University of Navarra

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

University of Navarra je založena na křesťanské inspiraci, kterou propaguje sv. Josemaría Escrivá de Balaguer, zakladatelka Opus Dei. Jeho posláním je hledat a prezentovat pravdu; přispívat k akademickému, kulturnímu a osobnímu vzdělávání svých studentů; podporovat akademický výzkum a činnosti v oblasti zdravotní péče; poskytovat vhodné příležitosti pro rozvoj profesorů a zaměstnanců a provádět rozsáhlé kulturní aktivity a sociální propagační práci s jasným cílem služby.

University of Navarra","author_url":"","source":"©University of Navarra"}" alt="136984_UNAVestudiantes01.jpg" />

Primární funkce University of Navarra jsou:

  • Poskytovat univerzitní výuku v různých oborech, udělovat odpovídající akademické tituly a poskytovat studentům prostředky (vzdělávací materiály, knihovnu, informace o stipendiích a finanční pomoc), které jim umožní plně využívat výhod jejich studia.
  • Podporovat akademický výzkum v různých oblastech znalostí pro další vzdělávání a jako způsob, jak přenést znalosti do společnosti a podpořit inovace a rozvoj.
  • Přispívat ke vzdělávání studentů prostřednictvím personalizovaného mentoringu s aktivitami zaměřenými na získávání odborných kompetencí a osobních návyků, které stimulují osobní rozvoj ve všech jeho dimenzích: kulturní, umělecké, náboženské, atletické a solidární.
  • Zůstaňte v kontaktu s absolventy univerzity prostřednictvím dalších vzdělávacích aktivit a dalších kulturních a společenských iniciativ Asociace absolventů.
  • Pořádá programy dalšího vzdělávání a specializace pro absolventy založené na trendech a potřebách různých profesí.
  • Pěstujte vazby mezi univerzitou a členy přátel University of Navarra a informujte je o výsledcích jejich partnerství.
  • Provádějte kulturní šíření a práci na univerzitách prostřednictvím aktivit organizovaných samotnou univerzitou a iniciativ prováděných ve spolupráci s jinými institucemi.
  • Spolupracujte s dalšími univerzitami a univerzitními institucemi, jako jsou nemocnice, obchodní školy, výzkumná střediska, umělecké ústavy a vzdělávací a rozvojové organizace.

Universidad de Navarra","author_url":"","source":""}" alt="136985_thumbnail_UNAV.jpg" />

Posláním University of Navarra , která byla založena ve Španělsku v roce 1952, je vzdělávat a školit odborníky schopné hrát angažovanou roli ve společnosti, kteří jsou si plně vědomi role, kterou hrají při budování světa zítřka. Toto poslání je v zásadě založeno na hledání a oddanosti pravdě, kolektivnímu úkolu, který vyžaduje dialog a otevřenou mysl. Univerzita se dále snaží podporovat kritické myšlení mezi svými studenty v pluralistickém kontextu, který každému studentovi umožňuje svobodně rozvíjet své vlastní názory a přesvědčení.

University of Navarra je místem setkávání profesorů a studentů, aby se podělili o znalosti, pravdu a zkušenosti. Proto jsme hrdí na naši jedinečnou schopnost věnovat vám osobní pozornost. Při práci v prostředí, které podporuje jedinečnou schopnost, dovednosti, znalosti a hodnoty každého jednotlivce; univerzita vám poskytuje zdroje, které potřebujete pro osobní a profesní rozvoj. Bude vám přidělen poradce, obvykle profesor, který poskytuje individuální pomoc a orientaci. Cílem tohoto personalizovaného poradenství je maximalizovat váš osobní a profesní potenciál, pomoci vám plně využít univerzitních zkušeností a získat radu ohledně budoucích profesních možností.

University of Navarra je první univerzitou ve Španělsku, pokud jde o zaměstnatelnost (QS Employability Ranking), výuku (Times Higher Education Europe výukový žebříček) a výzkum (CYD Ranking).

Máme sedm kampusů se sídlem v Pamploně, San Sebastianu, Madridu, Barceloně, Mnichově, New Yorku a Sao Paulu.

Místa

Pamplona

Adresa, 1. řádek
Edificio Central, Campus Universitario, 31009 Pamplona, Navarra
31009 Pamplona, Navarre, Španělsko

Madrid

Adresa, 1. řádek
c/Marquesado de Sta. Marta, 3
28022 Madrid, Madridské společenství, Španělsko

San Sebastián

Adresa, 1. řádek
Manuel Lardizabal Ibilbidea, 13
20018 San Sebastián, Baskicko, Španělsko

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium