University of Navarra

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

University of Navarra je založena na křesťanské inspiraci, kterou propaguje sv. Josemaría Escrivá de Balaguer, zakladatelka Opus Dei. Jeho posláním je hledat a prezentovat pravdu; přispívat k akademickému, kulturnímu a osobnímu vzdělávání svých studentů; podporovat akademický výzkum a činnosti v oblasti zdravotní péče; poskytovat vhodné příležitosti pro rozvoj profesorů a zaměstnanců a provádět rozsáhlé kulturní aktivity a sociální propagační práci s jasným cílem služby.

Primární funkce University of Navarra jsou:

  • Poskytovat vysokoškolské vzdělání v různých oborech, poskytovat odpovídající akademické tituly a poskytovat studentům prostředky (vzdělávací materiály, knihovnu, informace o stipendiích a finanční podpoře), které jim umožní získat plný užitek ze studií.
  • Podporovat akademický výzkum v různých oblastech znalostí pro další vzdělávání a jako způsob, jak přenést znalosti do společnosti a podpořit inovace a rozvoj.
  • Přispívat k vzdělání studentů prostřednictvím personalizovaného mentoringu s aktivitami zaměřenými na získání profesních kompetencí a osobních návyků, které stimulují osobní rozvoj ve všech jeho dimenzích: kulturní, umělecké, náboženské, atletické a solidární.
  • Zůstaňte v kontaktu s absolventy univerzity prostřednictvím dalších vzdělávacích aktivit a dalších kulturních a společenských iniciativ Asociace absolventů.
  • Pořádá programy dalšího vzdělávání a specializace pro absolventy založené na trendech a potřebách různých profesí.
  • Pěstujte vazby mezi univerzitou a členy přátel University of Navarra a informujte je o výsledcích jejich partnerství.
  • Provádějte kulturní šíření a práci na univerzitách prostřednictvím aktivit organizovaných samotnou univerzitou a iniciativ prováděných ve spolupráci s jinými institucemi.
  • Spolupracujte s dalšími univerzitami a institucemi na vysoké škole, jako jsou nemocnice, obchodní školy, výzkumná střediska, umělecké ústavy a vzdělávací a rozvojové organizace.

Posláním University of Navarra , založené v roce 1952 ve Španělsku, je vzdělávat a školit profesionály schopné plnit angažovanou roli ve společnosti, kteří si plně uvědomují, jakou roli hrají při budování světa zítřka. Tato mise se zásadně zakládá na hledání a odhodlání k pravdě, na kolektivním úkolu, který vyžaduje dialog a otevřenou mysl. Navíc se univerzita snaží posílit kritické myšlení mezi svými studenty v pluralistickém kontextu, který umožňuje každému studentovi svobodně rozvíjet vlastní názory a přesvědčení.

University of Navarra je místem setkání profesorů a studentů, kteří sdílejí znalosti, pravdu a zkušenosti. Proto jsme hrdí na naši jedinečnou schopnost dát vám osobní pozornost. Pracují společně v prostředí, které podporuje jedinečné schopnosti, dovednosti, znalosti a hodnoty každého jednotlivce; univerzita vám poskytuje prostředky, které potřebujete pro osobní a profesní rozvoj. Bude vám přidělen poradce, obvykle profesor, který vám poskytne individuální pomoc a orientaci. Toto personalizované poradenství má za cíl maximalizovat váš osobní a profesionální potenciál, což vám pomůže plně využít zkušenosti z univerzity a obdržíte rady o budoucích možnostech kariéry.

University of Navarra je první univerzitou ve Španělsku, pokud jde o zaměstnatelnost (QS Employability Ranking), výuku (Times Higher Education Europe ranking výuky) a výzkum (CYD Ranking).

Máme sedm kampusů se sídlem v Pamploně, San Sebastianu, Madridu, Barceloně, Mnichově, New Yorku a São Paulu.

Místa

Pamplona

Adresa, 1. řádek
Edificio Amigos
Campus Universitario
Pamplona (Navarra)

31009 Pamplona, Navarre, Španělsko

Madrid

Adresa, 1. řádek
c/Marquesado de Sta. Marta, 3
28022 Madrid, Madridské společenství, Španělsko

San Sebastián

Adresa, 1. řádek
Manuel Lardizabal Ibilbidea, 13
20018 San Sebastián, Baskicko, Španělsko