Přečtěte si oficiální popis

Proč studovat na Linnaeus University

Linnaeus University je moderní univerzita pojmenovaná po Carla Linnaeusovi - nejslavnějším a světově proslulém švédském vědci posledních několika století, který se narodil v regionu Småland, kde se nachází univerzita.


Nejdůležitější důvody ke studiu na Linnaeus University

 • Komplexní univerzita, která nabízí 40 programů a 500 kurzů v angličtině, na bakalářské i magisterské úrovni.
 • Od roku 2014 jsme hostitelskou letní akademií - mezinárodní, interkulturní a interdisciplinární studijní prostředí, jedinečné svého druhu ve Švédsku.
 • Na Linnaeus University máte možnost růst jako osoba. Učební prostředí je charakterizováno výukovým a výzkumným personálem v těsné blízkosti studentů.
 • Nezisková veřejná univerzita akreditovaná švédskou vládou s 31 000 studenty.
 • Silný mezinárodní profil s 750 partnerskými univerzitami ve více než 60 zemích.
 • Velká komunita mezinárodních studentů. Každý rok přijíždí studovat více než 1 600 studentů z přibližně 60 zemí.
 • Výzkumná univerzita s právem zaměstnávat s právem zaměstnávat doktorandy. Výzkum zahrnuje vše od studia trhu práce a problematiky sociálního zabezpečení až po podnikání, biologickou vědu, vodní ekologii a dřevařské a energetické technologie.
 • Unikátní a úzká spolupráce s IKEA - největší nábytkářskou společností na světě, založená v Älmhult v Småland.
 • Aktivní studentský život s programy přátel a přátelských rodinných projektů, které studentům pomohou zapojit se do švédských a dalších mezinárodních studentů, stejně jako do švédských rodin.
 • Vysoce oceněná prostředí školního areálu, kde se Linnaeus University mezi 1 a 2 v budovách areálu, v areálu areálu a v příjemných místech v ISB (International Student Barometer) 2014.
 • Na Linnaeus University je příroda hned za rohem, což přispívá k vysoké kvalitě života. Växjö byl kdysi prohlášen za "nejzelenější město v Evropě" a Kalmar je okouzlující středověké město ležící u Baltského moře.


Toto je Linnaeus University

Na adrese Linnaeus University je 34 000 registrovaných studentů

Linnaeus University se nachází ve Växjö a Kalmaru a nabízí 150 programů a 2000 předmětů. Můžete studovat různé předměty v oblasti umění a humanitních věd, zdraví a věd o životech, společenských vědách, přírodních vědách, technologiích a podnikání a ekonomice. Existuje také řada různých vzdělávacích smluv, jako je školení ředitelů a policejní vzdělávání.

Výzkum na Linnaeus University je vysoce kvalitní, národní i mezinárodní, a pokrývá širokou škálu disciplín. Zvláště významný je výzkum prováděný v našich nejmodernějších výzkumných prostředích - v našich centrech Linnaeus University . V rámci těchto center se zkoumá vše od ekologie a evoluce až po diskriminaci a integraci, postkolonialismus, intermediality, bioscience a velké údaje.

S 2 100 zaměstnanci a více než 34 000 studenty se snažíme být moderní univerzitou, se Smålandem jako naší základnou a světem jako naší etapou. Studovat a pracovat na Linnaeus University znamená být součástí prostředí charakterizovaného znalostmi a vývojem. Studenti získají nové znalosti a naučí se mít kritický přístup. Vědci dělají objevy, které mohou změnit naši společnost. Zaměstnanci mluví o pracovišti s výzvami i příležitostmi. Linnaeus University je univerzita, kde se rozvíjí znalost.

Linnaeus University byla založena v roce 2010 spojením univerzity Växjö s Univerzitou v Kalmaru.


Linnaeus University v číslech

 • Přibližně 14 000 studentů
 • Přibližně 2100 zaměstnanců
 • 156 profesorů
 • Asi 325 doktorandů
 • Programy o úrovni 100 stupňů na úrovni prvního cyklu
 • Přibližně 80 stupňů programů na úrovni druhého cyklu
 • Přibližně 900 zahraničních studentů, včetně výměnných studentů, studentů placených za platbu a studentů bezplatného přesunu (celoroční studenti)
 • Přibližně 190 studentů výukových kurzů (celoroční studenti)
 • 512 studentů ze třetích zemí

Celkem 1 654 milionů SEK v celkových výnosech (distribuce: 64% vzdělání, 8% smluvní vzdělávání, 28% výzkum a vzdělávání na třetím stupni)


Vize a základní principy

Vize a strategie 2015-2020: Kreativní znalostní prostředí v duchu Linnaeus

Linnaeus University je moderní, mezinárodní univerzita, kde jsme inspirováni Carlem Linnaeusem, jehož kořeny v Smålandu a na světě jsou naší etapou. Je to duch vědce, podnikatele a pedagoga Linnaeus, který tvoří základnu na Linnaeus University .

Prostřednictvím zvědavosti a tvořivosti vydal Linnaeus cestu pro to, co tehdy bylo nové vědecké paradigmatu. Stejně tak chce Linnaeus University charakterizovat odvahou a odhodláním na nové vědecké myšlenky. Linnaeus byl také podnikatel v moderním smyslu, schopný vytvářet a provozovat projekty s různými aktéry ve společnosti.

Důrazná výchova a prominentní výzkum v kombinaci se společenskou hnací silou a globálními hodnotami jsou základními kameny, které dohromady vytvářejí tvořivé poznatkové prostředí v duchu Linnaeus.


Vidění

Linnaeus University - kreativní a mezinárodní znalostní prostředí podporující zvědavost, kreativitu, spolek a užitek.


Obecné cíle


Linnaeus University vyniká

 • Zvědaví, kreativní a kvalifikovaní studenti a zaměstnanci
 • Problémové vzdělávání s vysokým společenským významem
 • Významný vědecký a umělecký výzkum, který bude prospívat společenskému rozvoji
 • Závazek ke společenským výzvám, inovacím a udržitelnému růstu
 • Doprovod mezi lidmi
 • Mezinárodní a multikulturní znalostní prostředí


Kreativní znalostní prostředí v duchu Linnaeus

 • Výzva k výuce
 • Významný výzkum
 • Společenská hnací síla
 • Globální hodnoty


Cesta do budoucnosti 2015-2020

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

MSc

Linnaeus University

Mnoho z nejnaléhavějších otázek společnosti je daleko od hranic tradičního disciplinárního výzkumu a vyžaduje inovativní analytické nástroje. Program nabízí širokou škálu ... [+]

Chtěli byste pochopit, jak společnost funguje a pomáhat jejímu rozvoji? Chcete to udělat pomocí přísných metod založených na komplexním vědeckém přístupu k systému?

Mnoho z nejnaléhavějších otázek společnosti je daleko od hranic tradičního disciplinárního výzkumu a vyžaduje inovativní analytické nástroje. Program nabízí širokou škálu metodických školení spolu s příležitostí specializovat se na konkrétní společenské otázky a poskytuje dovednosti k nezávislému výzkumu.

Aby bylo možné uspět v programu, je důležité mít silné nadšení pro analýzu dat a být schopni učit se a používat různé metody, z nichž většina je založena na počítačových počítačích, jako je statistická analýza, analýza textu a sociální simulace.... [-]

Švédsko Teleborg
Září 2019
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Linnaeus University

Program vede k dvouletému magisterskému studiu v oblasti cestovního ruchu a poskytuje důkladnou znalost sociálních, kulturních, ekonomických a environmentálních aspektů c ... [+]

Zajímáte se o cestovní ruch a udržitelný rozvoj? Chcete prohloubit své znalosti v oblasti hodnocení a plánování cestovního ruchu z hlediska udržitelnosti?

Program vede k dvouletému magisterskému studiu v oblasti cestovního ruchu a poskytuje důkladnou znalost sociálních, kulturních, ekonomických a environmentálních aspektů cestovního ruchu. S důsledným zaměřením na udržitelnost poskytuje dovednosti v oblasti analýzy, plánování a hodnocení cestovního ruchu a jevů spojených s cestovním ruchem na místní, globální a planetární úrovni. Program poskytuje značné možnosti pro individuální volby a specializace, včetně praxe souvisejících projektů v cestovním ruchu, stejně jako závěrečná práce. Poskytuje také soubor dovedností nezbytných pro provádění nezávislého výzkumu, který se odráží ve výzkumné závěrečné práci.... [-]

Švédsko Kalmar
Září 2019
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Linnaeus University

Magisterský titul v oboru chemie připravuje cestu pro kariéru ve výzkumu nebo průmyslu. Poskytujeme individuálně přizpůsobené studijní programy, které zahrnují rozsáhlé z ... [+]

Tento titul poskytuje vynikající základ pro ty, kteří chtějí pokračovat v doktorských studiích nebo pro ty, kteří se zaměří na práci v biotechnologickém, chemickém, potravinářském nebo farmaceutickém průmyslu. Studijní program začíná 10-ti týdenním úvodním kurzem metodologie výzkumu, po němž následuje čtyři nebo pět desetidenních bloků, kde máte na výběr studium předmětů jako bioanalytická chemie a potravinářská analýza, biofyzikální chemie, bioorganická chemie, biotechnologie, environmentální chemie a nanovědy. Studijní program je dokončen buď s 30 nebo 20-týdenním výzkumným projektem v jedné z výzkumných skupin v Kalmaru.... [-]

Švédsko Kalmar
Září 2019
Angličtina
Denní studium
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Linnaeus University

Magisterský program ve fyzice je zaměřen na moderní fyziku a otevírá možnost analytické práce v průmyslu stejně jako postgraduální studium. ... [+]

Magisterský program ve fyzice je zaměřen na moderní fyziku a otevírá možnost analytické práce v průmyslu stejně jako postgraduální studium.

Cílem fyziky jako vědy je co nejvíce odhalit podstatu přírody. Výzkum ve fyzice vyústil v řadu základních zákonů a vztahů, které lze uplatnit v mnoha oblastech vědy a techniky.

Během studií budete úzce spolupracovat s učiteli a vědci zapojenými do výzkumných projektů. Získáte hlubší znalosti a porozumění koncepcím a modelům ve fyzice a budete schopni nezávisle iniciovat a provádět výzkum. Program je nabízen v angličtině a je určen studentům z celého světa. Vzhledem k tomu, že některé z kurzů jsou distanční kurzy, můžete studovat části programu online.... [-]

Švédsko Kalmar
Září 2019
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Kombinace studia online a v kampusu
Přečtěte si více v češtině
Linnaeus University

Master of Science v ekologii onemocnění staví na znalostech studenta o ekologii, evoluci a molekulární biologii s cílem prozkoumat a ocenit roli nemocí hrají u volně žijí ... [+]

Nemoci hrají zásadní roli v životě všech organismů, od individuální úrovně až po ekosystém. Pochopení řidičů dynamiky onemocnění a složitých interakcí mezi hostiteli a parazity se spoléhají na multidisciplinární přístup kombinující molekulární biologii, ekologii a medicínu.

Master of Science v ekologii onemocnění staví na znalostech studenta o ekologii, evoluci a molekulární biologii s cílem prozkoumat a ocenit roli nemocí hrají u volně žijících živočichů, domácích zvířat a lidí. Během prvního ročníku se studenti seznámí s multidisciplinárními aspekty ekologické nemoci, od veterinární a humánní medicíny po molekulární biologii a ekologii, včetně současných výzkumných témat v oboru. Studenti jsou také seznámeni s tím, jak jsou lidé, populace a druhy ovlivňováni chorobami v časově a prostorově ovlivněném prostředí, včetně toho, jak změna klimatu a lidské činnosti vedou k šíření a vzniku nemocí.... [-]

Švédsko Kalmar
Srpen 2019
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Linnaeus University

Studenti po tomto magisterském programu budou schopni zvládnout širokou škálu problémů v rámci pokročilého konstrukčního inženýrství a návrhu pomocí výpočetních nástrojů, ... [+]

"Dělat věci správně a dělat správné věci", zdůrazňuje, deformace a vibrace - jak reagují stavební struktury v různých situacích? Analyzovat, vypočítat a učit se vědecké metody.Technické vzdělání na pokročilé úrovni je dobrým základem pro váš budoucí úspěch .

Studenti po tomto magisterském programu budou schopni zvládnout širokou škálu problémů v rámci pokročilého konstrukčního inženýrství a návrhu pomocí výpočetních nástrojů, jako je metoda konečných prvků. Program se zaměřuje na technologii a design dřevařských staveb, další důležitou oblast výzkumu na Linnaeus University ve kterém se výzkum provádí v úzké spolupráci s průmyslem. Vedle důkladného teoretického základu jsou v programu zahrnuty i aplikované projekty týkající se vývoje nových produktů a technologií. Něco velmi výhodného je skutečnost, že v městě Växjö probíhá řada zajímavých projektů staveb dřeva a projekty, které budou pokračovat i několik dalších let.... [-]

Švédsko Teleborg
Září 2019
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Linnaeus University

Master of Science ve vodní ekologii je program na pokročilé úrovni, což odpovídá 120 kreditům vysokoškolského vzdělávání. Program je mezinárodní, multidisciplinární a zam ... [+]

Jak oceánské, tak sladkovodní těla pokrývají více než 70% planety a více než 40% lidské populace žije v pobřežních oblastech. Jednou z výzev pro budoucí výzkumníky a osoby s rozhodovací pravomocí je pochopit fungování vodních systémů pro lepší řízení vodních zdrojů.

Master of Science ve vodní ekologii je program na pokročilé úrovni, což odpovídá 120 kreditům vysokoškolského vzdělávání. Program je mezinárodní, multidisciplinární a zaměřený na aktuální témata v oblasti vodní mikrobiologie, mořské ekologie a environmentálních politik

Během prvního ročníku se studenti seznámí s nejnovějším výzkumem v oblasti vodní ekologie / mořské ekologie a prohloubí své znalosti o námořní mikrobiologii, pokročilé systematice a zdrojích a ekologii mořských vod. Funkce a vývoj různých vodních systémů od polárních po tropické a od pobřežních až po hluboké ekosystémy jsou diskutovány ve světle nejnovějších molekulárních pokroků v terénu. Studenti se také seznámí se simulačním modelováním a ekologickými aplikacemi, které mohou nabídnout řešení komplexních manažerských problémů vodních zdrojů, včetně sladkovodních zdrojů.... [-]

Švédsko Kalmar
Září 2019
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Linnaeus University

Master of Science v Evoluční ekologii ryb je multidisciplinární a staví na znalosti studenta o ekologii, evoluci a biologii organismu, aby prozkoumal a ocenil biologickou ... [+]

Ryby vykazují větší druhovou rozmanitost než jakákoli jiná skupina obratlovců, lze nalézt téměř ve všech vodních prostředích, hrají důležitou roli jako potraviny a dravce v mořských a sladkovodních ekosystémech a jsou důležitým zdrojem pro lidi po celém světě.

Mistr vědy v evoluční ekologii ryb je multidisciplinární a staví na znalostech studenta o ekologii, evoluci a biologii organismu, aby prozkoumal a ocenil biologickou rozmanitost mezi rybami. Během prvního ročníku jsou studenti seznámeni s tradičními aspekty biologie ryb, jako je systematika, taxonomie a distribuce a se současnými výzkumnými tématy v rybní ekologii včetně strategií života, chování a evolučních adaptací. Studenti jsou také seznámeni s tím, jak jsou jednotlivci, populace a druhy ovlivňováni prostorovými a časovými změnami v životním prostředí, včetně změny klimatu a lidských činností, jako je úprava lokalit a rybolov.... [-]

Švédsko Kalmar
Září 2019
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Linnaeus University

Tento dvouletý magisterský program je založen na potřebách společností pro zaměstnance, kteří jsou schopni iniciovat, vést a podporovat vytváření inovací. Jazykem výuky j ... [+]

Tento dvouletý magisterský program je založen na potřebách společností pro zaměstnance, kteří jsou schopni iniciovat, vést a podporovat vytváření inovací. Jazykem výuky je angličtina.

Ve své práci s inovacemi by studenti měli vyvážit různé části procesu - funkci, design, trvanlivost a podmínky výroby. To vyžaduje znalosti nebo interakci mezi různými disciplínami, kde se využívají různé perspektivy a přístupy. Program je založen na společných projektech, často ve spolupráci s průmyslem a různými organizacemi, spolu s posunem v oblasti jejich vlastního oboru a rozšířením o další disciplíny (podnikání a design). Zkušenosti z projektů jsou diskutovány a uváděny ve vztahu k odborným dovednostem studenta. V samostatných kurzech studovala vědecká metoda používaná v inovačním procesu.... [-]

Švédsko Teleborg
Září 2019
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Linnaeus University

Tento dvouletý magisterský program je založen na potřebách společností pro zaměstnance, kteří jsou schopni iniciovat, vést a podporovat vytváření inovací. Jazykem výuky j ... [+]

Tento dvouletý magisterský program je založen na potřebách společností pro zaměstnance, kteří jsou schopni iniciovat, vést a podporovat vytváření inovací. Jazykem výuky je angličtina.

Vstupní požadavky

Obecné vstupní požadavky pro studie druhého cyklu a specifické vstupní požadavky:

Minimálně 90 kreditů v rámci hlavního oboru Podniková správa (včetně studijního programu nejméně 15 kreditů) neboekvivalentní angličtina B / angličtina 6 nebo ekvivalentVýběr

Alternativní výběr: Výběr studentů, kteří se ucházeli, je částečně založen na prohlášení o účelu a cv.

Osnova

Klikněte zde pro sylabus programu.

Kariéra

Program vyškolení studenty v řízení projektů a inovací, vývoj procesů a produktů, rozvoj podnikání a systémů a sociální podnikání. Studenti rozvíjejí hluboké znalosti z oblasti podnikání, ale také interakce a sdílení s tematickými oblastmi designu a technologie. Studenti, kteří program dokončí, budou schopni vytvářet udržitelná řešení, která budou zohledňovat funkci, formu a efektivitu zdrojů.... [-]

Švédsko Teleborg
Září 2019
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Linnaeus University

Program nabízí studentům z celého světa možnost rozvíjet své analytické myšlení a odborné znalosti v oblasti marketingu. Hlavním oborem je obchodní administrativa se spec ... [+]

Program nabízí studentům z celého světa možnost rozvíjet své analytické myšlení a odborné znalosti v oblasti marketingu. Hlavním oborem je obchodní administrativa se specializací na marketing.

Tradiční role obchodníků se vyvíjejí do obecnějších řídících funkcí. Obchodníci jsou častěji přijímáni do pozic generálního ředitele. Domníváme se, že v blízké budoucnosti bude tento nový typ kvalifikovaných absolventů trhu velkou poptávkou.

Program začíná kurzem s názvem aplikovaná marketingová analýza, kurz, ve kterém budete provádět marketingový výzkum a uplatnění teorií marketingového managementu. Následuje kurz nazvaný mezinárodní marketingová strategie. Během druhého semestru budete studovat řízení inovací a podnikání, následovaný kurzem v metodologii výzkumu.... [-]

Švédsko Teleborg
Září 2019
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Linnaeus University

Mistr v mezinárodních věcech (MIA) je dvouletý program na plný úvazek s učebním plánem, který rozvíjí odborníky na mezinárodní záležitosti se zájmem o současné mezinárodn ... [+]

Mistr v mezinárodních věcech (MIA) je dvouletý program na plný úvazek s učebním plánem, který rozvíjí odborníky na mezinárodní záležitosti se zájmem o současné mezinárodní změny a výzvy. Hlavním cílem programu je připravit absolventy na kariéru v mezinárodních organizacích, v podnicích, nadnárodních organizacích občanské společnosti nebo v rámci diplomacie.

Programové kurzy jsou vedeny vysoce hodnověrnými instruktory s výzkumnými a výukovými zájmy v mezinárodních a evropských záležitostech, mezinárodním státním a lidském zabezpečení, mezinárodní korupci a politické ekonomice, analýze zahraniční politiky, lidských práv a udržitelného rozvoje a diplomaci mezi demokraciemi a diktaturami.... [-]

Švédsko Teleborg
Září 2019
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Linnaeus University

Jednou z cest, jak mohou být firmy úspěšné, je rozšíření na nové růstové trhy a podnikání přes hranice jednotlivých zemí. Tento dvouletý magisterský program poskytuje dos ... [+]

Jednou z cest, jak mohou být firmy úspěšné, je rozšíření na nové růstové trhy a podnikání přes hranice jednotlivých zemí. Tento dvouletý magisterský program poskytuje dostatečné znalosti o tom, jak rozvíjet konkurenceschopné, dynamické a společensky odpovědné strategie pro mezinárodní společnosti, a také nabízí hlubší výzkumné zaměření a volitelné kurzy včetně možností studia v zahraničí nebo stáže.

Dvouletý magisterský program v oboru Business Administration se specializací na mezinárodní obchodní strategii poskytuje studentům komplexní teoretické poznatky a pokročilé praktické porozumění s cílem identifikovat, aplikovat a kriticky zhodnotit mezinárodní obchodní, marketingovou a podnikatelskou teorii ze strategického hlediska. Určité důraz je kladen na megatrendy ve společnosti, jako je globalizace a neustálý rozvoj rozvíjejících se trhů, včetně například oblasti Baltského moře, Ruska, Číny, Indie, Latinské Ameriky a Afriky. Další pozornost je věnována internacionalizaci firem v kontextu podnikání - jak tradičních průmyslových firem, tak současnějších, rychle se rozvíjejících, podnikatelských firem menšího rozsahu. Program je interaktivní a založený na výzkumu - integruje výzkum od programového týmu do kurzů jako literatura a ilustrativní příklady - a probíhá v multikulturním učebním prostředí. Práce s živými společnostmi hraje hlavní roli v celém programu jako studijní studium mezinárodně činných firem v regionu. To přináší mezinárodní strategické výzvy firem v kurzech. Studenti pracují na řešení skutečných strategických otázek, jimž čelí vysoce internacionalizované a konkurenceschopné švédské firmy různých velikostí; od velkých nadnárodních korporací až po malé a střední regionální společnosti. Vedle povinných programových kurzů nabízejí volitelné kurzy nebo studium v ​​zahraničí možnosti pro aktuální specializaci studentů. Cílem programu je podporovat nezávislé a schopné studenty... [-]

Švédsko Kalmar
Září 2019
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Linnaeus University

V mírové a rozvojové práci studujete vztah mezi chudobou, konflikty a udržitelným rozvojem, jakož i politický prostor pro manévrování změn. ... [+]

V mírové a rozvojové práci studujete vztah mezi chudobou, konflikty a udržitelným rozvojem, jakož i politický prostor pro manévrování změn.

Mír a rozvojová práce jsou určeny studentům, kteří hledají specializaci v otázkách spojených s mírovou, rozvojovou a mezinárodní rozvojovou spoluprací. Zaměřujeme se na současný výzkum týkající se vývoje i praktické práce mezinárodních institucí, nevládních organizací a sociálních hnutí.

Jako magisterský student a při psaní své závěrečné práce máte možnost spolupracovat s organizací nebo provádět terénní studium v ​​rozvojové zemi. Interdisciplinární přístup programu - kde diskutujeme také o tom, jak mohou být otázky rozvoje vyřešeny v reálné politice - nám umožňuje udržovat těsné spojení s lidmi, kteří jsou zaměstnáni v našem oboru a učit se z nich. Navíc většina našich učitelů má dlouholeté zkušenosti s prací v oblasti míru a rozvoje v rozvojových zemích.... [-]

Švédsko Teleborg
Září 2019
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Linnaeus University

Tento program nabízí důkladnou znalost elektřiny z obnovitelných zdrojů energie se zvláštním zaměřením na elektrické systémy. ... [+]

Tento program nabízí důkladnou znalost elektřiny z obnovitelných zdrojů energie se zvláštním zaměřením na elektrické systémy.

Elektřina z obnovitelných zdrojů je jedním z dnešních hlavních problémů. V mnoha zemích je potřeba místní výroby elektrické energie vysoká, zatímco globální emise skleníkových plynů je třeba výrazně snížit. Sluneční, větrná, vodní nebo bioenergie mohou být řešením jak pro dodávku elektřiny, tak pro energii, která může být vybrána na základě místních podmínek.

V mnoha zemích je elektrická rozvodná síť velmi potřebná k modernizaci. V současné době je velkou výzvou, aby bylo možné zvládnout různé zdroje, jako je elektrická energie ze solárních článků a větrných turbín, a to jak z hlediska kapacity kabelů, tak kapacity skladování. Inteligentní síť je řešení, kde může být poptávka a generace spojena s inteligentní komunikací.... [-]

Švédsko Teleborg
Září 2019
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Linnaeus University

Rozvíjet podniky a společnosti tím, že identifikuje, provádí a analyzuje podnikatelské projekty společně s odborníky. Studijní program má jasně definované spojení s komun ... [+]

Rozvíjet podniky a společnosti tím, že identifikuje, provádí a analyzuje podnikatelské projekty společně s odborníky.

Osnovy programu zahrnují kurzy, které poskytují teoretickou hloubku v rozvoji podnikání, respektive různé perspektivy podnikání, zejména s důrazem na skandinávské perspektivy. První semestr obsahuje metodologický kurz, který poskytuje znalosti a dovednosti v interaktivních metodách (akční výzkum) a zároveň je identifikován a iniciován rozvojový projekt společně s obchodem, organizací nebo místní komunitou. Projekt je realizován v druhém semestru. Projektová práce poskytuje dovednosti, aby se kvalifikované projektové a procesní vedoucí úlohy a prakticky užitečné pro organizaci nebo místní společnost, která byla vybrána. Metodologické dovednosti se během posledního kurzu prohlubují během druhého semestru, aby bylo možné propojit projektovou práci s vývojem teorie. Druhý ročník se skládá ze studia v zahraničí a je doplněn diplomovou prací v posledním semestru. Program bude tedy poskytovat jak teoretické hloubky, tak i vysokou praktickou relevanci, protože získané poznatky jsou aplikovány v reálných případech.... [-]

Švédsko Teleborg
Září 2019
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Linnaeus University

Program vám umožní hlubší porozumění osobám a jejich interakci v profesionálním životě. ... [+]

Chcete se dozvědět více o lidech v práci?

Program vám umožní hlubší porozumění osobám a jejich interakci v profesionálním životě.

Program se zaměřuje na národní a mezinárodní studenty s bakalářským a 90 kreditů v oboru psychologie se zájmem specializovat se na jednu z nejdůležitějších oblastí v moderní aplikované psychologii. Mistr v praxi a organizační psychologie otevírá možnosti zaměstnání v širokém spektru soukromých a veřejných organizací.

Program obsahuje prvky relevantních praktických činností, to znamená, že student komunikuje se soukromými nebo veřejnými organizacemi v komunitě. Problematika výzkumné práce by měla mít jasnou souvislost mezi pracovní a organizační psychologií.... [-]

Švédsko Teleborg
Září 2019
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Linnaeus University

Program se zaměřuje na návrh a vývoj nástrojů a služeb sociálních médií s využitím webových a mobilních technologií. ... [+]

Program se zaměřuje na návrh a vývoj nástrojů a služeb sociálních médií s využitím webových a mobilních technologií.

Tento magisterský program poskytuje vyváženou kombinaci teoretických perspektiv a aplikovaných znalostí. Především nabízí hluboké porozumění online komunitám a technickému prostředí, ve kterém se vzájemně ovlivňují. Rozvíjíte dovednosti potřebné pro vytváření inovativních řešení a nástrojů, které využívají webové a mobilní technologie k podpoře těchto komunit.

Program se skládá z řady obecných kurzů v oblasti mediální technologie, v kombinaci se specializovanými, které zkoumají nejnovější témata a nejnovější poznatky v rámci sociálních médií a webových technologií. Tyto kurzy pokrývají oblasti, jako jsou webové technologie, design a interakce, sociální média a IT podnikání. Program je vhodný pro ty z vás, kteří mají základní znalosti a praktické dovednosti v práci se základními webovými technologiemi, jako jsou HTML, CSS a JavaScript (a možná i techniky na straně serveru, jako PHP, Python, ASP.NET nebo Ruby) a snaží se zvýšit tyto dovednosti na pokročilejší úroveň se zvláštním zájmem o sociální média.... [-]

Švédsko Teleborg
Září 2019
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Kombinace studia online a v kampusu
Přečtěte si více v češtině
Linnaeus University

Tento program se zaměřuje na vývoj komplexních softwarových systémů - rozsáhlých softwarových projektů s miliony řádků kódu a pokročilých technik, jako jsou webové služby ... [+]

Tento program se zaměřuje na vývoj komplexních softwarových systémů - rozsáhlých softwarových projektů s miliony řádků kódu a pokročilých technik, jako jsou webové služby, distribuované systémy, vývoj komponentů a paralelní zpracování.

V rámci softwarové technologie budete studovat teorie, metody a nástroje pro efektivní vývoj komplexního a vysoce kvalitního softwaru. Program zdůrazňuje teoretické i praktické aspekty vývoje softwaru. Připravuje se na kariéru jako odborník v oblasti softwarového inženýrství, konkrétně jako odborník na efektivní vývoj komplexních softwarových systémů, ale budete mít také možnost vykonávat akademickou kariéru.... [-]

Švédsko Teleborg
Září 2019
Angličtina
Denní studium
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Linnaeus University

Po dokončení tohoto magisterského programu budete schopni řešit širokou škálu problémů v pokročilém strojírenství. Program se zaměřuje na vývoj produktů a strukturální dy ... [+]

"Dělat věci správně a dělat správné věci". Analýza, výpočet a vývoj produktů pomocí vědeckých metod. Jak by měl být produkt navržen tak, aby splňoval požadavky na výkonnost, život, ekonomiku a životní prostředí? Technické vzdělání na pokročilé úrovni je dobrým základem pro váš budoucí úspěch.

Po dokončení tohoto magisterského programu budete schopni řešit širokou škálu problémů v pokročilém strojírenství. Program se zaměřuje na vývoj produktů a strukturální dynamiku, které jsou dvěmi oblastmi výzkumu na Linnaeus University .

Základem pro vývoj produktu z hlediska životního cyklu jsou kurzy Multivariate Calculus and Vector Calculus a analýza struktur. V rámci kurzů konečných prvků a strukturální dynamiky jsou uvedeny teorie spolu s metodami a nástroji pro řešení mechanických problémů. V rámci vývoje produktu jsou uvedeny výkonné vývojové nástroje se specifickými aplikacemi na složité produkty, funkce a systémy. Analyzují se různé případové studie a zkoumají se projekty z oboru s cílem identifikovat a analyzovat problematické oblasti, realizovat plánování akcí a navrhnout vhodná opatření pro řešení těchto problémů vhodnými metodami.... [-]

Švédsko Teleborg
Září 2019
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Linnaeus University

Obnovitelné zdroje energie z větru, vody, sluneční energie a biomasy hrají stále větší roli jak na národní, tak na mezinárodní úrovni. Pokud máte bakalářský titul ve stro ... [+]

Obnovitelné zdroje energie z větru, vody, sluneční energie a biomasy hrají stále větší roli jak na národní, tak na mezinárodní úrovni. Pokud máte bakalářský titul ve strojírenství, můžete získat přehled o potenciálu procesů obnovitelných zdrojů energie a energetických systémů budoucnosti.

Ve Švédsku, v EU a ve velkých částech zbytku světa jsou biopaliva nejdůležitější a největší z obnovitelných zdrojů energie, ačkoli větrná energie a solární energie rostou. Co je třeba vzít v úvahu při manipulaci s biopalivy a jaké procesy a systémy je vhodné zvolit při plánování budoucí výroby energie? A jak může být naše společnost efektivnější při využívání energie? Dozvíte se o plánování budoucích energetických systémů a procesů a získáte znalosti o metodách řízení projektů a výzkumu. Kariérní příležitosti jsou globální a rychle rostou.... [-]

Švédsko Teleborg
Září 2019
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Linnaeus University

Tento program dělá rozdíl. Odráží náš čas, naši realitu a naše sny. Odráží současné podnikatelské a podnikatelské problémy a výzvy. Splňuje požadavky společnosti jako cel ... [+]

Umění předních jiných pochází z umění vedoucího samého

Pro ty, kteří jsou nebo se usilují být vedoucími posty v organizacích a firmách s mezinárodními operacemi.

Pro lidi s cílem formovat jejich budoucnost a rozvíjet dovednosti v mezinárodních obchodních a strategických vedoucích pozicích.

Pro ty, kteří se chtějí úspěšně zapojit do náročného hospodářského vývoje, je zřejmým krokem získání vícestranné kompetence a životaschopné schopnosti jednat přes národní a kulturní hranice.

Tento program dělá rozdíl. Odráží náš čas, naši realitu a naše sny. Odráží současné podnikatelské a podnikatelské problémy a výzvy. Splňuje požadavky společnosti jako celku, kde znalosti, učení, kompetence a intelektuální agility jsou hlavními kvalitami.... [-]

Švédsko Kalmar
Září 2019
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Linnaeus University

Program se zabývá řízením a řízením v dodavatelských řetězcích. Hlavním předmětem podnikové správy je zaměření na logistiku a řízení. ... [+]

Program se zabývá řízením a řízením v dodavatelských řetězcích. Hlavním předmětem podnikové správy je zaměření na logistiku a řízení.

Tento program kombinuje logistické a manažerské účetnictví, které je jedinečné. Existuje velká potřeba pro absolventy, kteří chápou tvorbu hodnoty s koncovým spotřebitelem v centru pozornosti prostřednictvím spolupráce a integrace v rámci organizace i s dalšími společnostmi. Jedním z témat v programu jsou dodavatelské řetězce, které vytvářejí efektivitu díky dobré spolupráci s dodavateli. Dalším je použití manažerského účetnictví k vývoji procesů v rámci firem a mezi nimi. První semestr obsahuje tedy specializaci buď v řízení dodavatelského řetězce, nebo v řízení. To vyplývá ze studií o integraci dodavatelských řetězců a interorganizační kontroly, metodologie výzkumu a řízení e-businessu a program končí diplomovou prací. Po absolvování můžete najít práci jako plánovač dodávky, obchodní kontrolor, konzultant pro řízení, plánovač podnikového vývoje, plánovač logistiky pro následné prodeje nebo výzkumnou kariéru. Jazyk je angličtina a se studenty z celého světa.... [-]

Švédsko Teleborg
Září 2019
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Linnaeus University

Program se zabývá řízením a řízením v dodavatelských řetězcích. Hlavním předmětem podnikové správy je zaměření na logistiku a řízení. ... [+]

Program se zabývá řízením a řízením v dodavatelských řetězcích. Hlavním předmětem podnikové správy je zaměření na logistiku a řízení.

Tento program kombinuje logistické a manažerské účetnictví, které je jedinečné. Existuje velká potřeba pro absolventy, kteří chápou tvorbu hodnoty s koncovým spotřebitelem v centru pozornosti prostřednictvím spolupráce a integrace v rámci organizace i s dalšími společnostmi. Jedním z témat v programu jsou dodavatelské řetězce, které vytvářejí efektivitu díky dobré spolupráci s dodavateli. Dalším je použití manažerského účetnictví k vývoji procesů v rámci firem a mezi nimi. První semestr obsahuje tedy specializaci buď v řízení dodavatelského řetězce, nebo v řízení. To vyplývá ze studií o integraci dodavatelských řetězců a interorganizační kontroly, metodologie výzkumu a řízení e-businessu a program končí diplomovou prací. Po absolvování můžete najít práci jako plánovač dodávky, obchodní kontrolor, konzultant pro řízení, plánovač podnikového vývoje, plánovač logistiky pro následné prodeje nebo výzkumnou kariéru. Jazyk je angličtina a se studenty z celého světa.... [-]

Švédsko Teleborg
Září 2019
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Linnaeus University

Kótované společnosti se řídí mimo jiné účetnictvím, auditem, regulací a tlakem na kapitálovém trhu. V tomto programu budete studovat jak. ... [+]

Kótované společnosti se řídí mimo jiné účetnictvím, auditem, regulací a tlakem na kapitálovém trhu. V tomto programu budete studovat jak.

Tento jednoroční magisterský program nabízí pokročilé studie o mechanismech, institucích a procesech, kterými se kótované korporace řídí, často označované jako správa společností. V programu se budete zabývat tím, jak fungují různé části systému správy a řízení společností, stejně jako složení a regulaci systému jako celku.

Vstupní požadavky

Obecné vstupní požadavky pro studium na úrovni pokročilé i specifické vstupní požadavky:

Bachelor of Science v oboru Business Administration nebo Ekonomika s alespoň 90 kredity v hlavním oboru, Business Administration nebo ekvivalent.V rámci hlavního studijního oboru by měla být zahrnuta teze / samostatná práce sestávající z 15 kreditů.Nejméně 15 kreditů ve statistice nebo ekvivalentu Nejméně 15 kreditů ve finančním účetnictví nebo alternativně alespoň 15 kreditů ve finanční ekonomice nebo ekvivalentu.Angličtina B / 6 nebo ekvivalent.Výběr... [-]
Švédsko Teleborg
Září 2019
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Linnaeus University

Tento dvouletý magisterský program je založen na potřebách zaměstnanců společností, které mají schopnost iniciovat, vést a podporovat vytváření inovací. Program je vyučov ... [+]

Tento dvouletý magisterský program je založen na potřebách zaměstnanců společností, které mají schopnost iniciovat, vést a podporovat vytváření inovací. Program je vyučován v angličtině.

V práci studentů s inovacemi by student měl vyvážit proces v různých částech pro návrh, funkci, udržitelnost a výrobní podmínky. To vyžaduje znalost různých interakcí mezi různými obory, kde se využívají různé přístupy, perspektivy a přístupy. Program je založen na společných projektech často ve spolupráci s průmyslem a organizacemi spolu s rozvojem designu a rozšířením o další disciplíny (podnikání a technologie). Zkušenosti z projektů projednávané a uváděné ve vztahu k odborným dovednostem studenta. V samostatných kurzech studovala vědecká metoda používaná v inovačním procesu.... [-]

Švédsko Teleborg
Září 2019
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Manažerské kurzy

Linnaeus University

Tento program obsahuje jak teorii, tak aplikace a připravuje vás na pokročilé inženýrské práce v průmyslu nebo na postgraduální studium. ... [+]

Tento program obsahuje jak teorii, tak aplikace a připravuje vás na pokročilé inženýrské práce v průmyslu nebo na postgraduální studium.

Propagace vln a zpracování signálů jsou důležitými oblastmi dnešní technické společnosti. Existuje mnoho technických a průmyslových aplikací, které vyžadují znalosti obou těchto předmětů, zejména bezdrátové komunikace a antény a mikrovlnné technologie.

Během prvního ročníku budete studovat matematické a statistické metody, které jsou základem teorie moderních telekomunikací. Budete také potkat aplikace ve formě radiových systémů a mikrovlnné a anténní techniky.

Ve druhém roce se můžete specializovat teoreticky nebo studovat sousední předměty, jako je fyzika nebo informatika. Některé kurzy se dělí každý druhý rok, a proto je možné je studovat během 1. nebo 2. ročníku. Práce je proces, při kterém transformujete své vědomosti na vědecké psaní. V tom budete mít prospěch z prvků metodologie výzkumu, které jsou obsaženy v programu.... [-]

Švédsko Teleborg
Září 2019
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Linnaeus University

Tento program bude vyhovovat všem, kteří se zajímají o matematiku a chce aplikovat své dovednosti na řešení problémů a na vytváření nových matematických modelů. Dává vám ... [+]

Technologie, kterou používáme v současné společnosti, se stále více rozšiřuje na matematické modely a výpočty.

Tento program bude vyhovovat všem, kteří se zajímají o matematiku a chce aplikovat své dovednosti na řešení problémů a na vytváření nových matematických modelů. Dává vám také možnost začít akademickou kariéru.

Existují tři specializace (všichni končí s diplomovou prací).

Algebra s kryptografií a kódováním: Studujete obecné kurzy matematiky a modelování kromě kurzů algebry, teorie čísel, kryptografie a teorie kódování.

Máme také dohodu s University of Insubria v Como v Itálii, kde je nabízen odpovídající program. To znamená, že máte k dispozici velký výběr kurzů. Máte také možnost bez studijních poplatků studovat jeden nebo dva semestry v Komu, abyste získali tzv. Dvojitý titul, tj. Titul ze dvou různých vysokých škol, což může být výhodou, pokud zvažujete mezinárodní kariéra.... [-]

Švédsko Teleborg
Září 2019
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Linnaeus University

Technologie, kterou používáme v současné společnosti, se stále více rozšiřuje na matematické modely a výpočty. Analýza s matematickou fyzikou vám poskytuje komplexní vzdě ... [+]

Technologie, kterou používáme v současné společnosti, se stále více rozšiřuje na matematické modely a výpočty.

Tento program bude vyhovovat všem, kteří se zajímají o matematiku a chce aplikovat své dovednosti na řešení problémů a na vytváření nových matematických modelů. Dává vám také možnost začít akademickou kariéru.

Existují tři specializace (všichni končí s diplomovou prací).

Analýza s matematickou fyzikou: Dává vám komplexní vzdělání v matematice, zaměřené na matematickou fyziku. Studujete kurzy komplexní analýzy, teorie distribuce a parciální diferenciální rovnice

Máme také dohodu s University of Insubria v Como v Itálii, kde je nabízen odpovídající program. To znamená, že máte k dispozici velký výběr kurzů. Máte také možnost bez studijních poplatků studovat jeden nebo dva semestry v Komu, abyste získali tzv. Dvojitý titul, tj. Titul ze dvou různých vysokých škol, což může být výhodou, pokud zvažujete mezinárodní kariéra.... [-]

Švédsko Teleborg
Září 2019
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Linnaeus University

Tento program bude vyhovovat všem, kteří se zajímají o matematiku a chce aplikovat své dovednosti na řešení problémů a na vytváření nových matematických modelů. Dává vám ... [+]

Technologie, kterou používáme v současné společnosti, se stále více rozšiřuje na matematické modely a výpočty.

Tento program bude vyhovovat všem, kteří se zajímají o matematiku a chce aplikovat své dovednosti na řešení problémů a na vytváření nových matematických modelů. Dává vám také možnost začít akademickou kariéru.

Existují tři specializace (všichni končí s diplomovou prací).

Matematická statistika a finanční matematika: Vy studujete kurzy matematiky, ale vycvičíte také stochastické myšlení a statistické dovednosti. Obsahuje kurzy např. Teorie pravděpodobnosti, stochastická analýza, pojišťovací matematika a finanční modelování.... [-]

Švédsko Teleborg
Září 2019
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Linnaeus University

Magisterský program v Design Change je pokročilý dvouletý program v rámci Designu, hlavního oboru studia. ... [+]

Magisterský program v Design Change je pokročilý dvouletý program v rámci Designu, hlavního oboru studia.

Návrh zahrnuje kreativitu, kritičnost a transformaci. Konstrukce zpochybňuje stav věcí a ovlivňuje je. Návrh vytváří předsudky, předsudky, normy a stereotypy a vyvolává emoce, myšlenky, citlivost a činy. Design může posílit naše životy a naše vztahy se světem. Může nás činit pozorným a empatickým vůči ekologickým a sociálně-kulturním systémům, ve kterých žijeme. Ve světě mnoha výzev může design být prostředkem udržitelné změny.

Při konstruování naší budoucnosti budou designéři čelit nebývalým výzvám ve srovnání s tím, co konvenční návrháři čelili během dvacátého století. Ve skutečnosti se role designéra bude a měla změnit. Namísto navrhování pouze pro sériovou výrobu, která byla důležitá během první fáze industrializace, musí designéři futures zpracovávat několik rolí a stále složitější problémy. Agentéři pro změnu budou hrát klíčovou roli při utváření futures udržitelnosti.... [-]

Švédsko Teleborg
Září 2019
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Linnaeus University

Informační systémy nabízejí příležitostem pro podniky a lidem komunikovat, učit se, inovovat a organizovat. Tento program poskytuje pokročilé a rozsáhlé znalosti o plánov ... [+]

Informační systémy nabízejí příležitostem pro podniky a lidem komunikovat, učit se, inovovat a organizovat.

Tento program poskytuje pokročilé a rozsáhlé znalosti o plánování, návrhu a používání informačních systémů v organizacích a firmách.

Rovněž se připravuje na výzkumné studie v oblasti informatiky. Cílem je poskytnout každému studentovi kompetence potřebné k popisu a analýze podniků, organizací a jejich potřeby rozvoje informačních systémů.

Abychom mohli pracovat v těchto oblastech, považujeme za důležité mít schopnost kriticky a systematicky integrovat znalosti a analyzovat a zpracovávat složité otázky a problémy. Důležité je také rozvíjet schopnost kriticky, nezávisle a tvůrčím způsobem identifikovat a vyjadřovat otázky.... [-]

Švédsko Teleborg
Září 2019
Denní studium
1 - 2 roky
Kampus
Kombinace studia online a v kampusu
Přečtěte si více v češtině