Tía Tula

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Tía Tula Španělská škola v Salamance, Španělsko

Ideální místo se učit španělsky

protože Salamanca je město s nejčistším španělská a Tía Tula zahrnuje podstatu Salamanca Instituto Cervantes akreditované středisko

Vysoká kvalita, intimní Škola v historickém městě Salamanca. Nejúčinnější způsob, jak se učit španělsky nebo vylepšit. Živé zkušenosti. A žít ve španělštině. Jednodušší, než si můžete myslet.

Speciální nabídky nyní:

  • 4 za 3 týdny NABÍDKA

Za každé 4 týdny registrovaných platíte pouze 3

  • SLEVY PRO přichází s přáteli / příbuznými

Speciální slevy pokud přijdete s přáteli nebo příbuznými

Také ...

Kurzy přes Skyple

Proč si vybrat Tia Tula v Salamance?

  1. Vysoce kvalitní výuka filozofie

Tía Tula je moderním centrem španělské výuky, které nabízí efektivní způsob učení jazyka s nejlepšími kvalifikovanými učiteli v teplé a osobní atmosférou.

Zaměřujeme se na naše studenty. Náš tým odborníků je velmi zavazuje ke splnění vašich individuálních potřeb a zajistit si plně integrovat do španělského jazyka a kultury. Naším cílem je nejen vás naučí, jak ovládat jazyk, ale že si porozumět našich zvyků a tradic, Náš způsob myšlení a života. Metoda jsme přijali, je vyváženou kombinací třídě na základě cvičení a mimoškolních aktivit:

Je to intenzivní program, pomocí pokročilé metody výuky španělštiny. Pracovní skupiny jsou stále malé (maximálně 10 studentů), aby jste získali co nejvíce z vašich lekcí a účast studentů se doporučuje v průběhu. Budete mít k dispozici všechny potřebné učební materiály a budou mít přístup k internetu, multimédií a podpory audiovizuálního odvětví. Mezi mimoškolní aktivity běží paralelně k doplnění metodiky třídě. V rámci tohoto programu se vám bude líbit výlet do zbytku Španělska, užít volný čas a sport, a to nejen ve městě, ale také v přírodě.

Osobní kontakt. Chceme, aby Váš pobyt nezapomenutelným a zajistit, že toto je dosaženo my se postaráme o všechny potřebné úpravy a detaily. Vaše ubytování - máme zkušený a specializovaný osoba, jejímž úkolem je zajistit, aby byly splněny vaše bezpečnost, požívání a vzdělávacími potřebami.

  1. Učitelé na nejvyšší úrovni

Naši učitelé byli vybráni na základě akademické kvality, profesionality a zkušenosti ve výuce s cílem zajistit co nejlepší výsledky.

V rámci svých povinností učitelů Tia Tula nabízí konzultace mimo třídu pro ty studenty, kteří chtějí požádat o jakýkoli aspekt kurzu. A co víc, jsou učitelé pravidelně setkávají, aby sledovat pokrok svých žáků, protože Naším cílem je vždy nejlepší kvalitu výuky.

  1. Umístění

Tía Tula se nachází v pěší historickém centru města Salamanca: privilegované a bezkonkurenční umístění. Tato oblast je naplněn studenty a turisty, Jakož i obklopen města historických památek (dále jen Katedrály, Dům Shells, Palace Anaya, atd.), Papežské univerzity a fakulty humanitních studií University of Salamanca: Literatura, překlad a jazyky. Slavná historická fasáda z University je jen pár metrů od hotelu, a Plaza Mayor méně než 2 minuty pěšky dolů Rua Mayor, jednoho z hlavních ulic v historickém centru města a kde jsou umístěny.

  1. Zařízení

Zařízení, školy odrážejí naše pojetí výuky: inteligentní, příjemná, příjemné a přátelské prostředí společně pro malé skupiny (Maximálně 10 studentů). Učebny ve škole mají kouzlo klasického evropského stylu: Pokoje jsou prostorné, ven-čelí, a světlé, s výhled na historických a monumentálních památek, S velkými okny a balkony starožitné dřevěné podlahy, A to vše v kombinaci harmonicky s nejmodernější audiovizuální a zdrojů infrastruktury (sál se dívat na filmy a dokumentární filmy, počítačovou učebnu s připojením na internet, zdarma WiFi připojení v celém škole, Atd.).

Místa

Salamanca

Adresa, 1. řádek
Tía Tula, Colegio de Español,
c/ Rúa Mayor, 43-47, 1° Dcha.

37008 Salamanca, Kastilie a León, Španělsko

Programy

Tato škola dále nabízí: