Universidad de Huelva

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Universidad de Huelva je institucí ve službách společnosti, která v rámci ústavních hodnot a jako veřejnoprávní entita obdařená právní subjektivitou plní své cíle a rozvíjí své funkce v souladu se současnou legislativou v autonomní režim.

Končí

Universidad de Huelva odpovídá poskytování veřejné služby vysokoškolského vzdělávání prostřednictvím studia, výuky a výzkumu, musí podporovat plnou formaci svých vlastních členů, hodnoty spravedlnosti, svobody a pluralismu, jakož i myšlení a svobodný a kritický výzkum, aby byl účinným nástrojem transformace a sociálního pokroku. Universidad de Huelva je ve službách intelektuálního a materiálního rozvoje lidí, ochrany životního prostředí a míru.128606_rsz_helena-lopes-uze35tk5uoa-unsplash.jpg

funkce

Universidad de Huelva musí plnit následující funkce:

  • Vytváření, vývoj, šíření a kritika vědy, technologie a kultury.
  • Příprava na výkon odborných činností, které vyžadují aplikaci technických nebo vědeckých poznatků a metod a na literární nebo uměleckou tvorbu.
  • Vědecká a technická podpora kulturního, sociálního a hospodářského rozvoje, se zvláštním zřetelem na Huelvu a Andaluské autonomní společenství. Rozšíření univerzitní kultury.

Zásady

Činnost Universidad de Huelva . stejně jako jeho autonomie je založena na principu akademické svobody, který se projevuje ve svobodách profesorství, výuky, výzkumu a studií (čl. 4 Prozatímní předpisy).128604_brooke-cagle--uHVRvDr7pg-unsplash.jpg

Místa

Huelva

Adresa, 1. řádek
Dr. Cantero Cuadrado, 6. 21004 Huelva
Huelva, Andalusie, Španělsko