UNIBA Centro Universitario Internacional de Barcelona

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Seznamte se s UNIBA

Mezinárodní centrum v Barceloně (UNIBA) je instituce připojené k univerzitě v Barceloně (UB), vytvořený s cílem nabízet širokou škálu on-line stupňů a magisterských programech s mezinárodní povolání.

UNIBA řídí a provádí studijní programy nabízené UB v kastilské a on-line., Který je na rozdíl od zbytku španělských univerzit, které se rozhodnou pro face-to-face nebo smíšených tříd. Tyto oficiální tituly jsou přizpůsobeny Evropského prostoru vysokoškolského vzdělávání (EHEA, také známý jako Boloňský proces).

Úředními a magisterské tituly v UNIBA mají obsah, tituly a fakulty souhlas univerzity v Barceloně (UB). S více než 560 roků historie, tato instituce je hlavní veřejnou vysokou školou v Katalánsku a nejlepší na státní úrovni nejprestižnějších mezinárodních žebříčcích, které rovněž klade se mezi 100 nejlepších škol na světě v oborech jako je lékařství, farmacie nebo Lingvistika. Univerzita v Barceloně (UB) v sobě spojuje tradiční hodnoty s tím, že inovativní instituce dokonalosti ve výuce.

Metodologie

Naše studijní programy vystupují jako oficiální magisterské programy učil on-line a jsou plně flexibilní, což umožňuje studentům pokračovat ve svém vzdělávání, aniž by obětovali své kariéry.

Učební osnovy nabízí UNIBA je navržen tak, aby studentům rozvíjet jejich dovednosti, znalosti a schopnosti. Kromě toho, intenzivní využívání informačních a komunikačních technologií zajišťuje hladký a bezprostřední komunikaci mezi vzdělávací komunity a pomáhá podporovat společné práce a diskuse mezi studenty, absolventy a fakulty. Společně se považuje za skutečné případy s odborníky z různých sektorů, což umožňuje rozšíření a obohacení studenta pohledu.

Na druhé straně UNIBA se zavázala k modelu sdílené učení se zaměřením na studenty. V našem virtuálním kampusu, můžete přistupovat ke všem studijní materiály a širokou škálu prostředků k interakci s ostatními studenty a učiteli.

Metodika UNIBA kombinuje teoretické a praktické výuky, která vyžaduje, aby studentům přispívat svými názory a postoje. Kromě analýzy dokumenty a materiály, které nabízíme, studenti musí také posoudit a řešit případové studie založené na reálných a simulovaných obchodních situací. Tak, to je učení zkušeností, které reaguje na požadavky trhu a současných zaměstnavatelů, a tam, kde je dosaženo potřeby vzdělávání studentů.

Místa

Barcelona

Adresa, 1. řádek
University of Barcelona
Gran Via de les Corts Catalanes, 585

08007 Barcelona, Katalánsko, Španělsko