Universidad Autónoma de Barcelona

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Autonomní univerzity v Barceloně (UAB) je známá nejen pro svoji vynikající výsledky v oblasti výzkumu a jeho kvalitu výuky. Jedná se o referenčním centrem v Evropě. UAB je jen 25 minut městskou hromadnou dopravou od centra Barcelony, kosmopolitní město na pobřeží Středozemního moře. Hlavní kampus se nachází v Bellaterra, v srdci jedné z hlavních průmyslových a technologických pilířů středomořské Evropy.

UAB v plné vysoké školy zkušenosti žít. Areál je organizována jako opravdová znalostní město s téměř 50.000 obyvateli: studenty, učitele, výzkumné pracovníky a administrativní personál a služby. Obsahuje všechny potřebné služby pro toto: vysokoškolské bydliště (přes 2000 míst), sadu specializovaných knihoven, jazykovou školu, sportovní zařízení (posilovna, bazén, fotbalové hřiště ...), centrum zdraví, restaurace, obchody a kavárny.

UAB nabízí studijní programy vysokých ve většině oblastí poznatků: • 87 bakalářské tituly. Stupně v oboru Business Administration a management, ekonomie, základní školství a cestovního ruchu jsou nabízeny s 100% Výuka angličtiny a mnoho dalších stupňů zahrnovat kurzy v tomto jazyku.

• 315 magisterských stupňů, které jsou zaměřeny na získání studentem pokročilých odborných a multidisciplinárního charakteru, zaměřené jak na odbornou specializaci a zahájení výzkumu.

• 68 doktorské studijní programy zaměřené na pokročilý výcvik studentů ve výzkumných technik kulminovat v disertační práci (1114 Práce v 2015-2016). Ty zahrnují přípravu a obhajoba diplomové práce a obvykle trvají tři roky. Jejím cílem je vyškolit učitele a výzkumné pracovníky na nejvyšší úrovni. Celkem 27 doktorských programů získali UAB uznání k dokonalosti. Zmínit mezinárodní PhD zahrnuje pobyt v různých evropských zemích na základě návrhu oborové a fakultní účasti mezinárodních univerzit.

Mezinárodní rozměr UAB je obzvláště významný v původu zahraničních studentů, a to zejména na Masters s 2,949 zahraničních studentů (40%) a PhD s 1,703 zahraničních studentů (33%) a 1,346 zahraničních vysokoškolských studentů (5% ). Univerzita má 45 magisterské tituly v oblasti výuky angličtiny na 100%.

UAB je univerzita, který pohání inovace, zaměstnatelnosti a podnikání. Podporuje výzkum a transfer ve všech oblastech znalostí, a úzce spolupracuje s obchodní a průmyslové textilie z jeho okolí, stejně jako vědeckých center ve vašem okolí jako ALBA synchrotronu, který se nachází pět minut od kampusu.

UAB má 352 výzkumných skupin, 57 oddělení a 45 institutů a středisek. Mnozí z druhé byly vytvořeny ve spolupráci s předními vědeckými institucemi, zatímco všichni provádí intenzivní výzkumnou činnost (3,316 články publikované v časopisech indexovaných podle údajů z roku 2015, Thomson Reuters WOK). Kromě toho pět přidružený k fakultních nemocnicích jsou také zapojeny do výzkumných prací na UAB, tři z nich akreditovány s těsněním excelence zdravotního ústavu Carlose III.

Univerzita podporuje zapojení a zapojení studentů do dobrovolnických aktivit a veřejně prospěšných prací, což je důvod, proč byla zakázka zadána z různých institucí. Také to vede kampaně mezi komunitou sociálního vědomí. UAB podporuje výměny v programech mobility a podporuje nábor zahraničních studentů (3,546 studentům mezinárodní mobility). Vyzdvihuje projekty Erasmus Mundus, Comenius, Leonardo da Vinci a Erasmus K2. Má specifické programy přivítat a podpořit mezinárodní studenty. V rámci programu Erasmus zavedla 1008 bilaterální dohody s více než 500 evropských univerzit.

  • Základní kurz data 2015-2016 UAB UAB Nadace podporuje projekty pro vzdělávání, výzkumu a sociální činnosti a poskytuje obchodní a dědictví služby v rámci Autonomní univerzita v Barceloně. Má širokou nabídku vyučovací důstojníků a CFGS vlastních, bakalářské, magisterské a bakalářské tituly.

Místa

Barcelona

Adresa, 1. řádek
Fundació UAB · Edifici Blanc, 1ª planta · Vila Universitària
Campus de la Universitat Autònoma de Barcelona
Bellaterra (Cerdanyola del Vallès)

08193 Barcelona, Katalánsko, Španělsko

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium