Linköping University

Úvod

Read the Official Description

Inovátory Inovativní vysoce postavená univerzita Linköping v jihovýchodním Švédsku nabízí širokou škálu magisterských programů v angličtině. Absolventi univerzity v Linköpingu jsou obzvláště oblíbeni u zaměstnavatelů, přičemž nezávislá studie ukazuje, že patří mezi první v zemi, kde získávají zaměstnání. Linköping University s více než 28 000 studenty na bakalářské, magisterské a doktorské úrovni, tichý umělec ze švédského srdce.

Vysoce kvalitní mladá uni Linköpingova univerzita - nebo LiU, jak se často nazývá - se umístila na 26. místě v žebříčku QS v roce 2014 nejlepších světových univerzit mladších 50 let. Jako relativně mladá univerzita je osvobozena od tradic, která brání inovacím a kreativitě. Například LiU byla první švédská univerzita, která přijala interdisciplinární výuku a výzkum - spojovací technologie, vědy a humanitní vědy. LiU obhajuje sdílení a spolupráci, spíše než izolacionismus a "udržování mých věcí pro sebe".

Studenti ze zahraničí oceňují ploché hierarchie University Linköping a praktické přístupy. Oslovujete své přednášející a profesory podle jejich jména. Laboratoře LiU mají dostatečnou kapacitu, díky které můžete často provádět vlastní laboratorní práci sami.

Obchodní úspěchy Švédské obyvatelstvo je jen necelých deset milionů lidí - což je podle světových standardů příliš mnoho. Země se však v podnikatelské sféře rozhodně dostává nad svou váhu. Mezi úspěšné firmy, které se narodily ve Švédsku, patří IKEA, H & M, Volvo, Scania, SAAB, Ericsson, TetraPak, AtlasCopco, Skype, Spotify a Mojang - vývojáři Minecraft.

Život ve Švédsku Tak jak je život ve Švédsku? No zimy jsou skutečně potěšení - za předpokladu, že si správně vyčistíte. Ubytování je pohodlné; S ústředním vytápěním a průmyslovou izolací, zůstanete teplý, když je zasněžený venku. Ceny jsou hodně vyrovnané s Velkou Británií a nájemné jsou přiměřené. Lidé mohou být trochu vyhrazeni, ale jsou užiteční a přátelští, jakmile je budete mluvit.

Jízdní kola a výlety Mezinárodní magisterské studium na univerzitě v Linköpingu milují jednoduchý životní styl, který nabízí v partnerských městech Linköping a Norrköping. Cyklus je nejlepší způsob, jak se dostat zpátky, obvykle na samostatných kolech jízdních kol - které jsou v zimě dokonce zorané. Okolní krajina je krásná, se snadným přístupem k jezerům, turistickým oblastem a divočině a hlavní město Stockholmu je vzdálené pouhých 90 minut jízdy vlakem. Vzhledem k tomu, že většina švédských magisterských programů v LiU je dvouletá, máte dostatek času na život mimo vaše studia. Takže neopustíš jen hodinu. Naučíte se, ale také žijete.

Rychlá fakta - Linköpingova univerzita Čtyři fakulty: Technologie, Umění a vědy, Zdravotní vědy a vzdělávací vědy - čtyři areály: Linköping, Norrköping, Fakultní nemocnice Linköping, Studie nábytku Carl Malmsten - Regionální společnosti zahrnují společnosti Saab, Ericsson, Siemens, Holmen Paper, BT Industries, Electrolux Spolupráce: Univerzita Fudan, Ludwig-Maximilians-Universität, Nanyang Technologická univerzita, Stanfordská univerzita, Edinburská univerzita Další informace o magisterském studiu na Linköpingově univerzitě Www.liu.se/master

Navštívit stránku Facebooku společnosti Linköping University pro magisterské studium: Www.facebook.com/mastersatliu

Navštivte kanál Youtube Univerzity Linköpinga pro mezinárodní diváky: Www.youtube.com/playlist?list=PLFDE54D7410A8848C

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MA - Magistr » Vidět MSc - Magistr » Zobrazit magisterské programy » Vidět MA - OnlineStudies » Vidět MSc - HealthcareStudies »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MA

MA in Applied Ethics

Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Švédsko Linköping

[+]

Cílem programu je nabídnout studentům možnost pokračovat v pokročilých studiích v aplikované etice.

[-]

Ma V Etnických A Migračních Studií

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Švédsko Linköping

Na některé z nejnáročnějších úkolů, kterým v dnešním světě, tento nový program se týká rasa a přechod na celosvětové hospodářské a kulturní změny, a pro systémy dominance a hnutími odporu. Naučíte se analyzovat příčiny migrace, stejně jako její důsledky pro rozvíjející se formací rasy, pohlaví, práce, občanství, zdravotnictví, sociální péče a kultury. [+]

Na některé z nejnáročnějších úkolů, kterým v dnešním světě, tento nový program se týká rasa a přechod na celosvětové hospodářské a kulturní změny, a pro systémy dominance a hnutími odporu. Naučíte se analyzovat příčiny migrace, stejně jako její důsledky pro rozvíjející se formací rasy, pohlaví, práce, občanství, zdravotnictví, sociální péče a kultury.

Magisterský program se věnuje etnickému původu a migraci na globální ekonomické a kulturní změny a systémy vládnutí a odporových hnutí. Program je interdisciplinární integrující humanitní a společenské vědy, a oživený závazek ke kritickým, inovativní a užitečné přístupy k otázkám a problémům v rámci široké oblasti etnických a migračních studií.... [-]


MSSc in Outdoor Environmental Education and Outdoor Life

Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Švédsko Linköping

[+]

Kariérní možnosti

Po závěrečné zkoušce budou studenti získávat teoretické znalosti a praktické zkušenosti v oblasti outdoorové výchovy pro práci s pedagogickým rozvojem ve školách nebo jiných oblastech vzdělávání ve společnosti.

Alternativně mohou studenti i nadále provádět výzkum vedoucí k získání doktorského titulu.

[-]

MSc

MSc in Applied Ethology and Animal Biology

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Švédsko Linköping

[+]

Studenti získají dobrou pracovní znalost hlavních otázek programu, jako je biologie stresu a její role při dobrých životních podmínek zvířat, dopady domestikace na chování zvířat, fyziologie chování a biologie ochrany.

Aplikovaná etologie

[-]

MSc in Computer Science

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Švédsko Linköping

[+]

Počítačová věda je jedním z nejdynamičtějších a expanzivní vědních oborů. Kromě znalosti teoretických a technických základů musí být profesionálové v této oblasti schopni aplikovat technologii na náročné problémy a integrovat je s dalšími technologiemi.

[-]

MSc in Design

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Švédsko Linköping

[+]

Pro vaši práci, budete se očekává, že provádět individuální projekt, který zahrnuje praktickou projektové práce a psaní práce.

Linköping University je jedním z předních výzkumných univerzit konstrukčních švédských se výzkumu na světové úrovni v souvislosti s návrhem na služby, state-of-the-art zařízení pro vizuální média výzkum a silný tým věnoval designu a udržitelnost.

Osnova a podrobnosti o kurzu

Samozřejmě, že budete mít také nárok na kariéru jako doktorand v designu.

[-]

MSc in Intelligent Transport Systems and Logistics

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Švédsko Linköping

[+]

Další možností je pracovat pro technologickou společnost, která vyvíjí dopravní a dopravní systémy, jako je Ericsson, kde vaše znalosti budou velmi užitečné. Studenti budou také dobře připraveni na výzkumnou kariéru.

[-]

MSc in Materials Science and Nanotechnology

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Švédsko Linköping

[+]

Studenti budou také instruováni prostřednictvím hlubších projektů CDIO (Conceive - Design - Implement - Operate), rozvíjet schopnosti kreativního myšlení a řešení problémů.

[-]

MSc in Science for Sustainable Development

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Švédsko Linköping

[+]

Skládá se ze základních a specializační kurzy s následnou diplomové práci.

[-]

MSc in Statistics and Data Mining

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Švédsko Linköping

[+]

Program je určen pro studenty, kteří mají základní znalosti z matematiky, aplikované matematiky, statistiky a informatiky a mají bakalářský titul v jedné z těchto oblastí nebo inženýrský titul.

Většina kurzů zahrnutých do programu poskytnout studentům hluboké teoretické znalosti a praktické zkušenosti z obrovského množství laboratorní práce.

[-]

MSc in Sustainability Engineering and Management

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Švédsko Linköping

[+]

Nicméně využívání těchto přírodních zdrojů má mnoho dopad na životní prostředí, jako je změna klimatu, nedostatku zdrojů a nekontrolovaného šíření nebezpečných látek. V době globálních ekologických problémech a obavy o dlouhodobou dostupnost přírodních zdrojů, jako jsou kovy a nerosty, pobídky pro používání materiálů a energií ve více inteligentních a účinných způsobů, jak se zvyšují mezi vládami, firmami a dalšími organizacemi.

McKinsey, jeden z největších řízení poradenských firem na světě, zdůraznil naléhavou potřebu revoluce zdrojů. Cílem je zaměřit se na očekávané ekonomické a politické důsledky nedostatku zdrojů, stále rostoucí úrovně znečištění od prvovýroby a nerovnoměrné rozložení přírodních zdrojů mezi regiony. ... [-]


MSc V Komunikačních Systémech

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Švédsko Linköping

[+]

Získáte tak příležitost dozvědět se témata související s 5G od renomovaných odborníků.

[-]

MSc V Oblasti Ekologie A životního Prostředí

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Švédsko Linköping

Ekologie a pán pro životní prostředí program připravuje studenty na práci s vedením ekosystémů, ekologických společenstev a populací na základě důkladné znalosti ekologických konceptů a teorií. [+]

Ekologie a pán pro životní prostředí program připravuje studenty na práci s vedením ekosystémů, ekologických společenstev a populací na základě důkladné znalosti ekologických konceptů a teorií.

Program má kritický vědecký přístup k ekologii a na jeho aplikací ve společnosti. Studenti získají školení v praktických oblastech, jako jsou: Experiment design, interpretace dat, ekologické práce v terénu a teoretických modelů, a to jak v učebně a skrze práci v terénu.

popis programu

Ekologie a pán pro životní prostředí program připravuje studenty na práci s vedením ekosystémů, ekologických společenstev a populací na základě důkladné znalosti ekologických konceptů a teorií.... [-]


MSc V Oboru Elektronického Inženýrství

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Švédsko Linköping

Tento program se zaměřuje na návrh integrovaných obvodů a system-on-chip v pokročilých polovodičových technologiích. [+]

Program poskytuje konkurenční vzdělání v digitální, analogové a radiofrekvenční (RF) integrovaných obvodů (IC) a System-on-Chip (SoC) design, v kombinaci s in-hluboké znalosti ve zpracování signálů, aplikačně specifické procesory, vestavěných systémů designu moderní komunikační systémy a rádiového vysílače s přijímačem designu.

Navíc, rostoucí množství konceptů a technologií významně zlepšit oblasti, jako jsou mobilní a širokopásmové komunikace, zdravotnictví, automobilové techniky, robotika, řízení energetických systémů, zábavy, spotřební elektroniky, veřejného pořádku a bezpečnosti, průmyslové aplikace a mnoho dalšího. ... [-]


MSc V Oboru Leteckého Inženýrství

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Švédsko Linköping

[+]

Linköping je letecký hlavní město Švédska a jeden z mála měst v oblasti letectví na světě. Saab Aeronautics, výrobce velmi úspěšné stíhací letouny Gripen, je významným činitelem v regionu. Program Aeronautical Engineering těží z toho, jak se někteří z učitelů mít vztahy k průmyslu.

V celém programu je zvláštní pozornost věnována důkladné progrese s výrazným využitím současných technických a konstrukčních nástrojů.

Studenti budou také připraveni na výzkumnou kariéru.

[-]

MSc V Oboru Průmyslového Inženýrství A Managementu

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Švédsko Linköping

Program poskytuje znalosti v oboru průmyslového managementu prostřednictvím multidisciplinárního přístupu, což vám dovednosti, aby přijaly změny v průmyslovém prostředí v odpovědným a účinným způsobem. [+]

Program poskytuje znalosti v oboru průmyslového managementu prostřednictvím multidisciplinárního přístupu, což vám dovednosti, aby přijaly změny v průmyslovém prostředí v odpovědným a účinným způsobem.

Základní kurzy v oblasti projektového řízení a organizaci, systémy řízení a udržitelnost, plánování a řízení výroby a řízení kvality pomůže dát své technické dovednosti v průmyslovém kontextu správy. Po prvním termínu, bude následovat jeden ze dvou profilů: Operations Management nebo environmentálního managementu inovací.

Profil Operations Management se zabývá problematikou řízení provozu ve výrobních a servisních odvětvích a poskytuje přístup k vytváření a udržování efektivních organizací. Ústřední myšlenkou je, jak zlepšit procesy k dosažení maximálních výhod pro spotřebitele prostřednictvím nejlepšího využívání dostupných zdrojů. Získáte vhled do technologických trendů a zkoumat finanční a technické důsledky provozních rozhodnutí. Kvalita je dalším důležitým modul, který zavádí koncepty štíhlé výroby a metodiky Six Sigma. Pro průběhu zavírání projektu (12 ECTS), budete aplikovat své znalosti při řešení reálných problémů řízení výroby.... [-]


MSc V Oboru Strojírenství

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Švédsko Linköping

společnosti Strojírenství magisterský program s product-vývojového cyklu z inženýrského hlediska, zahrnující vše od nápadu až po finální výrobek. Program začíná s dobou tradičních strojírenství, matematiky a počítačových programovacích kurzů, z nichž všechny jsou povinné. Tyto kurzy připravit studenty pro další studium v ​​jedné z oblastí specializace programu. [+]

společnosti Strojírenství magisterský program s product-vývojového cyklu z inženýrského hlediska, zahrnující vše od nápadu až po finální výrobek.

Program začíná s dobou tradičních strojírenství, matematiky a počítačových programovacích kurzů, z nichž všechny jsou povinné. Tyto kurzy připravit studenty pro další studium v ​​jedné z oblastí specializace programu.

popis programu

společnosti Strojírenství magisterský program s product-vývojového cyklu z inženýrského hlediska, zahrnující vše od nápadu až po finální výrobek.

Program začíná s dobou tradičních strojírenství, matematiky a počítačových programovacích kurzů, z nichž všechny jsou povinné. Tyto kurzy připravují studenty pro další studium v ​​jedné specializace oblastmi programu:... [-]


Mssc V Genderových Studií - Intersekcionalita A Změna

Online & Campus forma Denní studium 1 - 2 let September 2018 Švédsko Linköping

Program se zaměřuje na intersekcionální pohlaví, tj pohlaví a jejich souhra s ostatními sociálními kategorizaci a energetických rozdílů, jako je etnický původ, třída, národnost, sexuality, věku a (ne) schopností. [+]

Program se zaměřuje na intersekcionální pohlaví, tj pohlaví a jejich souhra s ostatními sociálními kategorizaci a energetických rozdílů, jako je etnický původ, třída, národnost, sexuality, věku a (ne) schopností.

Program je nabízen jako volba na jeden rok, 60 kreditů, nebo možnost dvouleté, 120 kreditů. Jedná se o plný úvazek program, který vám dává příležitost prozkoumat, jak může být zahájena nebo udržet procesy společenským a kulturním změnám tím, že integruje kritické chápání intersekcionální pohlaví, neutralizací více nerovností a procesy diskriminaci a jiných druhů transformační práce , Dozvíte se, jak se aktivně měnit, rozvíjet a napadat existující normy a struktury.... [-]


Mssc Výpočetní Společenské Vědy

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Švédsko Linköping

Během prvního ročníku získáte pohledy na filozofii společenských věd, primery ve vědě lidského rozhodování a rámce pro propojení individuálního chování s výsledky v sociálních systémech. Naučíte se také používat pokročilé výpočetní metody ... [+]

Jak se nápady šíří? Jak se města stanou segregovanými? Program vám připraví komplexní data a pokročilé výpočetní nástroje k řešení těchto a dalších důležitých sociálních otázek.

Používání statistických a výpočetních metod pro pochopení společnosti a lidského chování

Zvyšující se integrace technologie do našeho života vytvořila nebývalé množství údajů o každodenním společenském chování. Úrovně podrobných sociálních údajů souvisejících s volbami, příslušnostmi, preferencemi a zájmy jsou nyní digitálně archivovány poskytovateli internetových služeb, mediálních společností, ostatními firmami soukromého sektoru a vládami. Nové výpočetní přístupy založené na strojovém učení, modelování založené na agentech, zpracování přirozeného jazyka a síťové vědy umožnily analyzovat tato data způsobem, který byl předtím nepředstavitelný.... [-]


Magistr

MSc V Oboru Business Administration - Strategie A řízení V Mezinárodních Organizacích

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Švédsko Linköping

Dvouletý magisterský program v oboru Business Administration - Strategie a management v mezinárodních organizacích (SMIO) si klade za cíl vychovávat budoucí lídry s dobrým úsudkem, kteří mohou dobře vyvážená rozhodnutí. Program kombinuje základní odborné znalosti (myšlení a uvažování) a zkušenostní poznání (dovednosti) připravit studenty jít nad rámec použití známých řešení známých problémů. [+]

Dvouletý magisterský program v oboru Business Administration - Strategie a management v mezinárodních organizacích (SMIO) si klade za cíl vychovávat budoucí lídry s dobrým úsudkem, kteří mohou dobře vyvážená rozhodnutí.

Program kombinuje základní odborné znalosti (myšlení a uvažování) a zkušenostní poznání (dovednosti) připravit studenty jít nad rámec použití známých řešení známých problémů. Po úspěšném absolvování programu budou studenti získali dobré analytické schopnosti a schopnost myslet strategicky. Mezinárodní zaměření kurzů a mezinárodní složení třídy pomoci SMIO připravit studenty na práci v mezinárodních organizacích.... [-]


MSSc in International and European Relations

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Švédsko Linköping

[+]

Je vhodný pro studenty se silným zájmem o mezinárodní politice a globálních perspektiv, se zvláštním důrazem na roli Evropy a Evropy ve světovém dění.

[-]

Mssc V Dětských Studií

Online & Campus forma Denní studium 1 - 2  September 2018 Švédsko Linköping

Dítě studie je interdisciplinární magisterský program, který se zaměřuje na kritickou studii otázek týkajících se dětí a dětství. Program je hlavně učil on-line, s některými krátkou dobu školního areálu. [+]

Program lze považovat za jeden rok magisterského studia (60 kreditů) nebo dvouletým magisterským (120 kreditů). Jádro zaměření programu je, jak použít nejnovější výsledky výzkumu, aby se kriticky hodnocení, rozvíjet a zlepšovat politiky a postupy vztahující se k dětem a dětství. Program dále poskytuje teoretické a metodologické nástroje, které připravují studenty pro navrhování, plánování a provádění výzkumu v tématech, které se týkají dětských, dětství a rodiny.

Program je hostitelem mezinárodně uznávaného výzkumného oddělení v Cchild Studie na Linköpingské univerzitě, která vede od roku 1988 výzkum v oblasti dětských a dětských studií. Učitelé na programu jsou aktivní výzkumníci, což zaručuje, že znalosti řezání-hrana je uveden ve všech kurzech.... [-]


Videos

Linköping University - where students converge and develop

Life on Campus

Life in Linköping

Master’s studies at Linköping University, Sweden – a lecture

Contact

Linköping University

Adresa, 1. řádek Linköping University
SE-581 83 Linköping, Švédsko
Website https://liu.se/en
Telefonní číslo +46 13 28 10 00