University of Gothenburg, Department of applied IT

Úvod

Read the Official Description

Oddělení aplikovaných informačních technologií nabízí vzdělávání a poradenství v oblastech informačních technologií, informatiky, učení, kognitivní vědy a komunikace. Výzkum i vzdělávání probíhají v úzké spolupráci s průmyslem a veřejným sektorem.

Oddělení se nachází v Campus Lindholmen, centrální Gothenburg.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MSc »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

Magistr V Komunikaci

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Švédsko Göteborg

V tomto programu budete studovat všechny aspekty komunikace a získat pokročilé znalosti komunikačních problémů v různých kontextech a pokročilé znalosti ... [+]

Mistr ve sdělení, 120 kreditů

Komunikace je základem pro lidské bytosti. Lidský život a sociální organizace je závislá na tom. V tomto programu budete studovat všechny aspekty komunikace a získat pokročilé znalosti komunikačních problémů v různých kontextech a pokročilé znalosti o teorie a metody jsou užitečné při studiích komunikace v jeho souvislostech.

Jak faktory, jako je účel, rolí, střední, nástroje a životní prostředí vliv na komunikaci? Budete studovat komunikaci v klasických i moderních organizačních teorií, které zvýší vaše pochopení, jak různé činnosti ovlivnit komunikaci v rámci organizace.

Budete také studovat roli komunikace v rámci různých profesních oborů a různých profesních požadavků na písemné a ústní komunikace, jakož i využití obrázků v komunikaci v obchodním životě, hromadných sdělovacích prostředků, vzdělávání atd. Dozvíte se o komunikativní praxe vůdců a charakteristik úspěšné organizace a získat rozšířené chápání vztahu mezi vedením a komunikace se zvláštním důrazem na politiku každodenního života v organizacích.... [-]


Master in Digital Leadership

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Švédsko Göteborg

[+]

O programu technologické změny

Jak organizace dosahují plného potenciálu digitalizace a jak se vyhnout nástrahám?

Kredity: 120 Doba trvání: 2 roky Jazyk výuky: angličtina Výsledky [-]

Contact
Adresa
Department of Applied Information Technology,
Chalmers University of Technology | University of Gothenburg

Gothenburg, SE-412 96 SE
Adresa destinace
Department of Applied IT
Forskningsgången 6

Gothenburg, SE-417 56 SE
Social Media