Luleå University of Technology - Department of Computer Science, Electrical and Space Engineering

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Provádíme špičkový výzkum a vzdělávání se silným experimentálním a aplikovaným profilem.

Na našem katedře můžete studovat magisterské programy v informatice a strojírenství, kosmickém inženýrství a fyzice a elektrotechnice. Máme také programy v oblasti počítačového inženýrství, systémových věd a inovací digitálních služeb. Kromě toho máme několik mezinárodních magisterských programů, například v oblasti vesmírné a informační bezpečnosti.

Katedra informatiky, elektrotechniky a kosmického inženýrství má 160 zaměstnanců, z toho 60 studentů PhD a 55 učitelů a výzkumných pracovníků.

Katedra provádí špičkový výzkum a vzdělávání se silným experimentálním a aplikovaným profilem v oblasti vestavěných systémů, průmyslové elektroniky, řídicí techniky, informatiky, distribuované výpočetní techniky, kosmické technologie, kosmické a atmosférické vědy

Najdete nás na kampusu v Luleå, na vesmírném kampusu v Kiruně a na kampusu ve Skellefteå.

137039_lulea.jpg

© Ústav výpočetní techniky, elektrotechniky a kosmického inženýrství, divize kosmické technologie Kiruna Space Campus, se svolením Gerrit Holl

Luleå University of Technology je přední technická univerzita a náš výzkum si klade za cíl poskytnout příležitosti a nástroje pro budování atraktivní a udržitelné společnosti. Na základě přírodních zdrojů, jako jsou obnovitelné zdroje energie, rudy, minerály, lesy a voda, vyvíjíme systémy, technologie a organizace, které lidem umožňují žít dobrý život.

Vítejte na švédské vesmírné univerzitě.

Další informace o našem výzkumu; budování miniaturizovaných satelitů a vývoj kosmických technologií a to, jak se naši vědci podílejí na hledání života na Marsu.

Místa

Luleå

Adresa, 1. řádek
University Campus
97187 Luleå, Norrbotten County, Švédsko

Skellefteå

Adresa, 1. řádek
Forskargatan 1
93187 Skellefteå, Västerbotten County, Švédsko

Kiruna

Adresa, 1. řádek
Rymdcampus,
Bengt Hultqvist väg 1

98192 Kiruna, Norrbotten County, Švédsko

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium