Kristianstad University Sweden

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Kristianstad University byla založena v roce 1977. V současné době existuje asi 14.000 studentů na akademické půdě, která se nachází pouhých 10 minut od centra města. V areálu máte přístup k inspirativních míst setkávání a širokou škálu služeb v krátké docházkové vzdálenosti.

Naší vizí je být nejlepší univerzitu ve Švédsku v roce výcviku a vzdělávání studentů pro jejich budoucí kariéru. Studenti na Kristianstad University získávají nejen znalosti a dovednosti, které jsou nejžádanější na trhu práce, ale také ty, které splňují potřeby a požadavky na moderní vědecké komunity.

Naši studenti musí být vybavena pro profesionální kariéru, ve kterých požádají a obnovit své znalosti a dovednosti; musí být připraven na změnu a mají dobré podnikatelské dovednosti.

Kristianstad univerzita je hrdá na úzkém kontaktu nejen s jeho bezprostředním okolím, ale také mezi studenty a zaměstnance. Zaměření na školení a vzdělávání, zavedla vynikající pověst pro celou řadu programů a kurzů, které uspokojí potřeby místní i národní trh práce. Několik našich programů jsou jedinečné ve Švédsku. Naše hlavní programy zahrnují vzdělání, zdravotnictví a organizační vědu.

To je cílem Kristianstad University, aby provedla výzkum, který je úzce spojen s a rozvíjí naše programy a základní kurzy; že získala uznání na národní i mezinárodní úrovni pro svou vysokou kvalitou.

V Kristianstad University, všechny pracovní vztahy jsou charakterizovány otevřeností a respektem a jsou založeny na sociální, ekonomické a ekologické udržitelnosti.

HKR: s Campus

V Univerzitním kampusu můžete zde vše potřebné v krátké docházkové vzdálenosti. K dispozici je knihovna, restaurace, kavárna, Studentská unie, zdravotní středisko a studentem dormatories vše na jednom místě.

Ve středu areálu najdete prostornou knihovnu s studoven, počítačové učebny a otevřených prostorů, kde si můžete přečíst nebo si odpočinout.

HKR ve zkratce

Kristianstad University, v jižním Švédsku, byla založena v roce 1977, ale v tomto regionu můžeme vysledovat své kořeny cestu zpět k výcviku učitele (1835), zdravotní sestry (1893) a inženýrů (1912).

Kristianstad univerzita byla založena v roce 1977 Přibližně 14.000 studentů Přibližně 500 zaměstnanců 7 programů a 100 kurzy pro zahraniční studenty Celkem 45 programů a 450 předmětů

o Švédsku

Švédsko je jednou z největších zemí v Evropě, s rozmanitou přírodou a pestrého klimatu. Od severu k jihu najdete rozsáhlé lesy, četné jezera a dlouhé pobřeží. Krajina stejně jako klima změní hodně, od chladných a divokých oblastech na severu k mírnější a plošší krajině na jihu.

o Kristianstad

Nachází se v severovýchodní části Skåne Kristianstad je hlavním centrem regionu. Město v sobě spojuje moderní a starý a nachází se v oblasti velké přírodní krásy. Kristianstad je také známý pro své útulných kaváren, restaurací a obchodů.

Místa

Kristianstad

Högskolan Kristianstad

Adresa, 1. řádek
Elmetorpsvägen 15
SE-291 88 Kristianstad

SE-291 88 Kristianstad, Skåne County, Švédsko
Telefonní číslo
+46 44 20 30 00

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium