Universidad Católica de Valencia

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Katolická univerzita v Valencia „San Vicente mučedník“ se zaměřuje na příčinu pravdy skrze službu důstojnosti osoby a věci církve. Práce vyvinut v této univerzity vychází z hlubokého přesvědčení, že znalosti a důvod, proč jsou věrní služebníci víry.

Born Valentina Church Heart, katolická univerzita ve Valencii „San Vicente mučedník“ se jeví jako nesrovnatelné centrum kreativity a šíření znalostí pro dobro společnosti. Výsledkem univerzitní práce prováděny za více než padesát let School of Nursing „Ntra. Ms. z Opuštěných, „více než třicet Edetania nadace a více než deseti ze strany fakulty Business Studies, Katolická univerzita usiluje, a zároveň požadují kvalitu univerzitního života: společná práce mezi vírou a rozumem , posílení autentický univerzitní komunitu v atmosféře akademického přátelství, a za účelem vytvoření a udržení jedinečné individuální vzdělávací vztah s univerzitou.

full vzdělávání

Katolická univerzita ve Valencii „San Vicente mučedník“ se domnívá, že učitel jako učitel, kde znalosti se nepřenáší jako kdyby to bylo předmětem užívání a spotřeby, ale zakládá především sapiencial vztah se stává slovo před vysíláním pojmy. Výuka, vzdělávání a odborná příprava jsou pilíře, které tvoří naši výuku.

Učitel pokyn, což představuje zásadní přínos pro strukturu osobnosti; vzdělává a pomáhá objevit a aktivovat schopnosti a nadání každého a formě, v závislosti na humanistické chápání, mimo odbornou způsobilost orámované pevnou konstrukcí a jasná korelace významu života.

Katolická univerzita blíží vysokoškolského vzdělání při hledání bohatého a úplné odborné přípravy. Jejím hlavním cílem je, aby si osvojily humanistický a vědeckou přípravu, jak se sluší velký vliv studie o budoucnosti naší společnosti. Usiluje rovněž o integraci znalostí v samotné katolické tradici.

personalizovaná a školil sledování studentů se provádí pozorováním individuální vzdělávání, trénink je s vědeckou přísností, prostřednictvím specializovaných pedagogů, a nabízí po celou dobu potřebnou podporu ze strany služby a poradenství.

Každá univerzita obdrží individuálně monitorování. Nejen, že má vliv na výhradně akademické, ale v plné školení. Student je doprovázen na své cestě přes univerzity tak, že kromě získání znalostí a studium jejich vlastních technických dovedností, růst a zrát za osobu a profesionální.

Univerzita duch vede k vysoce hodnotě život inteligence, hledat pravdu vášnivě, aby respektovaly nedotknutelnou důstojnost osob a umístit společné dobro společnosti na konkrétní zájmy jednotlivce

San Vicente Martir

Katolická univerzita ve Valencii „svěřuje mučedníka církve ve Valencii tato univerzita projektu a staví ji do svých rukou dosáhnout Pánova požehnání, moudrost a prostředky k jeho provedení podle jeho rozhodnutí“ (čl. 2. Vyhláška erekce).

Neposkvrněné početí

Katolická univerzita byla postavena v den Neposkvrněného početí. Z tohoto důvodu vážně oslavit tento festival na univerzitě a „vyzývá vzdělávací komunitu, aby se vždy ukáže zvláštní úctu a uznání Panny Marie.“ (Art. 5. Vyhláška erekce).

Historie

Katolická univerzita v Valencia „San Vicente mučedník“, výsledkem univerzitní práce vykonávané po dobu delší než třicet let nadací Edetania, byl postaven podle Eminent a ctihodný Mr. Cardinal Agustin Garcia Gasco D., emeritní arcibiskup arcidiecéze Valencie († 2011), 8. prosince 2003, svátek Neposkvrněného početí v Metropolitní katedrála ve Valencii.

Ve vyhlášce erekce, prelát uznal obavy církve ve Valencii po staletí poskytovat křesťanskou komunitu a instituce valencijské společnosti, které by umožnily vytvořit, podporovat a oživit univerzitní kulturu. Tak kostel byl uváděn při narození, pět století z univerzity ve Valencii před a mnoho dalších vysokých škol.

Mons. José María García Lahiguera († 1989), arcibiskup z Valencie, ve spolupráci s několika náboženských institucí, vytváří školu vzdělávání učitelů Edetania dne 3. listopadu 1969 a byl nadaci Edetania v lednu 1974. O několik let později, v roce 1979, poté arcibiskup Valencie Mons. Miguel Roca Cabanellas († 1992) a rektor univerzity ve Valencii podepsali dohodu Edetania sekondování univerzitě ve Valencii, v platnosti až do roku 2004. Během těchto let, Edetania učebny vytvořily tisíce učitelů, kteří dodávají své znalosti ve školách ve Valencii.

V roce 1999 změna se byl schválen stanov nadace přizpůsobit růstu zkušený Edetania, což umožňuje expanzi vzdělávacích příležitostí. Nadace podepsala dohodu o vztah s University Miguel Hernández de Elche v říjnu 2002, která zahrnuje vysokoškolské vzdělání v oboru psychologie, pedagogické psychologie, vědy o fyzickou aktivitu a sport, sociální a kulturní antropologie a námořní vědy, který se připojil na fakultě humanitních studií a vzdělávání Edetania.

S postavením katolické univerzitě ve Valencii „San Vicente mučedníkem“ univerzitní tituly byly upraveny do čtyř fakult dobře definovanými objekty: formální a neformální vzdělávání (Pedagogická fakulta a sportu); osobní pozornost k problémům s chováním (Fakulta psychologie a vědy zdraví); Analýza kultury a společnosti (Fakulta sociologie a humanitní vědy); a mořské vědy (Přírodovědecká experimentálních věd).

Dne 4. února 2005, Consell schválila začlenění School of Nursing "Nuestra Señora de los Desamparados" a Fakulty Business Studies. Katolická univerzita čímž byla organizována do pěti fakultách a vysoké školy.

Dne 13. března 2007 Consell de la Generalitat Valenciana schválila vytvoření lékařské fakulty na Katolické univerzitě ve Valencii. V této fakultě studiích medicíny, stomatologie, fyzioterapie a podiatry byly sestaven.

Dne 18. září 2009 se Consell schválil zřízení Fakulty sociálních věd a práva a operacionalizaci vedoucí k udělení oficiálního titul v biotechnologiích, právo a filozofie vysokoškolským vzděláním.

V současné době Catholic University of Valencia má 10 fakult, že rám 24 oficiální studijní obor.

Místa

Valencia

Adresa, 1. řádek
Carrer de Quevedo, 2,
46001 Valencia, Valencijské společenství, Španělsko