům pro výzkum a vzdělávání. [+]

Přehled programu

V centru pro jazyky a literaturu budete mít přístup k nejmodernějším zdrojům pro výzkum a vzdělávání.

Budete studovat společně se studenty z řady různých oborů specializace, jako jsou angličtina, francouzština, němčina, řečtina, řečtina, řečtina, latina, rumunština, španělština, švédština / skandinávské jazyky, rétorika, kognitivní sémiotika, fonetika a obecná lingvistika.

Všichni studenti magisterského studia se účastní povinných kurzů společných pro všechny specializace a současně prohloubí své znalosti ve vlastních kurzech oboru. Program tak kombinuje širokou a zdravou základnu v pokročilé lingvistice se zkušenostmi ve vaší vlastní specializaci.... [-]


Ma V Jazyka A Lingvistiky, Anglické

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Švédsko Lund

Univerzita Lund nabízí jedinečnou příležitost pro pokročilé studium jazyků a lingvistiky na magisterské úrovni. Budete mít přístup k nejmodernějším zdrojům pro výzkum a vzdělávání. [+]

Přehled programu

Univerzita Lund nabízí jedinečnou příležitost pro pokročilé studium jazyků a lingvistiky na úrovni magisterského studia. V centru pro jazyky a literaturu budete mít přístup k nejmodernějším zdrojům pro výzkum a vzdělávání.

Budete studovat společně se studenty z řady různých oborů specializace, jako jsou angličtina, francouzština, němčina, řečtina, řečtina, řečtina, latina, rumunština, španělština, švédština / skandinávské jazyky, rétorika, kognitivní sémiotika, fonetika a obecná lingvistika.

Všichni studenti magisterského studia se účastní povinných kurzů společných pro všechny specializace a současně prohloubí své znalosti ve vlastních kurzech oboru. Program tak kombinuje širokou a zdravou základnu v pokročilé lingvistice se zkušenostmi ve vaší vlastní specializaci.... [-]


MA in Language and Linguistics, French

Campus forma Denní studium September 2018 Švédsko Lund

[+]

Dans le kádr de ce mistr sont obejde bez des Cours sur le français des discours oraux et Écrits, des milieux plurilingues Ainsi que sur son pořizovací par differents groupes d'apprenants et son Developpement historique. Tous les cours allient une rozměr épistémologique aux rozměry analytique et kritika. Le mémoire Devra s'appuyer sur une recherche de terén et impliquer l'akvizice d'un corpus de Données. L'objectif finále du magisterských est d'apporter aux étudiants UNE meilleure Maitrise de la langue française Ainsi que de parfaire Leurs connaissances Pratiques et théoriques leur permettant de diriger et de developerská potápěče secteurs d'activités professionnelles en français. Le Mistr de Langues avec spécialité Français / Linguistique française navrhnout donc žité aux professionnels de l'Enseignement qu'aux poradci Internationaux dans les domaines de l'správa, de la komunikace et du tourisme une opakovat d'études diplômante à un niveau univerzitního supérieur. Il est également aux určili Etudiants qui voudraient mener une carrière universitaire de rešerše en linguistique française.... [-]


Ma V Jazyka A Lingvistiky, Obecné Lingvistiky

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Švédsko Lund

Univerzita Lund nabízí jedinečnou příležitost pro pokročilé studium jazyků a lingvistiky na magisterské úrovni. Budete mít přístup k nejmodernějším zdrojům pro výzkum a vzdělávání. [+]

Přehled programu

Univerzita Lund nabízí jedinečnou příležitost pro pokročilé studium jazyků a lingvistiky na úrovni magisterského studia. V centru pro jazyky a literaturu budete mít přístup k nejmodernějším zdrojům pro výzkum a vzdělávání.

Budete studovat společně se studenty z řady různých oborů specializace, jako jsou angličtina, francouzština, němčina, řečtina, řečtina, řečtina, latina, rumunština, španělština, švédština / skandinávské jazyky, rétorika, kognitivní sémiotika, fonetika a obecná lingvistika.

Všichni studenti magisterského studia se účastní povinných kurzů společných pro všechny specializace a současně prohloubí své znalosti ve vlastních kurzech oboru. Program tak kombinuje širokou a zdravou základnu v pokročilé lingvistice se zkušenostmi ve vaší vlastní specializaci.... [-]


Ma V Jazyka A Lingvistiky, Němčina

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Švédsko Lund

Univerzita Lund nabízí jedinečnou příležitost pro pokročilé studium jazyků a lingvistiky na magisterské úrovni. Budete mít přístup k nejmodernějším zdrojům pro výzkum a vzdělávání. [+]

Přehled programu

Univerzita Lund nabízí jedinečnou příležitost pro pokročilé studium jazyků a lingvistiky na úrovni magisterského studia. V centru pro jazyky a literaturu budete mít přístup k nejmodernějším zdrojům pro výzkum a vzdělávání.

Budete studovat společně se studenty z řady různých oborů specializace, jako jsou angličtina, francouzština, němčina, řečtina, řečtina, řečtina, latina, rumunština, španělština, švédština / skandinávské jazyky, rétorika, kognitivní sémiotika, fonetika a obecná lingvistika.

Všichni studenti magisterského studia se účastní povinných kurzů společných pro všechny specializace a současně prohloubí své znalosti ve vlastních kurzech oboru. Program tak kombinuje širokou a zdravou základnu v pokročilé lingvistice se zkušenostmi ve vaší vlastní specializaci.... [-]


Ma V Jazyce A Lingvistice, řečtina

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Švédsko Lund

Univerzita Lund nabízí jedinečnou příležitost pro pokročilé studium jazyků a lingvistiky na magisterské úrovni. Budete mít přístup k nejmodernějším zdrojům pro výzkum a vzdělávání. [+]

Přehled programu

Univerzita Lund nabízí jedinečnou příležitost pro pokročilé studium jazyků a lingvistiky na úrovni magisterského studia. V centru pro jazyky a literaturu budete mít přístup k nejmodernějším zdrojům pro výzkum a vzdělávání.

Budete studovat společně se studenty z řady různých oborů specializace, jako jsou angličtina, francouzština, němčina, řečtina, řečtina, řečtina, latina, rumunština, španělština, švédština / skandinávské jazyky, rétorika, kognitivní sémiotika, fonetika a obecná lingvistika.

Všichni studenti magisterského studia se účastní povinných kurzů společných pro všechny specializace a současně prohloubí své znalosti ve vlastních kurzech oboru. Program tak kombinuje širokou a zdravou základnu v pokročilé lingvistice se zkušenostmi ve vaší vlastní specializaci.... [-]


Ma V Jazyka A Lingvistiky, Italský

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Švédsko Lund

Univerzita Lund nabízí jedinečnou příležitost pro pokročilé studium jazyků a lingvistiky na magisterské úrovni. Budete mít přístup k nejmodernějším zdrojům pro výzkum a vzdělávání. [+]

Přehled programu

Univerzita Lund nabízí jedinečnou příležitost pro pokročilé studium jazyků a lingvistiky na úrovni magisterského studia. V centru pro jazyky a literaturu budete mít přístup k nejmodernějším zdrojům pro výzkum a vzdělávání.

Budete studovat společně se studenty z řady různých oborů specializace, jako jsou angličtina, francouzština, němčina, řečtina, řečtina, řečtina, latina, rumunština, španělština, švédština / skandinávské jazyky, rétorika, kognitivní sémiotika, fonetika a obecná lingvistika.

Všichni studenti magisterského studia se účastní povinných kurzů společných pro všechny specializace a současně prohloubí své znalosti ve vlastních kurzech oboru. Program tak kombinuje širokou a zdravou základnu v pokročilé lingvistice se zkušenostmi ve vaší vlastní specializaci.... [-]


Ma V Jazyka A Lingvistiky, Latin

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Švédsko Lund

Univerzita Lund nabízí jedinečnou příležitost pro pokročilé studium jazyků a lingvistiky na magisterské úrovni. Budete mít přístup k nejmodernějším zdrojům pro výzkum a vzdělávání. [+]

Přehled programu

Univerzita Lund nabízí jedinečnou příležitost pro pokročilé studium jazyků a lingvistiky na úrovni magisterského studia. V centru pro jazyky a literaturu budete mít přístup k nejmodernějším zdrojům pro výzkum a vzdělávání.

Budete studovat společně se studenty z řady různých oborů specializace, jako jsou angličtina, francouzština, němčina, řečtina, řečtina, řečtina, latina, rumunština, španělština, švédština / skandinávské jazyky, rétorika, kognitivní sémiotika, fonetika a obecná lingvistika.

Všichni studenti magisterského studia se účastní povinných kurzů společných pro všechny specializace a současně prohloubí své znalosti ve vlastních kurzech oboru. Program tak kombinuje širokou a zdravou základnu v pokročilé lingvistice se zkušenostmi ve vaší vlastní specializaci.... [-]


Ma V Jazyka A Lingvistiky, Fonetiky

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Švédsko Lund

Univerzita Lund nabízí jedinečnou příležitost pro pokročilé studium jazyků a lingvistiky na magisterské úrovni. Budete mít přístup k nejmodernějším zdrojům pro výzkum a vzdělávání. [+]

Přehled programu

Univerzita Lund nabízí jedinečnou příležitost pro pokročilé studium jazyků a lingvistiky na úrovni magisterského studia. V centru pro jazyky a literaturu budete mít přístup k nejmodernějším zdrojům pro výzkum a vzdělávání.

Budete studovat společně se studenty z řady různých oborů specializace, jako jsou angličtina, francouzština, němčina, řečtina, řečtina, řečtina, latina, rumunština, španělština, švédština / skandinávské jazyky, rétorika, kognitivní sémiotika, fonetika a obecná lingvistika.

Všichni studenti magisterského studia se účastní povinných kurzů společných pro všechny specializace a současně prohloubí své znalosti ve vlastních kurzech oboru. Program tak kombinuje širokou a zdravou základnu v pokročilé lingvistice se zkušenostmi ve vaší vlastní specializaci.... [-]


Ma V Jazyka A Lingvistiky, švédském / Skandinávských Jazyků

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Švédsko Lund

Univerzita Lund nabízí jedinečnou příležitost pro pokročilé studium jazyků a lingvistiky na magisterské úrovni. Budete mít přístup k nejmodernějším zdrojům pro výzkum a vzdělávání. [+]

Přehled programu

Univerzita Lund nabízí jedinečnou příležitost pro pokročilé studium jazyků a lingvistiky na úrovni magisterského studia. V centru pro jazyky a literaturu budete mít přístup k nejmodernějším zdrojům pro výzkum a vzdělávání.

Budete studovat společně se studenty z řady různých oborů specializace, jako jsou angličtina, francouzština, němčina, řečtina, řečtina, řečtina, latina, rumunština, španělština, švédština / skandinávské jazyky, rétorika, kognitivní sémiotika, fonetika a obecná lingvistika.

Všichni studenti magisterského studia se účastní povinných kurzů společných pro všechny specializace a současně prohloubí své znalosti ve vlastních kurzech oboru. Program tak kombinuje širokou a zdravou základnu v pokročilé lingvistice se zkušenostmi ve vaší vlastní specializaci.... [-]


Ma V Literatuře - Kultura - Média, Anglicky

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Švédsko Lund

[+]

Zažijte jiný způsob učení v zemi hodnocena jako druhá nejlepší na světě poskytnout vysokoškolské vzdělání. Skupinová práce a neformální mezi učitelem a žákem vztahy usnadnit úroveň hloubkové učení.

Univerzita se nachází ve městě Lund - okouzlující a kompaktní univerzitní město v jižním Švédsku, pouze 35 minut od Kodaně. Město je známé pro svou pulsující života studenta a je domovem mnoha předních světových výzkumných pracovišť i mezinárodních společností.

Více se dozvíte na www.lunduniversity.lu.se

[-]

MA in Literature – Culture – Media, French Literature

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Švédsko Lund

Cílem tohoto programu je posílit studenty historické znalosti a teoretické pochopení vztahů mezi literaturou, kulturou a moderní média [+]

program přehled

Cílem tohoto programu je posílit historické znalosti studentů a teoretické pochopení vztahů mezi literaturou, kulturou a moderní média.

[-]

Ma V Literatuře - Kultura - Média, Obecně Literatura

Campus forma Denní studium September 2018 Švédsko Lund

Cílem programu je posílit studenty historické znalosti a teoretické pochopení vztahů mezi literaturou, kulturou a moderní média. [+]

program přehled

Cílem tohoto programu je posílit historické znalosti studentů a teoretické pochopení vztahů mezi literaturou, kulturou a moderní média. Student si může vybrat specializaci v angličtině, francouzštině, generální, němčina, ruština, španělština, nebo jidiš literatury, a ve skandinávských studií. Tam jsou teoretické kurzy, diskutovat o estetické a kulturní témata obecné povahy, stejně jako kurzy zaměřené na konkrétní literárních žánrů, témat nebo historických obdobích. Kritická pozornost je věnována také mnoho forem, ve kterých literatury vstupuje do médií a veřejného života v současné společnosti. Závěrečná zkouška má formu diplomové práce.... [-]


Ma V Literatuře - Kultura - Média, Německá Literatura

Campus forma Denní studium September 2018 Švédsko Lund

Cílem programu je posílit historické znalosti studentů a teoretické pochopení vztahů mezi literaturou, kulturou a moderní média. [+]

program přehled

Cílem tohoto programu je posílit historické znalosti studentů a teoretické pochopení vztahů mezi literaturou, kulturou a moderní média. Student si může vybrat specializaci v angličtině, francouzštině, generální, němčina, ruština, španělština, nebo jidiš literatury, a ve skandinávských studií. Tam jsou teoretické kurzy, diskutovat o estetické a kulturní témata obecné povahy, stejně jako kurzy zaměřené na konkrétní literárních žánrů, témat nebo historických obdobích. Kritická pozornost je věnována také mnoho forem, ve kterých literatury vstupuje do médií a veřejného života v současné společnosti. Závěrečná zkouška má formu diplomové práce.... [-]


MA in Literature – Culture – Media, Russian Literature

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Švédsko Lund

Cílem programu je posílit studenty historické znalosti a teoretické pochopení vztahů mezi literaturou, kulturou a moderní média. [+]

program přehled [-]

Ma V Literatuře - Kultura - Media, Skandinávské Studie

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Švédsko Lund

Cílem programu je posílit studenty historické znalosti a teoretické pochopení vztahů mezi literaturou, kulturou a moderní média. [+]

program přehled

Cílem tohoto programu je posílit historické znalosti studentů a teoretické pochopení vztahů mezi literaturou, kulturou a moderní média. Student si může vybrat specializaci v angličtině, francouzštině, generální, němčina, ruština, španělština, nebo jidiš literatury, a ve skandinávských studií. Tam jsou teoretické kurzy, diskutovat o estetické a kulturní témata obecné povahy, stejně jako kurzy zaměřené na konkrétní literárních žánrů, témat nebo historických obdobích. Kritická pozornost je věnována také mnoho forem, ve kterých literatury vstupuje do médií a veřejného života v současné společnosti. Závěrečná zkouška má formu diplomové práce.... [-]


MA in Literature – Culture – Media, Spanish Literature

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Švédsko Lund

[+]

Chcete-li skutečně globální zkušenosti ve třídě, kde můžete začít svůj mezinárodní síť, Lund University je skvělá volba, aby zvážila. Zažijte jiný způsob učení v zemi hodnocena jako druhá nejlepší na světě poskytnout vysokoškolské vzdělání. Skupinová práce a neformální mezi učitelem a žákem vztahy usnadnit úroveň hloubkové učení.

[-]

Ma V Literatuře - Kultura - Media, Jidiš

Campus forma Denní studium September 2018 Švédsko Lund

Cílem programu je posílit studenty historické znalosti a teoretické pochopení vztahů mezi literaturou, kulturou a moderní média. [+]

program přehled

Cílem tohoto programu je posílit historické znalosti studentů a teoretické pochopení vztahů mezi literaturou, kulturou a moderní média. Student si může vybrat specializaci v angličtině, francouzštině, generální, němčina, ruština, španělština, nebo jidiš literatury, a ve skandinávských studií. Tam jsou teoretické kurzy, diskutovat o estetické a kulturní témata obecné povahy, stejně jako kurzy zaměřené na konkrétní literárních žánrů, témat nebo historických obdobích. Kritická pozornost je věnována také mnoho forem, ve kterých literatury vstupuje do médií a veřejného života v současné společnosti. Závěrečná zkouška má formu diplomové práce.... [-]


MA in Religious Roots of Europe

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Švédsko Lund

[+]

Tvorba multi-náboženských společností v Evropě a rostoucí role náboženství dnes vytvoří potřebu pro jednotlivce s hluboké znalosti o vzniku a historii náboženství, zejména judaismu, křesťanství a islámu, stejně jako potřeba pro budoucí výzkum v oboru.

[-]

MM in Music, Performance Programme – Composition Diploma

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Švédsko Lund

[+]

Přehled programu Proč Lund University?

Byla založena v roce 1666, Lund University je jedním ze severní Evropy je nejstarší, nejširší a nejlepší univerzity. Pořadí mezi 100 nejlepších světových univerzit v QS Rankings 2017/2018 je univerzita první volbou pro mezinárodní studenty přicházející do Švédska - jedna z nejvíce inovativních, tvůrčích a demokratických zemí světa.

Chcete-li skutečně globální zkušenosti ve třídě, kde můžete začít svůj mezinárodní síť, Lund University je skvělá volba, aby zvážila. Zažijte jiný způsob učení v zemi, která je jednou z nejlepších na světě při poskytování vysokoškolského vzdělávání. Skupinová práce a neformální vztahy mezi učitelem a žákem usnadnit hloubkové úrovně vzdělávání.... [-]


MM in Music, Performance Programme – Interpretation Diploma

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Švédsko Lund

[+]

Přehled programu Proč Lund University?

Byla založena v roce 1666, Lund University je jedním ze severní Evropy je nejstarší, nejširší a nejlepší univerzity. Pořadí mezi 100 nejlepších světových univerzit v QS Rankings 2017/2018 je univerzita první volbou pro mezinárodní studenty přicházející do Švédska - jedna z nejvíce inovativních, tvůrčích a demokratických zemí světa.

Chcete-li skutečně globální zkušenosti ve třídě, kde můžete začít svůj mezinárodní síť, Lund University je skvělá volba, aby zvážila. Zažijte jiný způsob učení v zemi, která je jednou z nejlepších na světě při poskytování vysokoškolského vzdělávání. Skupinová práce a neformální vztahy mezi učitelem a žákem usnadnit hloubkové úrovně vzdělávání.... [-]


MM in Music, Composition

Campus forma Denní studium September 2018 Švédsko Lund

[+]

Přehled programu Proč Lund University?

Byla založena v roce 1666, Lund University je jedním ze severní Evropy je nejstarší, nejširší a nejlepší univerzity. Pořadí mezi 100 nejlepších světových univerzit v QS Rankings 2017/2018 je univerzita první volbou pro mezinárodní studenty přicházející do Švédska - jedna z nejvíce inovativních, tvůrčích a demokratických zemí světa.

Chcete-li skutečně globální zkušenosti ve třídě, kde můžete začít svůj mezinárodní síť, Lund University je skvělá volba, aby zvážila. Zažijte jiný způsob učení v zemi, která je jednou z nejlepších na světě při poskytování vysokoškolského vzdělávání. Skupinová práce a neformální vztahy mezi učitelem a žákem usnadnit hloubkové úrovně vzdělávání.... [-]


MM in Music, Guitar

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Švédsko Lund

[+]

Přehled programu Proč Lund University?

Byla založena v roce 1666, Lund University je jedním ze severní Evropy je nejstarší, nejširší a nejlepší univerzity. Pořadí mezi 100 nejlepších světových univerzit v QS Rankings 2017/2018 je univerzita první volbou pro mezinárodní studenty přicházející do Švédska - jedna z nejvíce inovativních, tvůrčích a demokratických zemí světa.

Chcete-li skutečně globální zkušenosti ve třídě, kde můžete začít svůj mezinárodní síť, Lund University je skvělá volba, aby zvážila. Zažijte jiný způsob učení v zemi, která je jednou z nejlepších na světě při poskytování vysokoškolského vzdělávání. Skupinová práce a neformální vztahy mezi učitelem a žákem usnadnit hloubkové úrovně vzdělávání.... [-]


MM in Music, Harpsichord

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Švédsko Lund

[+]

Přehled programu Proč Lund University?

Byla založena v roce 1666, Lund University je jedním ze severní Evropy je nejstarší, nejširší a nejlepší univerzity. Pořadí mezi 100 nejlepších světových univerzit v QS Rankings 2017/2018 je univerzita první volbou pro mezinárodní studenty přicházející do Švédska - jedna z nejvíce inovativních, tvůrčích a demokratických zemí světa.

Chcete-li skutečně globální zkušenosti ve třídě, kde můžete začít svůj mezinárodní síť, Lund University je skvělá volba, aby zvážila. Zažijte jiný způsob učení v zemi, která je jednou z nejlepších na světě při poskytování vysokoškolského vzdělávání. Skupinová práce a neformální vztahy mezi učitelem a žákem usnadnit hloubkové úrovně vzdělávání.... [-]


Mm V Hudbě, Jazzová Improvizace

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Švédsko Lund

Magisterský program v oblasti hudby, Jazz Improvisation se zaměřuje na další vzdělávání hudebníků, kteří mají vysokou úroveň umělecké a profesionální schopnosti. Získáte znalosti a dovednosti potřebné pro práci v různých profesních schopnostech. [+]

Přehled programu

Magisterský program v oboru hudby se specializuje na kompozici, kytaru, cembalo, jazzovou improvizaci, klavír, rekordér, nástroje symfonického orchestru a hlasové studium nebo studia vokální a dramatické tvorby.

Magisterský program v oblasti hudby má za cíl vzdělávat hudebníky s vysokou úrovní umělecké a profesionální schopnosti. Po ukončení programu bude student mít dobře rozvinuté znalosti a dovednosti, aby mohl pracovat v profesní kvalitě v různých formách - ať už jako sólista, člen souboru nebo ve volně založených skupinách. Student si také rozvinul svou schopnost samostatného studia. Kromě toho, po dokončení programu, student získá dobře rozvinuté podnikatelské dovednosti, které zvyšují jeho profesionální všestrannost v neustále se měnícím kulturním životě.... [-]


Mm V Hudbě, Klavír

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Švédsko Lund

Magisterský program v oboru Hudba, klavír má za cíl dále vzdělávat hudebníky, kteří mají vysokou úroveň umělecké a profesionální schopnosti. Získáte znalosti a dovednosti potřebné pro práci v různých profesních schopnostech. [+]

Přehled programu

Magisterský program v oboru hudby se specializuje na kompozici, kytaru, cembalo, jazzovou improvizaci, klavír, rekordér, nástroje symfonického orchestru a hlasové studium nebo studia vokální a dramatické tvorby.

Magisterský program v oblasti hudby má za cíl vzdělávat hudebníky s vysokou úrovní umělecké a profesionální schopnosti. Po ukončení programu bude student mít dobře rozvinuté znalosti a dovednosti, aby mohl pracovat v profesní kvalitě v různých formách - ať už jako sólista, člen souboru nebo ve volně založených skupinách. Student si také rozvinul svou schopnost samostatného studia. Kromě toho, po dokončení programu, student získá dobře rozvinuté podnikatelské dovednosti, které zvyšují jeho profesionální všestrannost v neustále se měnícím kulturním životě.... [-]


Mm V Hudbě, Symfonický Orchestr Nástroj

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Švédsko Lund

Magisterský program v oboru Hudba, Symphony Orchestra Instrument se zaměřuje na další vzdělávání hudebníků, kteří mají vysokou úroveň umělecké a profesionální schopnosti. Získáte znalosti a dovednosti potřebné pro práci v různých profesních schopnostech. [+]

Přehled programu

Magisterský program v oboru hudby se specializuje na kompozici, kytaru, cembalo, jazzovou improvizaci, klavír, rekordér, nástroje symfonického orchestru a hlasové studium nebo studia vokální a dramatické tvorby.

Magisterský program v oblasti hudby má za cíl vzdělávat hudebníky s vysokou úrovní umělecké a profesionální schopnosti. Po ukončení programu bude student mít dobře rozvinuté znalosti a dovednosti, aby mohl pracovat v profesní kvalitě v různých formách - ať už jako sólista, člen souboru nebo ve volně založených skupinách. Student si také rozvinul svou schopnost samostatného studia. Kromě toho, po dokončení programu, student získá dobře rozvinuté podnikatelské dovednosti, které zvyšují jeho profesionální všestrannost v neustále se měnícím kulturním životě.... [-]


MM in Music, Vocal Studies

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Švédsko Lund

[+]

Přehled programu Proč Lund University?

Byla založena v roce 1666, Lund University je jedním ze severní Evropy je nejstarší, nejširší a nejlepší univerzity. Pořadí mezi 100 nejlepších světových univerzit v QS Rankings 2017/2018 je univerzita první volbou pro mezinárodní studenty přicházející do Švédska - jedna z nejvíce inovativních, tvůrčích a demokratických zemí světa.

Chcete-li skutečně globální zkušenosti ve třídě, kde můžete začít svůj mezinárodní síť, Lund University je skvělá volba, aby zvážila. Zažijte jiný způsob učení v zemi, která je jednou z nejlepších na světě při poskytování vysokoškolského vzdělávání. Skupinová práce a neformální vztahy mezi učitelem a žákem usnadnit hloubkové úrovně vzdělávání.... [-]


Magisterský Program V Archeologii - Teorie A Praxe

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Švédsko Lund

Tento program kombinuje vysokou vědeckou a teoretických normy s intenzivní praktický výcvik v archeologii, kulturní dědictví a muzeologie. [+]

Přehled programu

Tento program kombinuje vysokou vědeckou a teoretických normy s intenzivním praktického výcviku v archeologii, kulturní dědictví a muzeologie. Ty budou vyškoleni v tom, jak se odkrýt a zdokumentovat minulost, jak zachovat artefakty a budovy a jak komunikovat své poznatky a výsledky výzkumu širšímu publiku.

Zvláštní rysy programu: Projekt-based learning Archeologické postavit školu v místě Viking věku Uppåkra Široká škála kurzů s přímou vazbou na aktuálních výzkumných projektech našich profesorů, jako jsou budovy, jako archeologie, digitální archeologie s důrazem na GIS a virtuální reality. Kariérní vyhlídky

Po absolvování tohoto programu budete mít archeologický výcvik, zdokumentované zkušenosti a týmové dovednosti, které potřebujete k získání zaměstnání v sektoru kulturního dědictví, jako správce muzea, nebo jako polní archeolog.... [-]


Ma V Jazyce A Lingvistice, Japonština

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Švédsko Lund

Univerzita Lund nabízí jedinečnou příležitost pro pokročilé studium jazyků a lingvistiky na magisterské úrovni. Budete mít přístup k nejmodernějším zdrojům pro výzkum a vzdělávání. [+]

Přehled programu

Univerzita Lund nabízí jedinečnou příležitost pro pokročilé studium jazyků a lingvistiky na úrovni magisterského studia. V centru pro jazyky a literaturu budete mít přístup k nejmodernějším zdrojům pro výzkum a vzdělávání.

Budete studovat společně se studenty z řady různých oborů specializace, jako jsou angličtina, francouzština, němčina, řečtina, řečtina, řečtina, latina, rumunština, španělština, švédština / skandinávské jazyky, rétorika, kognitivní sémiotika, fonetika a obecná lingvistika.

Všichni studenti magisterského studia se účastní povinných kurzů společných pro všechny specializace a současně prohloubí své znalosti ve vlastních kurzech oboru. Program tak kombinuje širokou a zdravou základnu v pokročilé lingvistice se zkušenostmi ve vaší vlastní specializaci.... [-]


MSc

MSc V Oblasti účetnictví A Financí

Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Švédsko Lund

Studenti si vybrat mezi tři skladby: Účetnictví a finanční komunikace, účetnictví a kontroly managementu, a finanční řízení podniku [+]

Přehled programu

Prohloubit své znalosti o kapitálových trzích a rozhodnutí o financování, které podniky a organizace potřebují, aby se, a prozkoumat, jak účetnictví a výkaznictví rozhodnutí ovlivňují trhy a společnosti, s MSc v oboru účetnictví a financí. Tento program zvýší vaše profesní dráhu, poskytuje komplexní a důslednou léčbu klíčových oblastí účetnictví a podnikových financí.

Při uplatňování tohoto programu si vybrat jednu ze tří specializací, v závislosti na vašich ambicí a zájmů:

Účetnictví a kontrola řízení, Účetnictví, Jistota a finanční komunikace, nebo Corporate Financial Management.

Účetní a finanční zázemí je vynikajícím odrazovým můstkem pro kariéru v nejvyšších patrech průmyslu a cílová skupina programu se skládá ze studentů, kteří hodlají na kariéru jako například finanční analytiky nebo investičními bankéři, v interním auditu, ujištění, nebo manažerské poradenství, nebo jako hlavními finančními úředníky, kontroloři, pokladníků, nebo v jiných funkcích ve finančním řízení.... [-]


MSc V Oboru Hospodářského Rozvoje A Růstu

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Švédsko Lund

Společný magisterský program hospodářského rozvoje a růstu (MEDEG) je na plný úvazek magisterský program organizovaný konsorciem, včetně tří špičkových evropských univerzit ve Španělsku, Velké Británii a Švédsku. [+]

Program přehled - MSc v oboru hospodářského rozvoje a růstu

Mistr je v ekonomickém rozvoji a růstu vlaky příští generaci analytiků, výzkumných pracovníků a odborníků v oblasti vývoje a růstu s vysokou schopností nezávislosti. Program kombinuje odbornost tří vysoce hodnocených evropských univerzit do společné platformě s předními učenci v ekonomii, ekonomické historii a demografii.

Odborných znalostí a zkušeností ze tří vysoce hodnoceny evropské univerzity

V tomto dvojím programu budete trávit první rok studia vývoje a mezinárodní ekonomiky, statistiky a dlouhým vývojem běh na obou Universidad Carlos III de Madrid nebo univerzitě v Groningenu. Druhý ročník se specializují na vývoj a růst, v souvislosti s otázkami, jako je komplexnost a rovnost, udržitelnosti a energie, inovací a lidského kapitálu, univerzity v Lundu.... [-]


MSc Hospodářský Růst, Populace A Rozvoj

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Švédsko Lund

Jsme světově proslulý pro náš výzkum v oblasti ekonomického růstu, počtu obyvatel a vývoj. Specializovat na hospodářských dějin, hospodářskému demografie či hospodářský rozvoj. [+]

Přehled programu

Tento program si klade za cíl prozkoumat obecnou historii výroby a distribuce, obyvatelstvo a životní úrovně, instituce a sociální organizace. Program nabízí znalosti pro provádění vyšetřování a analýzy týkající se změn v sociálních a ekonomických podmínek, za různých okolností.

Specializace stopy

Při uplatňování tohoto programu si vybrat jednu ze tří tratí:

Hospodářské dějiny Track Ekonomická demografie Track Hospodářský rozvoj Track

Znalost minulosti má zásadní význam pro pochopení dnešní svět a utváření budoucnosti. Ve stopě Hospodářské dějiny budete rozvíjet pokročilé vhled do dlouhodobého rozvoje společnosti. Tím, že kombinuje analytické nástroje z ekonomie a společenských věd s pochopení souvislostí podmínek v minulosti, budete umět používat nahromaděné lidskou zkušenost při řešení problémů proudu denně. Ústředními tématy studovány růstu, stagnace, krize a rozdělování zdrojů.... [-]


MSc in Economics

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Švédsko Lund

[+]

To vám dává pokročilé nástroje potřebné k uplatnění své znalosti a umožňuje komplexně analyzovat problémy v reálném světě.

Nabízíme kvalitní výuku výzkumnou aktivní fakulty. Různé úkoly a laboratoří, kde se praxe to, co se naučíte, zkracuje mezeru mezi své studium a přistání své první zaměstnání.

[-]

MSc in Entrepreneurship and Innovation

Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Švédsko Lund

[+]

Podnikání: New track Venture Stvoření je navržen tak, aby nástroje potřebné pro zahájení nových nezávislých podniků nebo pracovat v poradenských rolí nový podnik zakládání. To také dává absolventům praktické zkušenosti v oblasti výzkumu na trh, stejně jako nástroje aktivně pracovat na projektech v vysoce nejisté nebo rizikových tržnímu prostředí.

[-]

Magistr V Oblasti Financí

Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Švédsko Lund

Tento program vám poskytuje důkladné pochopení a školení v efektivní, identifikaci, analýzu a řešení komplexních finančních problémů. [+]

Program přehled - MSc v oboru Finance

Magisterský studijní program v oboru Finance Vás připravuje mezinárodní kariéru v sektoru finančních služeb, například v oblasti komerčního a investičního bankovnictví, pojišťovny a orgány dohledu, finanční funkce v soukromém i veřejném sektoru. Absolventi tohoto programu našli práci na finančních a nefinančních společností na celém světě.

Top 50 v žebříčku Financial Times Magisterské v oblasti financí na Lund University School of Economics a managementu je zařazen 32. na světě v žebříčku Financial Times pre-zážitkové programy 2016.

Tento program rozšiřuje své znalosti o všech hlavních oblastí finančního rozhodování. Získáte důkladné znalosti a školení, efektivní identifikace, analýza a řešení složitých finančních problémů.... [-]


MSc V Informačních Systémech

Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Švédsko Lund

Program je navržen tak, aby vám poskytl schopností a dovedností potřebných pro celou řadu náročných kariéry, které vyžadují integraci informačních systémů (IS) znalosti se silným znalosti globální podnikatelské prostředí. [+]

Přehled programu

Mistr je v informačních systémech poskytuje vynikajících pracovních příležitostí. Po ukončení studia můžete usilovali o kariéru po celém světě v pozicích, jako jsou: systémy architekt, IS / IT konzultant, IS projektant IS / IT projektový manažer, UX designer, obchodní a systémový analytik, podnikových procesů inženýr, systémový analytik a obchodní analytik , Nabízíme vám prvotřídní program, který vám poskytuje nástroje a dovednosti pro návrh, vývoj a implementaci systémů, které řeší významné organizační a společenské problémy.

Dozvíte se, jak informační a komunikační technologie mohou být použity k dosažení strategických cílů. Důraz je kladen na to, jak navrhnout a vyvinout moderních informačních systémů, které jsou mobilní a flexibilní k cílům a potřebám organizace. Získáte hlubší porozumění širším kontextu podnikání informačních systémů a jak by měly být navrženy tak, aby dosažení řádného technického výkonu a interakce vlastnosti, jako je použitelnost.... [-]


MSc V Oblasti Inovací A Prostorových Dynamiky

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Švédsko Lund

Tento magisterský program kombinuje oblasti hospodářského růstu, inovací a podnikání, setkání potřebu v analytické a plánovací činnosti pro schopnost sloučení znalosti o ekonomické modelování a roli inovací a podnikání s empirických důkazů o hospodářských změn v čase a prostoru. [+]

Přehled programu

Magisterský program v oblasti inovací a územního Dynamics umožňuje věnovat se kariéře jak na národních a mezinárodních institucí působících na ekonomický vývoj a inovace, jako je Evropská unie, OECD, Světové banky, Světové obchodní organizace, nevládní organizace, vlády a centrálních bank, nadnárodních společností a poradenství firmy.

V tomto programu budete mít k dispozici s teorií, konceptů a metod pro analýzu a lépe pochopit ekonomii, kořeny a hnacích sil růstu a inovací. Unikátní zaměření na prostorové dynamiky vám umožní získat přehled o tom, jak z oblasti hospodářského růstu a inovací souhry, rozvíjet a formovat ekonomiku a obchod v různých regionech a časových období.... [-]


MSc V Oboru Mezinárodní Ekonomie Se Zaměřením Na Čínu

Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Švédsko Lund

Tam je vysoká poptávka po absolventech s hluboké znalosti čínské ekonomiky a role Číny v asijsko-pacifické oblasti a globální ekonomiky. Tento program vám poskytne znalosti současných záležitostí čínské ekonomiky založené na metodách vyspělé ekonomiky a ekonomické historii. [+]

Přehled programu

Mistr je v mezinárodní ekonomii se zaměřením na Čínu umožňuje věnovat se kariéře v mezinárodně působících společnostech, různé oblasti finančního sektoru, jako jsou komerční banky, pojišťovny, burzy, vládní úřady a veřejnými institucemi.

Ve stále více globalizovaném hospodářství, tam je rostoucí potřeba pro ekonomy, kteří chápou dopady mezinárodních obchodních toků, investic a politik. Navíc vzestup Číny jako ekonomického supervelmoc má obrovské důsledky pro společnosti a země podobný. Tento program vám poskytne znalosti současných záležitostí čínské ekonomiky založené na metodách vyspělé ekonomiky a ekonomické historii.... [-]


MSc V Mezinárodním Marketingu A řízení Značky

Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Švédsko Lund

Program poskytuje podrobné znalosti o hlavních výzvách a otázkách týkajících se mezinárodního marketingu a řízení značky, které jsou důležité jak pro odborníky a výzkumné pracovníky. [+]

Přehled programu

Magisterský studijní program v mezinárodním marketingu a řízení značky Vás připravuje na kariéru v oblasti marketingu, strategie, značka a produktového managementu, prodeje a marketingový výzkum v organizacích v rozmezí od nadnárodních korporací do malých a středních podniků a nevládních organizací.

Tento program vám umožní vytvořit pokročilé úrovni akademické odborné znalosti v oblasti mezinárodního marketingu a řízení značky. Nabízíme vám s teorií, koncepcí a dovednosti potřebné k obsluze, budovat silné značky a úspěšně produktů na trhu a služeb v celé řadě dynamických a konkurenčním mezinárodním prostředí. Budete trénovat své schopnosti analyzovat společenské směny, trendy a jejich souhru se spotřebou a značek a získat dovednosti, které jsou nezbytné pro podniky, aby bylo možné vyvinout nové inovace, které zvyšují zisky a v ideálním případě zlepšení udržitelnosti stejně.... [-]


MSc V Mezinárodním Strategickém řízení

Campus forma 1 rok September 2018 Švédsko Lund

Tento program vám poskytuje znalosti a dovednosti o tom, jak rozpoznat tyto problémy a působit na ně, aby zajistily dlouhodobý úspěch. Dozvíte se, jak dělat rozhodnutí, která může zlomit, nebo firmu, ale i to, jak k jejich provádění. [+]

Přehled programu

MSc v mezinárodním strategickém řízení je jednoroční program pro bakaláře v oboru Business Administration, kteří se zajímají o to, jak analyzovat, formulovat a realizovat strategie a stát se vedoucí organizační vůdce.

Podnikání je stále více potýkají s problémy, které ohrožují současné obchodní modely, ale také představují obrovské příležitosti. Tento program vám poskytuje znalosti a dovednosti o tom, jak rozpoznat tyto problémy a působit na ně, aby zajistily dlouhodobý úspěch. Dozvíte se, jak dělat rozhodnutí, která může zlomit, nebo firmu, ale i to, jak k jejich provádění.

Nabízíme nejnovější poznatky do manažerské strategie prostřednictvím různých metod malého rozsahu výuky, zajistí vzrušující a náročné vzdělávací zkušenost. Klademe důraz na obě sofistikované vědecké poznatky a vazby s obchodní praxe. MSc v mezinárodním strategickém řízení kombinuje state-of-the-art výzkumu se silnými spojeními na postupy prostřednictvím průmyslových projektů, v nichž vědecké nástroje, se aplikuje na řešení problémů skutečného podniku. Program také nabízí možnost spojit Diplomová práce s přiřazením společnosti.... [-]


Magistr V Managementu

Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Švédsko Lund

Program je určen pro studenty, kteří již mají první titul v předmětu non-business / managementu, kteří chtějí rozvíjet klíčové manažerské dovednosti. Bez předchozí odborná praxe je nezbytné, ale očekává kandidáti mají silný zájem o řízení. [+]

Přehled programu

Kick-začněte řízení kariéry s naší titul magistra v oboru managementu, který bude vás proměnil z ambiciózního absolventa do úspěšného manažera. Naučíte se uplatnit dovednosti, které získáte v celé řadě oblastí, včetně marketingu, strategického řízení, obchodní poradenství a organizační rozvoj.

Tento intenzivní jeden-rok plný úvazek program připravuje nedávné, non-business absolventy pro širokou škálu kariéru v managementu. Důraz na dovednosti se studenty nad rámec teorie a do srdce problémům se správou reálného života. Budete upřesnit a stavět na vašich komunikace, týmové spolupráce a prezentační dovednosti prostřednictvím individuální a skupinové práci, a rozvíjet své odborné dovednosti v rozhodování, řešení problémů, analýza a kritické reflexe.... [-]


Magistr V řízení Lidí, Znalostí A Změny

Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Švédsko Lund

Tento program vám poskytne lepší pochopení různých výzev, kterým čelí cvičit manažer a poradce jak z teoretických a praktických hledisek. [+]

Přehled programu

Magisterský studijní program v řízení lidí, znalostí a změna umožňuje pokračovat v kariéře v oblastech, jako jsou manažerské konzultační služby, strategií, lidských zdrojů a všeobecné správy.

Chcete-li mít změna vyžaduje dobré vedení. Tento program vám poskytne lepší pochopení různých výzev, kterým čelí cvičit manažer a konzultant. Má solidní kombinaci obou důkladné obchodní znalosti a znalosti lidských zdrojů.

Program vychází z mezinárodně uznávaných výzkumných oblastí přednášejících na programu. Patří mezi ně oblasti řízení znalostí v organizacích, identitu, organizační kultury, a vedení a změny. Zejména program klade důraz na strategickou povahu současných problémů spojených s řídícími organizacemi a práce. Naučíte se, jak aplikovat teoretické koncepty, modely a nástroje na řešení reálných problémů, jak se mohou objevit v organizacích.... [-]


MSc V Architektuře

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Švédsko Lund

Lund University School of Architecture vytváří kreativní architekty s schopnost identifikovat a řešit problémy v oblasti architektury a infrastruktury. Program je jak umělecké a akademické a poskytuje komplexní školení v oblasti řešení problémů Prostorová tvorba a teoretické otázky. [+]

Přehled programu

Dnešní svět je stále více globálně propojeny a připojeny, což nabízí nové výzvy pro architekturu. Tyto výzvy se týkají vše od zhuštění měst a udržitelnost, na ohrožení v souvislosti s mimořádnými událostmi a životní prostředí. Lund University, který se nachází v dynamickém Kodaň-Malmö regionu, je dobře známý pro jeho schopností a znalostí, a nabízí vynikající zdroje pro studium těchto záležitostí v širším kontextu. Program kombinuje osvědčené postupy s pokročilým výzkumem, čímž se vzdělávat studenty, aby se stal vysoce kvalifikovaných odborníků, kteří jsou konkurenceschopné na mezinárodní úrovni. Výuka obsahuje teoretické i praktické projekty, jejichž cílem je najít budoucí zaměřené na řešení reálných problémů. Na programu je mezinárodní spolupráce, stejně jako lokálně aktivní profesionály. Proces pracovního / učení se skládá ze směsi workshopů, Kritické zásahy, konzultace s pozvanými hosty (mezinárodní i místní) a delší projektů, které budou vystaveny do veřejné publikum. Cílem magisterského programu v architektuře jsou: nabídnout široké vzdělání v oblasti architektury s možností specializací v rámci tří hlavních oblastí (Advanced architektonického návrhu, prostorové experimentu a lidská Shelter / Urban Space) poskytnout studentům dovednosti, aby mohla projevit mezinárodně uznávaný schopnost jednat v náročném ale nejisté budoucnosti související s globalizací a extrémních situacích. Struktura programu... [-]


Magisterský Program V Udržitelné Městské Designu

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Švédsko Lund

Making rostoucí světovou města zdravý, atraktivní a udržitelný je výjimečný výzvou. Lund University, který se nachází v dynamickém regionu Öresund [+]

Přehled programu

Making rostoucí světovou města zdravý, atraktivní a udržitelná je výjimečný výzvou. Lund University, který se nachází v dynamickém regionu Kodaň-Malmö, je světová jednička v oblasti vyvažování městské hospodářský růst a rozvoj životního prostředí a nabízí vynikající zdroje pro studium různých aspektů udržitelnosti a designu.

Magisterský program v udržitelné městské designu na Vysoké škole architektury má dobře zavedenou pověst pro vývoj humanistické moderní design, který podporuje obyvatelnost, budování společenství a sociální udržitelnost. Kreslení na osvědčených postupech a pokročilého výzkumu do městské formy, kvality městského a udržitelnost, magisterský studijní program produkuje vysoce kvalifikované odborníky, schopné reagovat na výzvu, udržitelné městské designu jako produktivní a úspěšných jedinců, kteří jsou kreativní, bystrý a intelektuálně odborníkům v jejich přístupu k profese a jejich praxe.... [-]


Magisterský Studijní Program V Oblasti řízení Rizika Katastrof A Změny Klimatu

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Švédsko Lund

Program nabízí kombinaci praktických a teoretických poznatků s výrazným zaměřením na interakci mezi studenty a pedagogické pracovníky, stejně jako s důležitými aktéry v rámci tohoto oboru. [+]

Přehled programu

Trend zvyšující se katastrof a související ztrátou je vskutku globálním problémem. Měnící se globální riziko krajiny v důsledku procesů, jako je změna klimatu, urbanizace a rostoucí složitosti moderní společnosti představuje velké výzvy pro udržitelný rozvoj, a je třeba se zabývat. Rostoucí počet vlád a mezinárodních organizací na vědomí, že je nutné zvýšit úsilí v oblasti řízení rizika katastrof a přizpůsobení se změně klimatu s cílem vytvořit bezpečné a udržitelné společnosti.

Magisterský studijní program v oblasti řízení rizik katastrof a přizpůsobení se změně klimatu má podporu od významných národních a mezinárodních institucí, např agentur OSN, Červeného kříže / Červeného půlměsíce, nevládní organizace a vnitrostátní orgány.... [-]


MSc in Embedded Electronics Engineering

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Švédsko Lund

[+]

Důraz je kladen na aplikovaných studií v oblasti digitálních integrovaných obvodů, analog / RF IC design a smíšené konverze signálu / data IC design.

Kariérní vyhlídky

Po absolvování tohoto programu budete připraveni na kariéru, nebo dalších výzkumných studií, obvodů a systémů se zaměřením na VLSI designu. Jediným účelem této změny je, aby název lépe odráží obsah programu.

[-]

Magisterský Program V Energeticky Efektivních Budov A životního Prostředí Designu

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Švédsko Lund

Tento magisterský program bude poskytovat s znalosti, dovednosti a kompetence o energeticky úsporné, projektování staveb na životní prostředí v chladném podnebí. Lund University, je mezinárodně proslulý pro vysoce kvalitní výzkum související s energeticky úsporných budov. [+]

Přehled programu

Budovy jsou zodpovědné za velkou část naší globální spotřeby energie. Spotřeba energie je ve skutečnosti hlavní determinantou globální působností budovy na životní prostředí, s ohledem na jeho celkovou životnost.

Lund University, je mezinárodně proslulý pro vysoce kvalitní výzkum související s energeticky úsporných budov. Naše odbornost je zaměřen na celé budovy pohledu, který odpovídá za obyvatele potřeby, stejně jako jejich pohodlí a zdraví. Univerzita je pokročilý výzkum a jeho blízké vazby na stavebnictví, vytváří výborný základ pro silnou magisterském studijním programu se do značné míry unikátní zaměřením na oblast stavebnictví.... [-]


Magisterský Program V Potravinářském Inovacích A Designu Výrobků

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Švédsko Lund

Erasmus Mundus magisterský program v oboru potravin inovace a produktového designu (EMM-FIPDes) je dva roky akademický program v oblasti potravinářské vědy a vývoje produktů, provozované AgroParisTech (Francie), společně s DIT (Irsko), UNINA (Itálie), a Lund University. [+]

Přehled programu

Společný evropský magisterský program v oboru potravin inovací a produktového designu (FIPDes) je dva roky akademický program v oblasti potravinářské vědy a vývoje produktů, provozované Université Paris Saclay a AgroParisTech (Francie), společně s DIT (Irsko), UNINA (Itálie ), a Lund University. V FIPDes magisterských si klade za cíl zajistit evropský rozměr ve znalostech oblasti výzkumu a vývoje potravin a je velmi důležité jak pro EU i třetích zemí, studenty, kteří chtějí být zaměstnáni v zemědělsko-potravinářském odvětví a pití. Tento program byl schválen Evropskou komisí v roce 2010 a byla zahájena v roce 2011.

Moduly Program / kurzy Semestr 1: Food Science and Technology, udržitelnost, R & D Project Management. Semestr 2: Kulinářské Inovace, Business Tvorba, Marketing. Specializace: Semestry 3 a 4: Food Design and Engineering, zdravé potraviny Design, Food Design obalů a logistika, magisterský studijní projekt. Kariérní vyhlídky ... [-]

MSc V Oboru Potravinářské Technologie A Výživy

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Švédsko Lund

Zaměřeno na studenty, kteří se chtějí dozvědět více o jídlo a kteří chtějí pracovat s inovativními budoucích potraviny, například jako součást řešení hlavních zdravotních otázkách, jako je podvýživa a obezita. [+]

Přehled programu

Tento program je zaměřen na studenty, kteří se chtějí dozvědět více o jídlo a kteří chtějí pracovat s inovativními budoucích potraviny, například jako součást řešení hlavních zdravotních otázkách, jako je podvýživa a obezita. Program se vztahuje na návrh a výrobu potravin s přínosy pro zdraví. Dozvíte se o věcech, jako jsou potraviny chemie, potravinářství, povrchové a koloidní chemie, mikrobiologie, výživy a analýzy potravin.

Program je úzce spjat se potřebám trhu a tam je silný důraz na technické vědy. Během svého studia se setkáte nejen předních světových výzkumných pracovníků v rámci oddělení, ale také hostující přednášející z různých potravinářských společností pracuje s, například, vývoj produktů a marketing. Naše odkazy místnímu průmyslu jsou silné, a naše zaměření na inovace je vysoká; mnoho z našich výzkumníků převedeny výsledků výzkumu do úspěšných podnikatelských podniků, jako je Oatly, Optifreeze, PROBI a řešit.... [-]


MSc V Oboru Požární Bezpečnosti Staveb

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Švédsko Lund

Požární bezpečnost inženýrství je multidisciplinární obor, který vyžaduje hluboké znalosti navrhování budov a stavebnictví, termo-chemické procesy spojené na oheň růstu [+]

Přehled programu

Mezinárodní Master of Science v požární techniky bezpečnosti (IMFSE) je dvouletý vzdělávací program v rámci programu Erasmus +. Tento magisterský program je organizován společně:

Univerzita v Gentu, Belgie (koordinátor) Lund University, Švédsko The University of Edinburgh, Velká Británie

Tyto tři přední evropské výzkumné univerzity s doplňujícími odbornými znalostmi v oblasti požární bezpečnosti staveb (SZZ) spojí s hlavním cílem vytvořit vzdělávací program, který definuje požadované znalosti pro profesionální požární bezpečnosti inženýra, který je schopen vyvinout výkon založil design ( PBD). Tři IMFSE univerzity jsou přední evropské instituce v oblasti požární bezpečnosti, které by oba vzdělávací programy a výzkum na vysoké úrovni. Ghent se zaměřuje na obecné FSE, Lund je uznáno v obvodových požárních dynamiky, CFD modelování, lidské chování při požáru a evakuaci a směrem metod hodnocení rizik a Edinburgh je vývojář prvního osnov strukturální požární bezpečnosti staveb.... [-]


MSc V Oblasti Logistiky A řízení Dodavatelského řetězce

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Švédsko Lund

Program poskytuje studentům prostředky, myšlení a dovednosti potřebné k budování úspěšné kariéry v globální logistiky a řízení dodavatelského řetězce. Naše kurzy jsou navrženy tak, aby studentům i solidní teoretické znalosti a "hands-on" praktické zkušenosti, a mnoho vlastností hostující přednášející z průmyslu, jakož i příležitostí pro studenty na návštěvu a spolupráci se společnostmi na úkoly. [+]

Přehled programu

Cílem programu je poskytnout studentům zdrojů, myšlení a dovednosti nezbytné pro budování úspěšné kariéry v globální logistiky a řízení dodavatelského řetězce. Naše kurzy jsou navrženy tak, aby studentům obě dobrých teoretických znalostí a "hands-on" praktických zkušeností. Nabízejí také mnoho funkce hostující přednášející z průmyslu, jakož i příležitostí pro studenty k návštěvě a práci s firmami na úkoly. Program má multidisciplinární přístup k navrhování, plánování a řízení dodavatelských řetězců a logistických strategií, sítí, procesů a systémů. Studenti se učí řešení problémů techniky, které mohou být použity pro kvantitativní i kvalitativní modely, jako jsou případové studie, projektové práce, obchodní her a simulací.... [-]


MSc in Water Resources Engineering

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Švédsko Lund

[+]

To jsou otázky, budeme zkoumat s našimi studenty, stejně jako mnoho dalších problémů, jako je čištění odpadních vod, hospodaření s vodou bouře, pobřežních hydrauliky a modelování hydrologických procesů.

Společnost byla založena v roce 1666, Lund University je jedním z nejstarších v severní Evropě, nejširší a nejlepších univerzit.

Zažijte jiný způsob učení v zemi hodnocena jako druhá nejlepší na světě poskytnout vysokoškolské vzdělání. Skupinová práce a neformální mezi učitelem a žákem vztahy usnadnit úroveň hloubkové učení.

Univerzita se nachází ve městě Lund - okouzlující a kompaktní univerzitní město v jižním Švédsku, pouze 35 minut od Kodaně. Město je známé pro svou pulsující života studenta a je domovem mnoha předních světových výzkumných pracovišť i mezinárodních společností.... [-]


Magisterský Program V Bezdrátové Komunikace

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Švédsko Lund

[+]

Byla založena v roce 1666, Lund University je jedním ze severní Evropy je nejstarší, nejširší a nejlepší univerzity.

[-]

Magisterský Program V Oblasti řízení A Politiky životního Prostředí

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Švédsko Lund

Tento program připravit studenty na mezinárodní prostředí zaměřené kariéry nebo s průmyslem a orgány veřejné správy. [+]

Přehled programu

Jak může být posouzena problémy životního prostředí? Jak se firmy a organizace práce s cílem předcházet a řešit problémy v oblasti životního prostředí? Jak je kontrola vykonávaná nad společností a jednotlivců, orgánů veřejné moci?

Z praktického hlediska v podstatě v tom, že začíná změna v realitě dneška, naši studenti jsou vyzváni, aby rozvíjet profesní dovednosti, znalosti a sítí v úzké spolupráci s okolní společnosti.

Interdisciplinární Program Masters v řízení životního prostředí a politika si klade za cíl připravit studenty na kariéru nebo s průmyslem a orgány veřejné správy. Předměty, jako je organizace a řízení společností, technických systémů ve firmách a ve společnosti, ekonomiky životního prostředí, právo životního prostředí, politiky životního prostředí a udržitelná spotřeba jsou integrovány. Program je založen na zaměření na průmysl / organizací a politických / orgány veřejné moci.... [-]


Magistr V Oblasti životního Prostředí Vědy, Politiky A Managementu

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Švédsko Lund

MESPOM je společný program v environmentálních věd, politiky a managementu provozovaných čtyř předních evropských a dva severoamerické univerzity. Připravuje studenty pro identifikaci a implementaci řešení složitých problémů udržitelnosti životního prostředí, a to zejména v mezinárodním kontextu. [+]

Přehled programu

Program přehled MESPOM je společný program v environmentálních věd, politiky a managementu provozovaných čtyř předních evropských a dvou severoamerických univerzit. Studenti studují v nejméně tři ze šesti konsorcia univerzit a po absolvování se uděluje společný titul. Spojuje to nejlepší z vynikajících partnerských institucí a nabízí on-site vhled do různých kulturách s různými režimy v oblasti životního prostředí, MESPOM připravuje studenty pro identifikaci a implementaci řešení složitých problémů, udržitelnost životního prostředí, a to zejména v mezinárodním kontextu. Mnohostranná vzdělávací cesta také vytváří jedinečnou platformu pro síť zářivé absolventů, který charakterizuje tento program. ... [-]


Magisterský Program V Oblasti životního Prostředí A Přírodních Věd Udržitelnosti

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Švédsko Lund

Tento program se zaměřuje na komplexní životního prostředí a udržitelnosti výzvy a různé přístupy jak pro pochopení a řízení těchto strategicky z lokálního na globální úrovni. [+]

Přehled programu

Chcete pracovat se složitými výzvami udržitelnosti (například změna klimatu, bezpečnosti potravin, ztráta biologické rozmanitosti) od místní až globální úrovni. Pak program Lumes je to, co hledáte. V návaznosti na znalosti a zkušenosti studentům již disponují, důraz je kladen na pochopení současné společenského vývoje vzory a environmentální problémy, které vytvářejí, jakož i na přístupy k formulování strategií pro budoucí udržitelné drah. Lumes nebude soustředit na odbornou přípravu lékařů; Základem programu je více interdisciplinární a komplexní pohled pro pochopení interakcí mezi sociálními, ekonomickými a environmentálními systémů v různých prostorových a časových škálách.... [-]


MSc V Asijských Studií

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Švédsko Lund

Cílem tohoto interdisciplinárního programu je poskytnout našim studentům s pokročilou znalostí o současných problémech v Asii. [+]

program přehled

Program Masters v asijských studií na univerzitě v Lundu je populární program a největším programem Masters v asijských studií v severní Evropě. Naši studenti oceňují skutečně mezinárodní milieu se spolužáky z velkého počtu zemí a učitelů, kteří jsou usazeni odborníky na Asii, v různých disciplínách ve společenských vědách.

Cílem tohoto interdisciplinárního programu je poskytnout našim studentům s pokročilou znalostí o současných problémech v Asii. Studenti získají znalosti o současných asijských společností a jsou schopny se specializovat, na základě regionální, tematické a disciplinární zaměření si zvolí. Většina našich studentů provádět terénní práci v asijské země podle jejich volby. Studenti mají možnost být spojen s jedním z našich partnerských univerzit v Číně (Peking University), Japonsku (Waseda University), jihovýchodní Asii (Kebangsan University) a Indie (Tata institutu sociálních věd). ... [-]


MSc in Development Studies

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Švédsko Lund

[+]

Vyzkoušejte jiný způsob učení v zemi hodnocena jako druhá nejlepší na světě v poskytování vysokoškolského vzdělání.

Město je známé pro svou pulsující života studenta a je domovem mnoha předních světových výzkumných pracovišť i mezinárodních společností.

Více se dozvíte na www.lunduniversity.lu.se

[-]

Magistr V Evropské Záležitosti

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Švédsko Lund

Magisterský program pro evropské záležitosti zajišťuje přípravu pro profesionální kariéru jako správce, analytik nebo rozhodovací pravomocí ve veřejném i soukromém sektoru, na úrovni místní, regionální, národní nebo mezinárodní úrovni. [+]

Přehled programu

Nabízíme jedinečnou kombinaci kurzů, které pokrývají taková témata jako evropské správě věcí veřejných, práva EU, jednání EU, Evropa a mezinárodní politické ekonomie a společné zahraniční a bezpečnostní politiky EU. Kromě získání teoretické znalosti o tématu, Vám nabízíme pro přemostění teorii do praxe tím, že k tomu příležitost 10 týdenní stáž kurz na organizaci dle Vašeho výběru. Studenti se v současné době zapsaní do programu mají stáže v Evropské komisi a v různých organizací zabývajících se úsilí o konzultačních a lobování v Bruselu.

Znalosti a dovednosti získané v rámci programu:

Důkladné pochopení právního rámce evropské integrace Důkladné pochopení politických procesů EU Důkladné pochopení politiky EU v různých oblastech, včetně zahraničního obchodu a zahraniční a bezpečnostní politiky Pokročilé analytické a metodické dovednosti. Kariérní vyhlídky ... [-]

MSc in Global Studies

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Švédsko Lund

[+]

Chcete-li skutečně globální zkušenosti ve třídě, kde můžete začít svůj mezinárodní síť, Lund University je skvělá volba, aby zvážila.

[-]

MSc V Oboru Ekologie člověka - Kultura, Sílu A Udržitelnost

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Švédsko Lund

[+]

Zažijte jiný způsob učení v zemi hodnocena jako druhá nejlepší na světě poskytnout vysokoškolské vzdělání.

Univerzita se nachází ve městě Lund - okouzlující a kompaktní univerzitní město v jižním Švédsku, pouze 35 minut od Kodaně. Město je známé pro svou pulsující života studenta a je domovem mnoha předních světových výzkumných pracovišť i mezinárodních společností.

Více se dozvíte na www.lunduniversity.lu.se

[-]

MSc V Oboru Sociální Geografie, Urbanistických Studií

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Švédsko Lund

Humánní geografie pokrývá široké spektrum témat - od krajin s globalizací. Rozsah předmětu je taková, že vám dá vynikající vědecké základny, které lze snadno kombinovat s dalšími akademickými předměty. [+]

Přehled programu

Magisterský studijní program v humánní geografie je dvouletý mezinárodní program se zaměřením na kulturní, ekonomické, sociální a politické aspekty lidské činnosti od zřetelně geografických hledisek. Proč nerovnoměrné zeměpisné oblasti mezi lidmi, čtvrtí, měst, regionů a zemí rozvíjet? Jak se procesy globalizace a lokalizace ovlivnit firmy a odvětví, lidi a místa? Co pohání geografické změny - a jsou geografických takové změny sociálně a environmentálně jen? Co mohou vlády, společnosti, nevládní organizace, aktivisté a další aktéři na všech úrovních udělat, aby řešit velké výzvy naší doby? Jedná se o druh otázek lidských geografové zeptat a adresa.... [-]


MSc V Oblasti Mezinárodního Rozvoje A řízení

Campus forma Denní studium September 2018 Švédsko Lund

Mistr Lund University of Science v mezinárodní rozvoj a řízení je 2 roky interdisciplinární a mezinárodní program pro studenty, kteří chtějí podporovat kariéru v mezinárodní rozvojové spolupráce nebo pokračovat v akademické kariéře v této oblasti. [+]

Přehled programu

LUMID je dvouletý interdisciplinární program zaměřený na mezinárodní rozvoj a řízení. Program nabízí studentům jedinečnou kombinaci teoretických znalostí a aplikovaného výzkumu metod a manažerské dovednosti, které se týkají celé řadě rozvojových oblastí a výzev. Tyto různé aspekty mezinárodního výzkumu, vývoje a praxe jsou integrovány do programu kurzy, studentské stáže s mezinárodními organizacemi, práce v terénu, výzkum a vývoj praktického semináře. Naši studenti tráví první akademický rok programu na akademické půdě, přičemž sleduje jejich stáže a terénní práce v rozvojových kontexty v průběhu druhého roku. ... [-]


MSc V Oboru Mediální A Komunikační Studia

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Švédsko Lund

Zaměření tohoto mezinárodního magisterského studijního programu je na otázku a pochopit globální mediální struktury a procesy v moderním životě. Naše výuka je založena na mezinárodní odborné znalosti v oblasti demokracie, participace a sociální média; pohlaví, zdraví a společnost; publikum a populární kultura; děti a digitálních médií. [+]

Přehled programu

Zaměření tohoto mezinárodního magisterského programu je na otázku a pochopit globální mediální struktury a procesy v moderním životě. Media může být výchozím bodem k pochopení globální události, jako je zpravodajství environmentalismu a přírodních katastrof, politické kultury a sociálních hnutí, nebo představivosti a vyprávění v populární kultuře. Média mohou být také výchozím bodem k pochopení běžných každodenních povahu sociální interakce s obrazovkou kultury a mobilní média, veřejné a soukromé sféry, v lokální a globální prostředí. Role médií v současné politice, společnosti a kultury je všeobjímající. Jsme svědky revoluce v komunikaci - tištěná média, film, televizi a rozhlas, fotografie, mobilní a sociální média jsou kontinuální přítomnost v našem každodenním životě. Studie o záležitostech mediálních pochopení znalosti, lidi a moc v našich zkušeností společenského života.... [-]


Mgr. Psychologie

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Švédsko Lund

Master of Science programu v programu Psychologie poskytuje specializaci a šířku v oblasti psychologie a nabízí vynikající základ pro další výzkum v rámci různých oborů psychologie. Všimněte si, že tento program nevede k licenci jako klinický psycholog. [+]

program přehled

Master of Science programu v oboru psychologie poskytuje specializace a šíři v oblasti psychologie. Cílem tohoto programu je poskytnout vám magisterský titul pevně umístěný v aktuálním výzkumu a nabízí široké příležitosti kariéry. Máte možnost výběru kurzů se specializací v různých oblastech psychologie v rámci programu. Vyučovacím jazykem je angličtina.

Program se skládá z celkem 120 kreditů, včetně diplomové práce 30 kreditů. Po ukončení programu se uděluje určitá míra Master of Science (dva roky) v psychologii.

Všimněte si, že program není vede k licenci jako klinický psycholog.

Přečtěte si více o tomto programu na www.lunduniversity.lu.se/Psychology~~pobj... [-]


MSc in Service Management, Retail

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Švédsko Lund

[+]

Proč Lund University?

Společnost byla založena v roce 1666, Lund University je jedním z nejstarších v severní Evropě, nejširší a nejlepších univerzit. Zařadil mezi světové top 100 univerzit v QS Ranking 2016/2017, univerzita je # 1 volba pro zahraniční studenty přijíždějící do Švédska - jeden ze světově nejvíce inovativní, kreativní a demokratických zemích.

Chcete-li skutečně globální zkušenosti ve třídě, kde můžete začít svůj mezinárodní síť, Lund University, je skvělá volba, aby zvážila. Zažijte jiný způsob učení v zemi hodnocena jako druhá nejlepší na světě poskytnout vysokoškolské vzdělání. Skupinová práce a neformální mezi učitelem a žákem vztahy usnadnit úroveň hloubkové učení.... [-]


MSc in Service Management, Supply Chain Management

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Švédsko Lund

[+]

Zařadil mezi světové top 100 univerzit v QS Ranking 2016/2017, univerzita je # 1 volba pro zahraniční studenty přijíždějící do Švédska - jeden ze světově nejvíce inovativní, kreativní a demokratických zemích.

Chcete-li skutečně globální zkušenosti ve třídě, kde můžete začít svůj mezinárodní síť, Lund University, je skvělá volba, aby zvážila.

[-]

MSc V Oboru řízení Služeb, Cestovního Ruchu

Campus forma Denní studium September 2018 Švédsko Lund

Program Magisterský v Service Management, cestovní ruch, je unikátní program pro ty, kteří chtějí studovat průmyslu příslušné řízení služeb a vedení na pokročilé úrovni. [+]

Přehled programu

Magisterský program v Service Management je unikátní program pro studenty, kteří hledají průmysl relevantní znalosti o řízení a vedení v sektoru služeb. Pokročilá Program Úroveň předmětu kombinuje hluboké znalosti odvětví služeb, výzkumné prostředí, břitu, a až do datových profesionálních aplikací. Když se přihlásili do programu magisterského in Management Service vybrat jednu ze tří různých specializací: prodejny, Supply Chain Management nebo cestovního ruchu. Výuka probíhá v angličtině a máme studenty z celého světa.

Rysy specializaci v oblasti cestovního ruchu

Odvětví cestovního ruchu je jedním z nejrychleji rostoucích průmyslových odvětvích, kde jsou odhodlány jedinci, kteří se mohou vyvinout a vést servisní operace, ve vysoké poptávce. S magisterský program v oboru Service Management, cestovního ruchu, budete mít in-hluboké znalosti o mezinárodním cestovním ruchu z multidisciplinárního pohledu, které kombinují prvky managementu, marketingu, společenských a humanitních věd. Budete také získat hlubší znalosti strategického řízení, plánování, řízení projektů, a podnikání.... [-]


MSc in Social Studies of Gender

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Švédsko Lund

Program Magisterský v sociálních studií Pohlaví je interdisciplinární společenské vědy programu. [+]

Hlavními odpovídá major v bakalářském stupni.

[-]

MSc in Sociology of Law

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Švédsko Lund

[+]

Univerzita se nachází ve městě Lund - okouzlující a kompaktní univerzitní město v jižním Švédsku, pouze 35 minut od Kodaně.

[-]

MSc V Oboru Strategické Komunikace

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Švédsko Lund

Máte zájem o kariéru v oblasti public relations, komunikace značky a interní komunikace? Chcete se stát strategickým komunikační manažer? Tento program vám vystavuje na nejnovější výzkum v oblasti strategické komunikace. [+]

program přehled

Chcete zlepšit své schopnosti řešit složité otázky a přijímání rozhodnutí týkajících se organizace značky, image a pověsti? Myslíte si, mají komunikační dovednosti, jakož i schopnost řízení a chtějí je dále rozvíjet? Máte zájem o kariéru v oblasti public relations, komunikace značky a interní komunikace? Chcete se stát strategickým komunikační manažer?

Pokud vaše odpověď zní "ano", Master of Science programu v strategickém sdělení je program pro vás!

Mistr Lund University of Science v strategickém sdělení se zaměřuje na rozvoj nezávislé, kritické a kreativní komunikace stratégů s vůli a odhodlání k práci a uspět na nejvyšších úrovních řízení.... [-]


Magistr V Politiky A řízení Dobrých životních Podmínek

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Švédsko Lund

Tento program vám nabízí širokou škálu znalostí a dovedností určených pro řízení a správu sociálních služeb. Major v oboru politologie, sociální práce a sociologie. [+]

Přehled programu

Díky jedinečné kombinaci pohledy z politologie, sociální práce, sociologie a ekonomie, tento program vám nabízí širokou škálu znalostí a dovedností určených pro řízení a správu sociálních služeb. Kurzy jsou založeny na komparativní přístup s důrazem na rozdíly a podobnosti mezi jednotlivými zeměmi, správních úrovních a oblastech politiky, včetně perspektivy Evropské unie.

Znalosti a dovednosti získané v rámci programu:

In-hluboké znalosti režimů dobrých životních podmínek zvířat v různých částech světa Základní pochopení veřejné ekonomiky, vedení a řízení ve vztahu ke službám sociální péče Schopnost aplikovat techniky pro hodnocení veřejných a soukromých sociálních programů Pokročilé analytické a metodické dovednosti. ... [-]

MSc V Oboru Astrofyziky

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Švédsko Lund

Tento strukturovaný dvouletý program vám nabízí možnost dozvědět se o vesmíru a uplatnit své znalosti z fyziky v pulsující a rychle se rozvíjejícím oblasti vědy. [+]

Přehled programu

Tento strukturovaný dvouletý program vám nabízí možnost dozvědět se o vesmíru a uplatnit své znalosti z fyziky v pulsující a rychle se rozvíjejícím oblasti vědy. První semestr je vynaloženo na základních astronomických hřišť, včetně hvězdné struktury a vývoj a galaktických dynamiky. Ve druhém semestru, budete začít pracovat na projektu studia pod vedením mezinárodně pokládaný profesory, a tento projekt pokračuje přes tři semestry. Budete také brát další čtyři kurzy rozšíření své znalosti z nejzajímavějších oblastí moderních astrofyziky, jako exoplanet a raného vesmíru.

Kariérní vyhlídky Ačkoli mnoho z našich studentů dál dělat PhD v astronomii, naším cílem je naučit dovednostem, které jsou také široké použití mimo akademickou obcí. Chcete-li dát představu o možnostech, které vám můžeme zmínit, že někteří studenti našeho bývalého vysokoškolského dělají nebo udělali doktoráty na Univerzitě v Cambridge, Heidelberg University a Evropské jižní observatoře. Bývalí absolventi pracují na Sony, švédské obrany Research Institute (FOI), jako učitelé středních škol a na rozvoj další generace přístrojů na obrázek sítnice v lidském oku. ... [-]

MSc V Atmosférických Věd A Biogeochemické Cykly

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Švédsko Lund

Program je multidisciplinární a nabízí všestranné vzdělání v atmosférických věd, učil předními vědci v oboru. To vám poskytne hlubší pochopení obecné atmosférické vědy, biogeochemické cykly, a procesy v země-ekosystému atmosféru interakcí. [+]

Přehled programu

Program je multidisciplinární a nabízí všestranné vzdělání v atmosférických věd, učil předními vědci v oboru. To vám poskytne hlubší pochopení obecné atmosférické vědy, biogeochemické cykly, a procesy v země-ekosystému atmosféru interakcí. Budete získat znalosti o široké škále témat v oblastech, jako jsou fyzické jevy, atmosférické chemie, meteorologie, fyzické geografie a ekologie. Dozvíte se také, jak používat moderní výpočetní a laboratorní metody založené a získat zkušenosti v oblasti měření v terénu a provozu.

Kariérní vyhlídky

Jako absolvent MSc v atmosférických věd a biogeochemické cykly, budete mít možnost pracovat v oblasti environmentálního managementu, poradenství, modelování klimatu a výzkum jak v národním i mezinárodním kontextu.... [-]


MSc V Oboru Bioinformatiky

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Švédsko Lund

Bioinformatika je široký předmět, ve kterém biologie, lékařství, počítačová věda a statistiky proplétají. [+]

Přehled programu

Bioinformatika je široký předmět, ve kterém biologie, lékařství, počítačová věda a statistiky proplétají. Základem pro bioinformatiku je obrovské množství biologických sekvenčních dat získaných z genomických studií a strukturní biologie a uložených ve velkých databázích. Výpočetní biologie také zahrnuje matematické modelování biologických systémů.

Zvláštní rysy programu:

Kombinace pokročilý výzkum s přípravou současných technik, jakož i vývoj nových softwarových nástrojů Úzkými vazbami na výzkum v mezinárodním prostředí Proteomika, genomika a Transkriptomika data budou analyzovány a kombinovat získat globální porozumění organismu nebo skupin organismů. ... [-]

MSc V Biologii, Ekologie živočichů

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Švédsko Lund

V tomto programu v Animal Ecology se naučíte, jak analyzovat a pochopit evoluční procesy na úrovni genů, jednotlivců a populací. [+]

Přehled programu

Na magisterském programu v Animal Ecology se naučíte, jak analyzovat a pochopit evoluční procesy na úrovni genů, jednotlivců a populací. Dosáhnete dovednosti při analýze a pochopení toho, jak evoluční a ekologické procesy tvoří vzhled, fyziologii a chování zvířat. Dozvíte se také, jak analyzovat náklady a přínosy různých zvláštností a jak jsou optimalizovány tak, aby tvořit reprodukční a přežití strategie. Nabízíme vynikající výzkumné prostředí, zejména v tématech, jako je migrace zvířat, molekulární ekologie, historie života kompromisů, odpor nemoci v přírodních populací a hostitelských-parazit interakcí. Budete používat moderní hřiště a laboratorní metody ve studiích ekologických a evolučních otázkami aplikovaných na zvířatech v základním výzkumu, stejně jako aplikovaný výzkum ochrany účely. Zvláštní důraz je kladen na ptáky, jako modelových systémů.... [-]


MSc V Biologii, Vodní Ekologie

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Švédsko Lund

Tento magisterský program má dvě specializace; Limnology a mořské ekologie. Poskytuje znalosti o současných teorií a modelů vodních ekosystémů, vztah mezi [+]

Přehled programu

Tento magisterský program má dvě specializace; Limnology a mořské ekologie. Poskytuje znalosti o současných teorií a modelů vodních ekosystémů, vztah mezi povodí, atmosféra, jezer a potoků, interakce mezi lidstvem a vodních ekosystémů a hospodaření s vodou. Praktický výcvik v laboratoři a metodiky pole je také zdůrazněno ..

Zvláštní rysy programu: Úzká spolupráce s výzkumnými skupinami na state-of-the-art vědecké přístupy k aktuálním tématům ochrany životního prostředí Odvození pokyny pro udržitelné řízení rybolovu Hands-on laboratorních cvičeních a posuzování rizik v ekotoxikologických otázkách ve vodním prostředí Navrhování projektů obnovy vodních povodí. Kariérní vyhlídky ... [-]

MSc V Biologii: Zachování Biologie

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Švédsko Lund

V magisterském programu v biologii ochrany, se dozvíte, jak používat moderní ekologie a genetiky v rámci řízení a obnovu, stejně jako ve studii ztráty biologické rozmanitosti. [+]

Přehled programu

Na programu magisterského v biologii ochrany, se naučíte, jak používat moderní ekologie a genetiky v rámci řízení a obnovu, stejně jako ve studii ztráty biologické rozmanitosti.

Rysy programu: Globální a regionální aspekty biodiverzity a restaurování ekologii Populační ekologie jako nástroj v praktické ochraně biologii Analytické metody v biologii ochrany Úzkými vazbami na výzkum v mezinárodním prostředí Kariérní vyhlídky

Jsou potřebné a zaměstnaný u nejrůznějších vládních a nevládních organizací, kromě soukromých poradenských firem a výzkumných agentur profesionálové biologie ochrany. Magisterský program také poskytuje základ pro pokračování studia na doktorské úrovni.... [-]


MSc V Biologii, Obecně

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Švédsko Lund

Program valné mistry v biologii vám dává možnost navrhnout osobní studijní plán. Můžete si vybrat ze zhruba 30 pokročilé kurzy v biologii. [+]

Přehled programu

Obecný Magisterský program biologie vám dává možnost navrhnout osobní studijní plán. Můžete si vybrat ze zhruba 30 pokročilé kurzy v biologii. Máme výborné zázemí pro práci v laboratoři a provádění experimentů v terénu. Exkurze a laboratorní práce jsou nedílnou součástí většiny našich kurzů biologie na Lund University.

Zvláštní rysy programu: Široká nabídka kurzů pokrývají předměty z buněčné a molekulární biologie na organismic biologie a ekologie Úzkými vazbami na výzkum v mezinárodním prostředí Rozsáhlé zkušenosti v nabídce kurzů v angličtině a dobře vyvinuté výměnné studentské programy Integrace teoretických analýz se silným trénink laboratorní dovednosti a práci v terénu Svoboda navrhnout vlastní studijní program a specializace Kariérní vyhlídky ... [-]

MSc V Biologii, Plant Science

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Švédsko Lund

Máte-li zájem o ekologii rostlin, systematiky, evoluce a biologická rozmanitost - to je program pro vás. [+]

Přehled programu

Pochopení mechanismů, které utvářejí a upravit rostliny rozmanitosti má zásadní význam pro všechny biologických disciplín. Máte-li zájem o ekologii rostlin, systematiky, evoluce a biologická rozmanitost - to je program pro vás.

Dozvíte se o mechanismech, které se podílejí na vývoji nových druhů rostlin a faktory, které řídí rozmanitost rostlin a distribuci rostlinných druhů. Přijdeš k pochopení způsobu, jakým systémy páření a struktuře obyvatelstva vliv tok genu a genetické rozmanitosti v rostlinách. Zde se dozvíte o tom, jak rostliny v interakci s jinými organismy a jejich schopnost přizpůsobit se změnám životního prostředí. Ve stejné době, získáte praktické zkušenosti z ekologického a systémové metodologie.... [-]


Mgr Z Chemie

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Švédsko Lund

Získat pokročilou úroveň teoretických a praktických znalostí a dovedností v různých oborů v rámci oboru chemie. [+]

Přehled programu

Tento program vám poskytuje příležitost získat pokročilé úrovně teoretické a praktické znalosti a dovednosti v různých oborů v rámci oboru chemie.

Prostřednictvím řady pokročilých kurzů a magisterskému projektu nebo projektů, dostanete příležitost se specializovat v některém z oborů Chemie je:

analytická chemie organická chemie anorganická chemie biochemie molekulární biofyzika fyzikální chemie chemická fyzika teoretická chemie

Ty jsou zastoupeny na Přírodovědecké fakultě přes KILU (katedry chemie na Lund University). Magisterský studijní projekt musí odpovídat alespoň 30 ECTS kreditů.... [-]


MSc V Oboru GIS A Pozorování Země Pro Modelování A řízení V Oblasti životního Prostředí

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Švédsko Lund

Geo-informační vědy a pozorování Země pro modelování a řízení v oblasti životního prostředí je nezbytné pro otázky rozvoje na celém světě. Tento úspěšný program je vyučován světové třídy fakult v pěti zemích: Island, ve Velké Británii, Švédsku, Polsku a Nizozemí. [+]

*Poznámka! Jedná se o společný evropský magisterský studijní program (dříve Erasmus Mundus)

Program přehled

Geo-informační vědy a pozorování Země pro modelování a řízení v oblasti životního prostředí je zásadní pro otázkách rozvoje na celém světě. Prostorová data, jako jsou mapy a globálních databází, stejně jako satelitní snímky hrát ústřední roli při hledání spolehlivých informací pro scénáře studií a životaschopné politiky v oblasti životního prostředí. Znalosti a dovednosti v této oblasti bude proto i nadále zásadní význam pro průmysl, vlády a nevládní organizace.

Program má trvání 22 měsíců a je vyučován světové třídy fakult v pěti zemích: Island, ve Velké Británii, Švédsku, Polsku a Holandsku. Zatímco tráví čas v nejméně dvou z pěti zemí a studovat v multikulturním prostředí, budou studenti získat cenné poznatky o akademické, sociální a kulturní rozmanitosti severní a střední Evropy. Na dokončení studia budou dostávat více MSc titul z konsorcia univerzit ... [-]


MSc V Oboru Geologie, Geologické Podloží Geologoy

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Švédsko Lund

Program zahrnuje téměř všechny aspekty podloží geologie, například mineralogie, igneous, a sedimentárních petrology, Geochronology a datování technik, geochemie, strukturní geologie sedimentů, paleontologie, paleoekologii a evoluci života. [+]

Přehled programu

Program zahrnuje téměř všechny aspekty podloží geologie, například mineralogie, igneous, a sedimentárních petrology, Geochronology a datování technik, geochemie, strukturní geologie sedimentů, paleontologie, paleoekologii a evoluci života. Jeho cílem je poskytnout studentům širokou škálu geologických poznatků, vystavení oblastech na špici výzkumu a důkladné pochopení praktických aplikacích podloží geologie. Čtyři 15-kreditní kurzy tvoří základ programu: 1.Sedimentary geologie a Basin analýza 2.Magmatic petrologie, geochemie a Geochronology 3.Metamorphic petrologie a strukturní geologie 4.Evolution biosféry, paleoekologii a paleontologie.... [-]


Mcs V Geologii, Kvartérní Geologie

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Švédsko Lund

Program zahrnuje téměř všechny aspekty kvartérní geologie, například ledové sedimentologie a geomorfologie, Geochronology a datování technik, palaeoclimatology, historie zalednění, mořské geologie a palaeoceanography paleoekologii, paleolimnologie a palaeoenvironmental analytických technik. [+]

Program zahrnuje téměř všechny aspekty kvartérní geologie, například ledové sedimentologie a geomorfologie, Geochronology a datování technik, palaeoclimatology, historie zalednění, mořské geologie a palaeoceanography paleoekologii, paleolimnologie a palaeoenvironmental analytických technik. Jeho cílem je poskytnout studentům širokou škálu geologických poznatků, vystavení oblastech na špici výzkumu a důkladného pochopení praktických aplikací kvartérní geologie. Čtyři 15-kreditní kurzy tvoří základ programu: 1.Glacial Sedimentologie - procesy, sedimenty a Landform systémy 2.Palaeoecological metody a analýzy životního prostředí 3.Global a Regionální Námořní geologie 4.Quaternary Klima a zalednění historie... [-]


Magistr V Oblasti Geomatiky

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Švédsko Lund

Geomatika zahrnuje získávání, správu a analýzu jevů s prostorové referenci. Prostorová analýza najde aplikace v mnoha oblastech, jako je zdravotnictví [+]

Přehled programu

Geomatika zahrnuje získávání, správu a analýzu jevů s prostorové referenci. Prostorová analýza najde aplikace v mnoha oblastech, jako je zdraví, životní prostředí, územní plánování, geologie, archeologie a agronomie. Tento program má za cíl poskytnout znalosti v prostorové analýzy pro aplikace v oblasti životního prostředí. Zahrnuje studium geografické informační systémy (GIS), dálkového průzkumu Země a fyzické geografie. Modely a teorie pro pochopení zemské klima a ekosystémy jsou integrovány s znalostí pro shromažďování informací o životním prostředí pomocí dálkového snímání, ukládání informací v databázích a teorií za GIS.... [-]


Magistr V Matematické Statistiky

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Švédsko Lund

Mistr je v matematické statistiky poskytuje široké spektrum nástrojů a metod pro manipulaci s náhodnými jevy vyskytující se ve vědeckých [+]

[-]

MSc in Mathematics

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Švédsko Lund

[+]

Budete mít také dostatečné znalosti při uplatňování matematiky hledat zaměstnání v průmyslu, s vládními agenturami a dalšími organizacemi, které pracují s matematickými problémy.

Proč Lund University?

Byla založena v roce 1666, Lund University je jedním ze severní Evropy je nejstarší, nejširší a nejlepší univerzity. Zařadil mezi světové top 100 univerzit v QS Ranking 2016/2017, univerzita je # 1 volba pro zahraniční studenty přijíždějící do Švédska - jeden ze světově nejvíce inovativní, kreativní a demokratických zemích.

Chcete-li skutečně globální zkušenosti ve třídě, kde můžete začít svůj mezinárodní síť, Lund University, je skvělá volba, aby zvážila. Zažijte jiný způsob učení v zemi hodnocena jako druhá nejlepší na světě poskytnout vysokoškolské vzdělání. Skupinová práce a neformální mezi učitelem a žákem vztahy usnadnit úroveň hloubkové učení.... [-]


Magistr V Molekulární Biologii, Lékařské Biologie

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Švédsko Lund

[+]

Více informací o tomto programu na www.lunduniversity.lu.se/Molecular-Biology-Medical

Proč Lund University?

Společnost byla založena v roce 1666, Lund University je jedním z nejstarších v severní Evropě, nejširší a nejlepších univerzit. Zařadil mezi světové top 100 univerzit v QS Ranking 2016/2017, univerzita je # 1 volba pro zahraniční studenty přijíždějící do Švédska - jeden ze světově nejvíce inovativní, kreativní a demokratických zemích.

Chcete-li skutečně globální zkušenosti ve třídě, kde můžete začít svůj mezinárodní síť, Lund University, je skvělá volba, aby zvážila. Zažijte jiný způsob učení v zemi hodnocena jako druhá nejlepší na světě poskytnout vysokoškolské vzdělání. Skupinová práce a neformální mezi učitelem a žákem vztahy usnadnit úroveň hloubkové učení.... [-]


MSc V Oboru Molekulární Biologie, Mikrobiologie

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Švédsko Lund

Magisterský program v mikrobiologii nabízí vysoce konkurenční vzdělání v moderní mikrobiologii a poskytuje vám nástroje a znalosti potřebné pro úspěšnou kariéru v této vzrušující oblasti. [+]

Přehled programu

Tento program nabízí vysoce konkurenční vzdělání v moderní mikrobiologie. Molekulární biologie a genomiky proměnily toto téma, a zdůraznila, že zásadní význam mikroorganismů ve většině aspektů biologie, z ekologie do medicíny. Tento program sahá od využití mikrobiálních modelových organismů k pochopení funkce a evoluce buněčných procesů na obrovský význam mikrobů v biotechnologii, potravinářském a farmaceutickém průmyslu, hygiena, biotechnologie, životního prostředí atd. Hodně z tohoto potenciálu je stále neprozkoumané a program poskytuje nástroje a znalosti pro kariéru v této vzrušující oblasti.

Zvláštnosti programu :... [-]


MSc in Molecular Biology, Molecular Genetics and Biotechnology

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Švédsko Lund

[+]

Tento program vám poskytne solidní základy pro doktorské studium.

Proč Lund University?

Společnost byla založena v roce 1666, Lund University je jedním z nejstarších v severní Evropě, nejširší a nejlepších univerzit. Zařadil mezi světové top 100 univerzit v QS Ranking 2016/2017, univerzita je # 1 volba pro zahraniční studenty přijíždějící do Švédska - jeden ze světově nejvíce inovativní, kreativní a demokratických zemích.

Chcete-li skutečně globální zkušenosti ve třídě, kde můžete začít svůj mezinárodní síť, Lund University je skvělá volba, aby zvážila. Zažijte jiný způsob učení v zemi hodnocena jako druhá nejlepší na světě poskytnout vysokoškolské vzdělání. Skupinová práce a neformální mezi učitelem a žákem vztahy usnadnit úroveň hloubkové učení.... [-]


MSc V Oboru Molekulární Organizování Záležitost

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Švédsko Lund

Tento program vám poskytuje širokou a základní znalosti v oboru fyzikální chemie, s důrazem na oblasti povrchové a koloidní chemie, nanochemie a měkké kondenzované hmoty. [+]

[-]

MSc in Physical Geography and Ecosystem Analysis

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Švédsko Lund

[+]

Přečtěte si více o programu: www.lunduniversity.lu.se/Physical-Geography-Ecosystem-Analysis~~HEAD=pobj

Proč Lund University?

Společnost byla založena v roce 1666, Lund University je jedním z nejstarších v severní Evropě, nejširší a nejlepších univerzit. Zařadil mezi světové top 100 univerzit v QS Ranking 2016/2017, univerzita je # 1 volba pro zahraniční studenty přijíždějící do Švédska - jeden ze světově nejvíce inovativní, kreativní a demokratických zemích.

[-]

MSc V Biologickém Fyziky A Výpočetní Biologii

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Švédsko Lund

Katedra astronomie a teoretické fyziky nabízí program v biologickém fyziky a výpočetní biologie, který kombinuje pevnou základnu kurzů v teoretické a matematické fyzice, s kurzy v jiných předmětech přijaté na příslušná oddělení, jako je fyzika, chemie a biologie. [+]

Přehled programu

Proč by fyzik studium biologie? Jako ve skutečnosti, že již mají nějakou dobu. Mnoho slavných fyzici, takový jako Richard Feynman, Wolfgang Pauli, Niels Bohr, Max Delbrück a Erwin Schrödinger abychom jmenovali alespoň některé, měl hluboké zájmy v biologických problémů a některé dosáhlo významného pokroku na konkrétních oblastech, jako je molekulární biologie.

Biologie se stále více stává kvantitativní vědy a má řadu zásadně nevyřešených problémů na dosah ruky, například jak biomolekul přijmou svůj specifický tvar, jak jsou vzájemně propojeny v buňkách a jak buňky se rozdělí a komunikovat. Metody teoretické fyziky, mimo jiné statistické metody, modelování a simulace, může poskytnout silnou sadu nástrojů pro blížící se mnohé z těchto problémů.... [-]


Msc Ve Fyzice, Obecně

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Švédsko Lund

Jako magisterský student v oboru Všeobecné fyziky budete součástí živé vědecké komunity zapojené do experimentů na významných mezinárodních výzkumných zařízeních a nejmodernějších laboratořích na místě. Se také provádí špičkové teoretické studie. [+]

Přehled programu

Co když uspokojení vaší zvědavosti může být vaším úkolem? Na Katedře fyziky v Lundu můžete být zvědaví a tvůrčí a zároveň si strategicky zvolit svou kariéru. Fyzikové ve městě Lund studijních předmětů, včetně těch nejmenších částmi hmoty, rozhraní mezi živými buňkami a elektroniky, jak vytvořit čistšího životního prostředí a jak se vyléčit rakovinu. Současně, oni jsou uspokojení jejich zvědavost. Jako magisterského studenta stanete se součástí živé výzkumné komunity zabývající se pokusy na významných mezinárodních výzkumných zařízeních a ve state-of-the-art laboratoří na místě. Se také provádí špičkové teoretické studie.... [-]


Msc Ve Fyzice, Vědy O Materiálech

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Švédsko Lund

Magisterský program v materiální vědě vás naučí studovat důležité vlastnosti materiálů spektroskopií, difrakcí a mikroskopií. Umožňuje kombinovat teoretické a výpočetní studie s experimentálními přístupy. [+]

Přehled programu

Materiály tvoří vše kolem nás a jejich vlastnosti jsou rozhodující pro výkon jakéhokoli systému nebo zařízení, kde jsou používány. Téměř každý aspekt moderní společnosti se dotkne technologií vyrobený možný pokroky v materiálu. Mobilní telefony, katalyzátory, světelné diody (LED), solární články, optická vlákna a inteligentní okenní materiály jsou všechny příklady moderní technologie založené na přizpůsobených materiálech. Vzhledem k tomu, že vlastnosti materiálu (které určují jeho funkci) jsou určeny jak strukturou, tak složkami a způsobem, jakým je materiál sestaven, studium materiálů zahrnuje mnoho různých přístupů. Věda o materiálech je ve své podstatě multidisciplinární a často se opírá jak o teoretické modelování, tak o experimentální charakterizaci.... [-]


Msc Ve Fyzice, Nanoscience

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Švédsko Lund

Interdisciplinární magisterský program v oblasti nanoscience je součástí NanoLund, jednoho z předních světových výzkumných center v oblasti nanověd. Budete v interakci s nejmodernějším výzkumem v celém programu. [+]

Přehled programu

Na nanometrovém měřítku je rozdíl mezi disciplínami, jako je fyzika, chemie a biologie, méně jasný. Charakteristickým znakem pro nanotechnologie je tedy vysoký stupeň interdisciplinarity. Program Nanoscience na univerzitě v Lundu má svou vědeckou základnu ve fyzikálním popisu fenoménů nanometrů, ale kromě nanofyziky se můžete v závislosti na vašem pozadí a zájmech rozhodnout, že se specializujete na oblasti, jako je nanoelektronika, věda o materiálech nebo biofyzika.

Program je součástí společnosti NanoLund, jedné z předních světových výzkumných center v oblasti nanověd. Budete v interakci s nejmodernějším výzkumem v celém programu, počínaje prvním semestrem a budováním projektu Master. Navíc tím, že s využitím bohatství kurzů nabízených Lund University, budete moci prozkoumat interdisciplinární charakter nanovědy.... [-]


Msc Ve Fyzice, Fyzika částic

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Švédsko Lund

Divize částicové fyziky na Lundské univerzitě se účastní dvou hlavních experimentů: ATLAS a ALICE. Budete mít příležitost sledovat průběh těchto dvou experimentů a aktivně se podílet na analýze dat. [+]

Přehled programu

Jaké jsou základní složky záležitosti a jaké síly působí na ně? Fyzika částic je předmětem, který se zabývá základními principy řídícími náš svět: síly a složky. Toto pojetí je formulováno matematicky jako teorie (dříve nazývané zákony přírody). Předmět se vyvíjí experimentálním výzkumem a vývojem teorií a modelů. Dnes je naše chápání je popsán teorií standardního modelu, který má výjimečnou prediktivní moc, ale je neúplný. Zkoumáme předpovědi standardního modelu a usilovat úplnější porozumění, tedy mimo standardní model. V praxi jsme provedli výzkum v oblasti globálních experimentálních spolupráce. V současné době jsou tyto pokusy jsou prováděny především na urychlovači LHC v CERN.... [-]


Msc Ve Fyzice, Fotonika

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Švédsko Lund

Magisterský program ve fotonice nabízí vzdělávání v hlavních oblastech fotoniky: inženýrství, komunikace, diagnostika a technologie komponent. Získáte hluboké znalosti a zkušenosti s některými hlavními fotonickými aplikacemi. [+]

Přehled programu

Fotonika je věda a technologie generování, ovládání a detekce světla. Fotonika má pro naši společnost stále větší význam, jak dokládá Nobelova cena za rok 2009 a 2014 v oblasti fyziky. Komunikace s optickými vlákny, která se spoléhá na optická vlákna kombinovaná s několika dalšími fotonickými zařízeními, tvoří páteř dnešní informační technologie. Světelné diody poskytují jasné a energeticky úsporné bílé žárovky pro zítřejší osvětlení. Náš program nabízí vzdělávání v hlavních oblastech fotoniky: inženýrství (generace a manipulace se světlem), komunikace (přenos informací pomocí optických a mikrovlnných technik), diagnostika (využití světla v průmyslu, zdravotnictví atd.) A komponentová technologie nanophotonika, optoelektronika, solární články atd.). Náš program poskytuje hlubší znalosti optiky a laserové techniky, praktické zkušenosti optická konstrukce, praktické zkušenosti v optiky a laserové laboratoři a in-hluboké znalosti některých hlavních fotonických aplikací (např komunikace nebo Biofotonika).... [-]


Msc Ve Fyzice, Teoretická Fyzika

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Švédsko Lund

V tomto magisterském programu si můžete vybrat ze studia nejmenších složek hmoty a jejich vzájemných vztahů v rámci teoretické fyziky vysokých energií, stejně jako fyziky jader a pevných látek v matematické fyzice. [+]

Přehled programu

Chcete porozumět vnitřnímu fungování přírody z teoretického hlediska? Na katedře astronomie a teoretické fyziky nabízíme spolu s katedrou fyziky v Lundu široký program zahrnující širokou škálu témat teoretické a matematické fyziky. Můžete si vybrat z studia nejmenších složek hmoty a jejich vzájemných vztahů v rámci teoretické fyziky vysokých energií, stejně jako fyziky jader a pevných látek v matematické fyzice. Ve všech případech dostanete solidní základ teoretických znalostí potřebných k vypracování nové modely a lépe pochopit, jak funguje příroda.

Jako magisterský student se stanete součástí živé vědecké komunity zabývající se špičkovými teoretickými studiemi. Začněte studium tím, že budete mít řadu kurzů, někteří z nich jsou obecní, někteří více specializovaní a máte spoustu volnosti při přizpůsobování vlastních studií. Program uzavírá projekt Master v rámci jedné z výzkumných skupin.... [-]


Msc Ve Vědě O Bílkovinách

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Švédsko Lund

Tento magisterský program zkoumá molekulární struktury a funkční mechanismy proteinů. Budete zvládat metody klonování, exprese a čištění proteinů a specializované techniky pro analýzu proteinů. [+]

Přehled programu

Pochopení bílkoviny je zásadní pro pochopení a řešení jak lékařských a biotechnologických problémy na molekulární úrovni. Tento program zkoumá molekulární struktury a funkční mechanismy velkého počtu proteinů. Absolventi programu osvojí metody Klonování, exprese a čištění proteinů, a množství specializovaných technik pro analýzu proteinů. Budou také moci využít a pochopit primární vědecké publikace, a mají schopnost samostatně plánovat, provádět a kriticky vyhodnocovat experimenty.

V prvním ročníku se studenti řídí pokročilé kurzy biochemie, biofyziky a molekulární biologie. Ve druhém roce, oni si vyberou jeden nebo dva projekty v oblasti vědy bílkoviny, které mohou být prováděny na univerzitě nebo ve společnosti s příslušnou oblastí výzkumu. Účast na seminářových sériích, kariérovém vzdělávání a rozvoji dalších obecných dovedností je rovněž podporována během druhého ročníku studia.... [-]


Msc Ve Vědě Založené Na Radiaci Synchrotronu

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Švédsko Lund

Tento magisterský program vám poskytuje dostatečné možnosti pro interakci s uživateli synchrotronového záření z různých oborů, jako je fyzika, chemie, lékařství, biologie a geologie, a umožňuje vám přístup k laboratoři urychlovače. [+]

Přehled programu

Tento program vám nabízí dostatečné možnosti pro interakci s uživateli synchrotronového záření. Tito uživatelé pocházejí z různých oborů, jako je fyzika, chemie, biologie, medicíny a geologie. Magisterský studijní program vám poskytne praktické zkušenosti z akcelerátoru laboratoři. Program zahrnuje specializované kurzy fyziky urychlovače a vědy založené na radiaci synchrotronu. Projekt magisterského studia se uskutečňuje v laboratoři MAX IV Laboratory, národní laboratoři elektronických akcelerátorů, kde budete úzce spolupracovat s výzkumnou skupinou. Zbývající kurzy mohou být vybrán v rámci nebo Přírodovědecké fakulty Fakulty strojní. To znamená, že jste částečně schopni navrhnout svůj magisterský titul.... [-]


Magistr

LLM V Evropském A Mezinárodním Daňovým Právem

Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Švédsko Lund

Program Magisterský v evropské a mezinárodní daňové právo nabízí jedinečnou kombinaci odborných kurzů v přímých i nepřímých daní, se zvláštním zaměřením na právo EU, který byl navržen, aby splňovaly požadavky trhu pro řezání-hrana znalosti o multi-jurisdikčních daňových otázkách [+]

Přehled programu

Daně jsou v srdci mnoha rozhodnutí v podnikatelskou sférou a vládou. Ve světě, kde obchod je globální, znalost pouze pro domácí pravidel je nedostatečná. S naší magisterský program v oboru evropského a mezinárodního daňového práva budete moci na pomoc podnikům a institucím působit v celosvětovém kontextu s právním rámcem Evropské unie v centru pozornosti.

Evropská unie je jedním z největších a nejvýznamnějších světových ekonomik. Zájemci o podnikání v rámci členských států EU musí znát daňové předpisy a praxi příslušných zákonů. V tomto programu získáte hlubší porozumění právním systému Evropské unie a jak daňové zákony vnitřního trhu EU, pracovat v přeshraniční kontextu. Dále se dozvíte, jak najít a použít EU a mezinárodní právní materiál.... [-]


Magisterský Program V Biotechnologii

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Švédsko Lund

Biotechnologie je celosvětově rozšiřuje prostor s ohledem jak na výzkum a výrobu, a Lund University je jedním z předních univerzit na světě s několika renomovaných vědců. [+]

program přehled

Biotechnologie je celosvětově rozšiřuje prostor s ohledem jak na výzkum a výrobu. Vývoj v této oblasti má potenciál významně přispět k udržitelnější společnosti a má dopad na otázky, jako je zdravotnictví a farmacie, výroby potravin, čištění odpadních vod a dalších otázkách životního prostředí, jakož i výrobu chemikálií. Lund University je jedním z předních univerzit na světě v oblasti biotechnologie, a je domovem několika světoznámých vědců a mají hluboké znalosti a obětavých učitelů. Máme silné vazby na průmysl - od velkých nadnárodních společností až po menších místních operací, které nesou z výzkumu v rámci našich vlastních odděleních. ... [-]


Msc V Molekulární Biologii, Obecně

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Švédsko Lund

Tento magisterský program se skládá z kurzů, které prohloubí a rozšíří vaše vzdělání v moderní molekulární biologii a souvisejících tématech. Můžete si navrhnout vlastní vzdělání se specializací svých preferencí. [+]

Přehled programu

Molekulární biologie poskytuje nástroje a základ znalostí, které jsou stále důležitější ve všech aspektech biologie, medicíny a molekulární genetiky. Tento magisterský program nabízí kurzy, které prohloubí a rozšíří své vzdělání v moderní molekulárně orientované biologii a souvisejících tématech. Obecný program v molekulární biologii vám nabízí příležitost navrhnout vlastní vzdělání se zaměřením, které dáváte přednost. K dispozici je široká škála kurzů. Dostanete návod, jak sestavit vhodný program, který splňuje požadavky na získání titulu a poskytne vám odpovídající vzdělávání a školení.

... [-]

Ma V Jazyce A Lingvistice, Moderní řečtina

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Švédsko Lund

Univerzita Lund nabízí jedinečnou příležitost pro pokročilé studium jazyků a lingvistiky na magisterské úrovni. Budete mít přístup k nejmodernějším zdrojům pro výzkum a vzdělávání. [+]

Přehled programu

Univerzita Lund nabízí jedinečnou příležitost pro pokročilé studium jazyků a lingvistiky na magisterské úrovni. V centru pro jazyky a literaturu budete mít přístup k nejmodernějším zdrojům pro výzkum a vzdělávání.

Budete studovat společně se studenty z řady různých oborů specializace, jako jsou angličtina, francouzština, němčina, řečtina, řečtina, řečtina, latina, rumunština, španělština, švédština / skandinávské jazyky, rétorika, kognitivní sémiotika, fonetika a obecná lingvistika.

Všichni studenti magisterského studia se účastní povinných kurzů společných pro všechny specializace a současně prohloubí své znalosti ve vlastních kurzech oboru. Program tak kombinuje širokou a zdravou základnu v pokročilé lingvistice se zkušenostmi ve vaší vlastní specializaci.... [-]


MM in Music, Recorder

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Švédsko Lund

[+]

Přehled programu Proč Lund University?

Byla založena v roce 1666, Lund University je jedním ze severní Evropy je nejstarší, nejširší a nejlepší univerzity. Pořadí mezi 100 nejlepších světových univerzit v QS Rankings 2017/2018 je univerzita první volbou pro mezinárodní studenty přicházející do Švédska - jedna z nejvíce inovativních, tvůrčích a demokratických zemí světa.

Chcete-li skutečně globální zkušenosti ve třídě, kde můžete začít svůj mezinárodní síť, Lund University je skvělá volba, aby zvážila. Zažijte jiný způsob učení v zemi, která je jednou z nejlepších na světě při poskytování vysokoškolského vzdělávání. Skupinová práce a neformální vztahy mezi učitelem a žákem usnadnit hloubkové úrovně vzdělávání.... [-]


MM in Music, Vocal and Drama Studies

Campus forma Denní studium September 2018 Švédsko Lund

[+]

Přehled programu Proč Lund University?

Byla založena v roce 1666, Lund University je jedním ze severní Evropy je nejstarší, nejširší a nejlepší univerzity. Pořadí mezi 100 nejlepších světových univerzit v QS Rankings 2017/2018 je univerzita první volbou pro mezinárodní studenty přicházející do Švédska - jedna z nejvíce inovativních, tvůrčích a demokratických zemí světa.

Chcete-li skutečně globální zkušenosti ve třídě, kde můžete začít svůj mezinárodní síť, Lund University je skvělá volba, aby zvážila. Zažijte jiný způsob učení v zemi, která je jednou z nejlepších na světě při poskytování vysokoškolského vzdělávání. Skupinová práce a neformální vztahy mezi učitelem a žákem usnadnit hloubkové úrovně vzdělávání.... [-]


MSc V Oboru Sociologie

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Švédsko Lund

Magisterský program Sociologie umožňuje rozvíjet kritické myšlení, analytické dovednosti a schopnost provádět společenské analýzy a získávat specializované znalosti sociologie. [+]

Přehled programu

MSc v sociologii připravuje studenty pro doktorské studium v ​​sociologii, stejně jako pro pokročilou profesionální práci v sociologických dotazech a komunitním plánování. Program umožňuje studentům značnou volnost výběru kurzů podle zájmu a budoucích potřeb. Program umožňuje studentům rozvíjet kritické myšlení, analytické dovednosti a schopnost provádět společenské analýzy, stejně jako získat odborné znalosti sociologie. Po dokončení programu, jsou studenti uděleny titul Master of Science (120 kreditů) se specializuje na sociologii.

V rámci programu získávají studenti :

• znalost a porozumění v sociologii, zahrnující jak široké znalosti oboru, tak značný stupeň odborných znalostí v určitých oblastech oboru, jakož i specializovaný pohled na aktuální výzkumné a vývojové práce... [-]


MSc V Sociální Antropologii

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Švédsko Lund

Magisterský program v sociální antropologii poskytuje studentům silně výzkum-založený magisterský titul. Používá hluboké a široké perspektivy pro pochopení společenských společenství a kultury jako soudržného celku. [+]

Přehled programu

MSc v sociální antropologii poskytuje studentům silně výzkum-založený magisterský titul.

Program kombinuje hluboké znalosti předmětu se širšími perspektivami a vazbami na širší společnost. MSc v sociální antropologii používá hluboké a široké perspektivy k pochopení společenských společenství a kultury jako soudržný celek.

Program poskytuje specializaci ve vědeckém přístupu, který je zásadní pro studenty zaměřené na studium doktorského studia, ale který je také významný pro pokročilou práci jako politický nebo operační důstojník v organizacích a činnostech na různých úrovních.

Program dále poskytuje studentům rozšířené teoretické perspektivy, rozšířené znalosti kvalitativní metodologie, dovednosti přizpůsobit se měnícímu se pracovnímu životu a schopnost přispívat k rozvoji ve společnosti a pracovním životě.... [-]


Videos

Presentation Film

Contact

Lunds Universitet

Adresa, 1. řádek Paradisgatan 2
SE-223 50 Lund, Švédsko
Website http://www.lunduniversity.lu.se/
Telefonní číslo +46 46 222 00 00