Univerisidad De Cantabria

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

University of Cantabria se sídlem ve městě Santander. Je to veřejný, mladý a moderní instituce, jejímž hlavním cílem je přispět k pokroku v sociální oblasti prostřednictvím svého závazku k výuce a vědecké excelence. Jedná se o 2. španělská univerzita pro své celosvětové dopady vědecké produkce a 5. kvality výuky (pořadí CyD Foundation) a vede jeden z devíti kampusu mezinárodní excelence Ministerstva školství a kultury Španělska.

Studenti univerzity v Cantabria v něm široká škála kvalifikací, který se od svého vzniku v roce 1972, má vyškolené téměř 36.000 studentů. Závazek k akademické kvality, je jedním z hlavních rysů nabídky výuky podporované vědeckou prestiž svých učitelů a recenzované kontroly kvality stanovených samotnou institucí.

University of Cantabria nabízí svým studentům řadu zdrojů získat komplexní trénink. Jejich osnovy hledat v této souvislosti vhodná rovnováha mezi praxí a teorií, student může být obohacena o různé doplňkové služby: programů, stáží, jazykové kurzy, body přístupu k novým technologiím, výměnných programů s evropskými univerzitami a Američan, trénovat a konzultačních činností, atd.

Místa

Santander

Adresa, 1. řádek
Univerisidad De Cantabria Avda. de los Castros s/n
39005 Santander, Kantábrie, Španělsko

Programy

Tato škola dále nabízí: