Universitat de Lleida

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Hlavním cílem University of Lleida (UdL) je vzdělávání jejích studentů. Poskytujeme vysoké standardy výuky s kvalitními službami v celé univerzitní komunitě, které zasáhnou společnost za branami areálu. Studenti tvoří většinu komunity UdL a naším cílem je zajistit, aby si užívali vyučovacích a výukových procesů. Budou tak moci rozvíjet na profesionální i osobní úrovni sledováním dalších vzdělávacích, kulturních nebo volnočasových aktivit a účastí v UdL, aby si udržely živou a neustále se zlepšující vzdělávací instituci.

Nabízíme širokou škálu služeb s cílem pomoci studentům v jejich akademickém životě a mimoškolních aktivitách. Tato příručka obsahuje shrnutí služeb, které mají k dispozici.

126893__DSC3505a.jpg

V akademickém prostředí tvoří hlavní část našich služeb program praktických školení, služba zaměstnanosti ( Borsa de Treball ) a naše služba psychologické péče . UdL má knihovny v každém ze svých areálů, které nabízejí půjčování, meziknihovní výpůjčky dokumentů, reprografické služby, prostředky na dálku pomocí virtuální knihovny a studovny.

UdL je nadšeným propagátorem nových technologických inovací; Všichni studenti mají osobní e-mailovou adresu a mají přístup do našeho virtuálního kampusu. K těmto zařízením mají přístup prostřednictvím našich počítačových místností a prostřednictvím technologie Wi-Fi dostupné v našich areálech a mají volný přístup pro všechny členy univerzitní komunity.

Naše kulturní služby organizují kulturní aktivity a studenti, kteří mají rádi sport, se mohou stát členy klubů provozovaných prostřednictvím sportovní služby, která poskytuje volný přístup k soutěžním sportovním a rekreačním aktivitám. Náš úřad pro mezinárodní vztahy (ORI) a program akademické mobility mohou usnadnit transfery na jiné univerzity, nejen v Katalánsku a Španělsku, ale také v celé Evropě a Americe.

Mezi další univerzitní iniciativy patří UdL pro každého ( UdL per a Tothom ), udržitelný dopravní systém a program zlepšení kampusu.

V průvodci najdou studenti také informace o univerzitních halách v kampusu Cappont, univerzitních barech a jídelnách a kopírovacích službách, které usnadní pobyt v UdL. Studentská rada ( Consell de l'Estudiant at ) provozuje univerzitní ubytovací službu ( Servei d'Allotjament Universitari ) , jakož i doučovací burzu ( Borsa de Repassos ) a zkušební službu ( Servei d'Exàmens ) , které se zaměřují o zkušebních a studijních službách.

Aby si studenti mohli tyto služby užít, musí použít svou studentskou kartu UdL, kterou univerzita poskytne. Karta je důkazem jejich statusu studentů UdL a opravňuje je k slevám v obchodech, mezi mnoha dalšími výhodami.

UdL 21. století je podnikatelská univerzita, která propaguje komplexní vzdělávací model. Zajišťuje požadavky různých vzdělávacích kontextů tím, že se zapojuje do rozvoje iniciativ, aby zajistila, že všichni studenti budou mít základní dovednosti, schopnost myslet na sebe a nástroje potřebné k řešení života jako občanů v neustále se měnící sociální oblasti.

Univerzita pracuje v těchto směrech pomocí inovativních metodik a struktury kurzu, která je v souladu s parametry Evropského prostoru vysokoškolského vzdělávání (EHEA).

Místa

Lleida

Adresa, 1. řádek
Calle Jaume II # 73
E-25001 Lleida, Katalánsko, Španělsko

Igualada

Adresa, 1. řádek
Av. Pla de la Massa, 8
08700 Igualada

Igualada, Katalánsko, Španělsko