University West

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Univerzita West v Trollhättan, Švédsko je moderní univerzita, která nabízí vzdělání spolupracuje s pracovním životem v atraktivním a moderním studijním prostředí. Zaměřujeme se na studenta a učení. Práce integrovaného učení jako perspektivní a způsob prostupuje práci na univerzitě a je také náš profil. Areál se nachází v centru města Trollhättan poblíž západního pobřeží Švédska. Trollhättan je malé město pouhých 30 minut vlakem z Göteborgu. Je to bezpečné a čisté a téměř všichni mluví anglicky. Ideální podmínky pro mezinárodní studie prostředí. Vzdělávání Nabízíme vzdělávání v:

Výpočetní technika a IT Obchodní administrativa a vedení Zdraví a zdravotnictví Výuka a jazyk media Sociální a behaviorální studie a inženýrství

Univerzita nabízí programy na první (bakalářský), druhým (master) a třetí (doktorský) cyklus mysleli v angličtině pro zahraniční studenty. Atmosféra je velmi International s mnoha studentů a učitelů z celého světa. Atraktivní a moderní studijní prostředí Existuje více než 11.000 studentů na University západ a asi 600 zaměstnanců. Náš areál se nachází v centru Trollhättanu a je postaven s potřebami žáků v centru pozornosti. Otevřené plochy, aby to jednoduché pro studenty, učitele a pracovního života, aby koexistovat. Vzdělávání spolupracuje s pracovním životem Máme programy, v nichž spolupracujeme a úzce spolupracují s pracovním životem, podniky a společnosti. Prostřednictvím naší profil - práce integrované učení, WIL - studenti na univerzitě získat pracovní zkušenosti již během studia. University West byl pověřen vládou k rozvoji pedagogiky spojené s WIL. Jedním z příkladů Wil je tzv Co-op, ve kterém jsou studie obložené s obdobími placené práce. Aplikovaný výzkum Výzkum je prováděn v oblastech technologie, společenské vědy, zdravotní a pečovatelské a humanitních věd. Práce integrované učení představuje důležitý, interdisciplinární, oblast výzkumu. Existuje silná vazba mezi výzkumu provedeného na University západ a vzdělání vysokoškoláka. Výzkum týkající se výrobních procesů ve zpracovatelském průmyslu má zvláštní význam. Tento výzkum je prováděn v úzké spolupráci s řadou firem. University West je oprávněna udělovat tituly na doktorské úrovni v oblasti výrobních procesů a práce integrované výuky. Pro studenty, kteří žádají o naší magisterský program univerzita nabízí možnost stipendií.

Místa

Trollhättan

Adresa, 1. řádek
University West
Gustava Melins gata 2

SE-461 86 Trollhättan, Okres Västra Götaland, Švédsko

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium